Vaše zprávy
>> Liberec
Článek od uživatele Maxová Kateřina

Festival Benátská! navštívili i handicapovaní

obrazek


Spolek DMO POBYTY, který pomáhá lidem s dětskou mozkovou obrnou, měl i letos ve dnech od 28. do 31. července možnost prezentovat se na hudebním festivalu Benátská! v libereckém areálu Vesec.

22.8.2016 10:24

24. ročník festivalu nabídl kromě vystoupení hudebních hvězd i doprovodný program. A právě v rámci něj měl v areálu spolek DMO POBYTY svůj stánek, kde dobrovolní asistenti vysvětlovali zájemcům jednak smysl vzniku spolku, ale hlavně jaké jsou cíle a přání jeho zakladatelů.

Návštěvníci měli možnost zhlédnout fotografie z minulých pobytů a zároveň si i jen tak poklábosit s asistenty i o tom, co taková asistence obnáší. Dobrovolníci také nabízeli dárkové předměty společnosti TextilEco, s níž spolek DMO POBYTY úzce spolupracuje.

„Pevně věříme, že tato akce napomohla k tomu, aby o naší organizaci vědělo stále větší množství lidí, kteří budou třeba v budoucnu ochotni jakýmkoli způsobem přispět či pomáhat na dalších našich pobytech nebo akcích,“ uvedla zakladatelka a předsedkyně spolku Kateřina Maxová.

„Všichni bychom chtěli touto cestou moc poděkovat za laskavost a vstřícnost všem organizátorům. Hlavní dík patří řediteli festivalu Pavlu Mikezovi a panu Drápelovi ze společnosti CELTIMA,“ dodala Kateřina Maxová.

V neposlední řadě nelze nepřipomenout ani práci dobrovolných asistentů, kteří velmi ochotně a do nočních hodin obsluhovali stánek, a vlastně tak prezentovali nejen svoji činnost, ale hlavně spolek DMO Pobyty.

Počet zhlédnutí: 200
Vaše názory - 0 příspěvků
nahoru


Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Počasí Téma Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby
Ochrana údajů