Koktejl

Pepa Vojtek: usmířil se s exmanželkou

23.12.2009 15:59 Ještě nedávno nemohl Pepa Vojtek v médiích své exmanželce a matce syna Matyáše Libušce Vojtkové přijít skoro na jméno a plivali na sebe špínu. Teď je všechno jinak. Po dvou letech se konečně usmířili.

Pepa Vojtek požádal o rozvod s Libuškou poté, co se zamiloval do její nejlepší kamarádky, tanečnice Jovanky Skrčeské. Manželku, se kterou měl v té době čtyřměsíčního syna, opustil.  A to pochopitelně nesla Libuška velice těžce. Dala dokonce jasný příkaz. Pokud che vidět jejich syna Matyáše, Jovanka u toho nebude. 

Nyní to vypadá, že rány se už zahojily a exmanželé spolu v pohodě komunikují. Bylo to vidět i na vánočním večírku divadel Broadway a Hybernia v Creperii U slepiček, kde si dali spolu panáka hruškovice na baru. "Je to skoro dva roky. Došlo k vnitřímu odpuštění. Je mi dobře. A dneska už mu přeju, ať se má fajn," řekla Novinkám Libuška. "Jsme s Pepou teď úplně v pohodě," prozradila. 

Vztahy s bývalou nejlepší kamarádkou Jovankou, která jí dokonce byla za svědka na svatbě s Pepou, jsou vztahy stále na ostří nože. "Komunikujeme pracovně, nic víc," říká Libuška. Přesto už dovolila, aby Jovanka byla v blízkosti syna Matyáše. "Neubližuje mu a naschvály dělat Pepovi nechci," říká Libuška. 

Vánoce stráví půvabná tanečnice se synem Matyášem v rodinném kruhu. "Budeme na Štědrý den v mém bytě v Říčanech. Přijedou rodiče i ségra s manželem," prozrazuje Libuška.

"Dárky už mám po kupě, dnes budu zdobit stromeček," řekla Vojtková. Syna Matyáše předá Pepovi Vojtkovi 26. prosince. "Bude mít doma i dceru Valentýnku, tak si to s dětmi užije," dodala. 

Pepa, Libuška i Jovanka se nadále budou potkávat pracovně. Už 5. ledna začínají zkoušet nový muzikál Baron Prášil.

Gabriela Wolfová, Novinky

nahoru

Koktejl:

Mráz, že se i na Sibiři diví. Teploty tam spadly na minus 65 stupňů

-

dnes 15:46 Video: Obyvatelé několika oblastí Sibiře se potýkají s...

V budoucnu mají japonské vlaky štěkat jako psi

-

dnes 14:05 Vědci ze země vycházejícího slunce údajně přišli na...

Ochránila ho svým tělem, matka s dítětem v náručí skočila z osmého patra hořícího domu

-

dnes 13:15 Při požáru v ruském Petrohradu uvázla v osmém patře...

Během operace mu v těle nechali třinácticentimetrový skalpel, měl ho tam čtyři roky

-

dnes 08:29 Jednašedesátiletý válečný veterán Glenford Turner z...

Vzácní tučňáci brýloví dovádějí ve venkovní expozici ústecké zoo

-

včera 20:01 Video: Jediný druh tučňáka, který hnízdí na pobřeží...

Filmový Borat drží slovo, za české recesisty zaplatil pokutu

-

včera 15:44 Britský herec Sacha Baron Cohen se sešel s šesticí...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby