Kultura

Bývalý bubeník AC/DC nepřijede, zrušil celé turné

obrazek

Bubeník Phil Rudd

FOTO: Presscode

17.5. 08:41 (aktualizováno: 17.5. 09:02) Bývalý bubeník AC/DC Phil Rudd nepřijede ani do ČR, ani do dalších zemí. Celé turné bylo zrušeno a pořadatelé to zatím neumí vysvětlit.

„Bohužel s velikou lítostí na základě aktuálního vývoje, který je zcela na straně managementu Phila Rudda, musíme informovat, že nadcházející celé evropské turné Phil Rudd Band, které bylo plánováno na květen a červen 2018, se ruší. Další informace bohužel v této věci nemáme, jelikož manažer Phila Rudda Alan Bellman ze společnosti Wave 365 Media Limited se sídlem v Londýně  se všemi organizátory evropských koncertů, aktuálně řadu dní nekomunikuje,” sdělila za pořadatele Kateřina Hlavinková.

Zaplacené vstupné bude podle ní vráceno v plné výši. Do konce týdne chce pořadatel zveřejnit možnosti vrácení vstupného na jednotlivé koncerty u všech předprodejních míst.

Australská skupina AC/DC už neexistuje a bubeník Phil Rudd u nás i dříve vystupoval sólově. Kombinuje staré hity AC/DC a materiál ze sólové desky Head Job.

Phillip Hugh Norman Rudd, který se narodil v roce 1954, vystupoval s pionýry hard rocku AC/DC v letech 1975 až 1983 a znovu 1994 až 2015. V roce 2003 vstoupil se svými kolegy ze skupiny do Rokenrolové síně slávy.

Stanislav Dvořák, Novinky

nahoru

Kultura:

Dokudrama Dubček se uctivě vyhýbá kontroverzi

-

dnes 08:21 K padesátiletému výročí okupace Československa...

Nová alba: Ariana Grande, Death Cab For Cutie a Viah

-

dnes 07:08 V dalším srpnovém týdnu posílá na trh své nové album...

RECENZE: Jan Palach. Film, který si musí každý přebrat po svém

-

včera 15:56 Natočit film o tak výrazné osobnosti, jakou byl Jan...

Tomáš Klus vydá na začátku září novou desku

-

včera 14:14 Písničkář Tomáš Klus vydá již 7. září album Spolu....

Lamb, The Subways a The Asteroids Galaxy Tour lákají na Rock for Churchill

-

včera 14:09 Konec srpna pravidelně patří festivalu Rock for...

Mauglí a kapitán Flint zrození štětcem Zdeňka Buriana

-

včera 13:11 Středočeské muzeum v Roztokách u Prahy ožilo dávno...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Počasí Téma Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby
Ochrana údajů