Koktejl

Pepa Vojtek: usmířil se s exmanželkou

23.12.2009 15:59 Ještě nedávno nemohl Pepa Vojtek v médiích své exmanželce a matce syna Matyáše Libušce Vojtkové přijít skoro na jméno a plivali na sebe špínu. Teď je všechno jinak. Po dvou letech se konečně usmířili.

Pepa Vojtek požádal o rozvod s Libuškou poté, co se zamiloval do její nejlepší kamarádky, tanečnice Jovanky Skrčeské. Manželku, se kterou měl v té době čtyřměsíčního syna, opustil.  A to pochopitelně nesla Libuška velice těžce. Dala dokonce jasný příkaz. Pokud che vidět jejich syna Matyáše, Jovanka u toho nebude. 

Nyní to vypadá, že rány se už zahojily a exmanželé spolu v pohodě komunikují. Bylo to vidět i na vánočním večírku divadel Broadway a Hybernia v Creperii U slepiček, kde si dali spolu panáka hruškovice na baru. "Je to skoro dva roky. Došlo k vnitřímu odpuštění. Je mi dobře. A dneska už mu přeju, ať se má fajn," řekla Novinkám Libuška. "Jsme s Pepou teď úplně v pohodě," prozradila. 

Vztahy s bývalou nejlepší kamarádkou Jovankou, která jí dokonce byla za svědka na svatbě s Pepou, jsou vztahy stále na ostří nože. "Komunikujeme pracovně, nic víc," říká Libuška. Přesto už dovolila, aby Jovanka byla v blízkosti syna Matyáše. "Neubližuje mu a naschvály dělat Pepovi nechci," říká Libuška. 

Vánoce stráví půvabná tanečnice se synem Matyášem v rodinném kruhu. "Budeme na Štědrý den v mém bytě v Říčanech. Přijedou rodiče i ségra s manželem," prozrazuje Libuška.

"Dárky už mám po kupě, dnes budu zdobit stromeček," řekla Vojtková. Syna Matyáše předá Pepovi Vojtkovi 26. prosince. "Bude mít doma i dceru Valentýnku, tak si to s dětmi užije," dodala. 

Pepa, Libuška i Jovanka se nadále budou potkávat pracovně. Už 5. ledna začínají zkoušet nový muzikál Baron Prášil.

Gabriela Wolfová, Novinky

nahoru

Koktejl:

Chcete dort a hypotéku k tomu? Italská banka láká klienty na sladkosti

-

dnes 17:31 Video: S velmi neotřelým nápadem přišla milánská...

Kamery zachytily první okamžiky života orlích mláďat

-

dnes 15:12 Video: Do washingtonského hnízda Svobody a...

Muž vypadá jako chodící negativ

-

dnes 10:31 Dvaatřicetiletý Adam Curlykale vzbuzuje zájem už na...

Mladý pár se ukryl před bouří v kontejneru, ten však letěl i s nimi vzduchem

-

dnes 03:00 Do nepříjemné situace se dostal mladý britský pár,...

Na digitálním billboardu na Filipínách se omylem přehrávalo porno

-

včera 18:03 Video: Řidiči ve filipínském městě Makati museli být v...

Gorilí samec Louis chodí po dvou. Nechce si totiž ušpinit ruce

-

včera 13:25 Video: Gorily občas po dvou chodí, je to však zřídka...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby