Koktejl

Pepa Vojtek: usmířil se s exmanželkou

23.12.2009 15:59 Ještě nedávno nemohl Pepa Vojtek v médiích své exmanželce a matce syna Matyáše Libušce Vojtkové přijít skoro na jméno a plivali na sebe špínu. Teď je všechno jinak. Po dvou letech se konečně usmířili.

Pepa Vojtek požádal o rozvod s Libuškou poté, co se zamiloval do její nejlepší kamarádky, tanečnice Jovanky Skrčeské. Manželku, se kterou měl v té době čtyřměsíčního syna, opustil.  A to pochopitelně nesla Libuška velice těžce. Dala dokonce jasný příkaz. Pokud che vidět jejich syna Matyáše, Jovanka u toho nebude. 

Nyní to vypadá, že rány se už zahojily a exmanželé spolu v pohodě komunikují. Bylo to vidět i na vánočním večírku divadel Broadway a Hybernia v Creperii U slepiček, kde si dali spolu panáka hruškovice na baru. "Je to skoro dva roky. Došlo k vnitřímu odpuštění. Je mi dobře. A dneska už mu přeju, ať se má fajn," řekla Novinkám Libuška. "Jsme s Pepou teď úplně v pohodě," prozradila. 

Vztahy s bývalou nejlepší kamarádkou Jovankou, která jí dokonce byla za svědka na svatbě s Pepou, jsou vztahy stále na ostří nože. "Komunikujeme pracovně, nic víc," říká Libuška. Přesto už dovolila, aby Jovanka byla v blízkosti syna Matyáše. "Neubližuje mu a naschvály dělat Pepovi nechci," říká Libuška. 

Vánoce stráví půvabná tanečnice se synem Matyášem v rodinném kruhu. "Budeme na Štědrý den v mém bytě v Říčanech. Přijedou rodiče i ségra s manželem," prozrazuje Libuška.

"Dárky už mám po kupě, dnes budu zdobit stromeček," řekla Vojtková. Syna Matyáše předá Pepovi Vojtkovi 26. prosince. "Bude mít doma i dceru Valentýnku, tak si to s dětmi užije," dodala. 

Pepa, Libuška i Jovanka se nadále budou potkávat pracovně. Už 5. ledna začínají zkoušet nový muzikál Baron Prášil.

Gabriela Wolfová, Novinky

nahoru

Koktejl:

Těsné a příliš krátké, kritizují v Libanonu uniformy policistek

-

dnes 11:51 Video: Vlna kritiky se strhla nad novými uniformami...

Nejošklivějším psem světa se stala fenka anglického buldoka Zsa Zsa

-

dnes 09:42 Titul nejošklivějšího psa letošního roku má právo nosit...

Naštvaný hroch zahnal na útěk smečku divokých psů

-

dnes 05:18 Video: Smečka psů hyenovitých poněkud přecenila svoje...

Krysy v bankomatu sežraly peníze v hodnotě 390 000 korun

-

včera 15:51 Pracovníci jedné indické banky byli nemile překvapeni,...

Žena zdemolovala luxusní auto doslova minuty po jeho zapůjčení

-

včera 10:03 Pronájem auta s sebou vždy nese jisté obavy. Ale...

Zemřela vozíčkářka, která 23 let žehnala lidem na nádraží v Curychu

-

23.6. 19:46 V 78 letech zemřela tento měsíc vozíčkářka Frieda...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Počasí Téma Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby
Ochrana údajů