Kultura

Bývalý bubeník AC/DC nepřijede, zrušil celé turné

obrazek

Bubeník Phil Rudd

FOTO: Presscode

17.5. 08:41 (aktualizováno: 17.5. 09:02) Bývalý bubeník AC/DC Phil Rudd nepřijede ani do ČR, ani do dalších zemí. Celé turné bylo zrušeno a pořadatelé to zatím neumí vysvětlit.

„Bohužel s velikou lítostí na základě aktuálního vývoje, který je zcela na straně managementu Phila Rudda, musíme informovat, že nadcházející celé evropské turné Phil Rudd Band, které bylo plánováno na květen a červen 2018, se ruší. Další informace bohužel v této věci nemáme, jelikož manažer Phila Rudda Alan Bellman ze společnosti Wave 365 Media Limited se sídlem v Londýně  se všemi organizátory evropských koncertů, aktuálně řadu dní nekomunikuje,” sdělila za pořadatele Kateřina Hlavinková.

Zaplacené vstupné bude podle ní vráceno v plné výši. Do konce týdne chce pořadatel zveřejnit možnosti vrácení vstupného na jednotlivé koncerty u všech předprodejních míst.

Australská skupina AC/DC už neexistuje a bubeník Phil Rudd u nás i dříve vystupoval sólově. Kombinuje staré hity AC/DC a materiál ze sólové desky Head Job.

Phillip Hugh Norman Rudd, který se narodil v roce 1954, vystupoval s pionýry hard rocku AC/DC v letech 1975 až 1983 a znovu 1994 až 2015. V roce 2003 vstoupil se svými kolegy ze skupiny do Rokenrolové síně slávy.

Stanislav Dvořák, Novinky

nahoru

Kultura:

Nová DVD: Tři billboardy kousek za Ebbingem, Zoufalé ženy dělají zoufalé věci či Cizinec ve vlaku

-

dnes 07:00 Jedním z nejlepších filmů loňského roku je drama Tři...

Obamovi se budou podílet na tvorbě pořadů pro Netflix

-

včera 21:47 Bývalý americký prezident Barack Obama s manželkou...

ŽEBŘÍČEK: Avengers sesazeni. Nejvíce diváků přilákal Deadpool 2

-

včera 17:06 Odvážné Avengers sesadil tento víkend z pomyslného...

Královna burlesky Dita Von Teese míří do Prahy

-

včera 16:04 Pražské Kongresové centrum se dočká pěkně žhavé show....

Brněnský Titanic se úspěšně potápí ve slovinském Mariboru

-

včera 15:22 Slavný muzikál Titanic (USA, Boradway, 1997), který...

Papa Roach přijedou v srpnu do Olomouce

-

včera 13:48 Američtí rockeři Papa Roach vystoupí 22. srpna v...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby