Koktejl

Američan chtěl fotit ženy pod sukní foťákem v botě, zařízení explodovalo

obrazek

Ilustrační foto.

Profimedia.cz

30.6. 09:53 Snaha získat fotografie intimních partií žen bez jejich vědomí se nevyplatila mladému Američanovi ze státu Wisconsin. Nahlédnout pod sukně nic netušících žen chtěl pomocí miniaturního fotoaparátu ukrytého v botě. Ještě než stačil pořídit první snímky, explodovala baterie a popálila mu nohu, napsal list The Washington Post. Fotografování pod sukněmi se v USA v posledních letech stalo veřejně diskutovaným problémem a některé státy ho zařadily mezi trestné činy.

Dvaatřicetiletý muž se sice po nehodě sám přihlásil na policii, avšak byl poučen a propuštěn, neboť nestačil pořídit žádnou fotografii, a proto neporušil zákon.

„Po explozi byl ošetřen s lehčími popáleninami a pak se svěřil s tím, co se stalo, svému rádci, duchovnímu,” popsal místnímu listu Wisconsin State Newspaper policista David Dexheimer sled událostí, který předcházel mužově návštěvě policejní stanice.

Wisconsin patří ke státům, které po nárůstu případů žen obracejících se na úřady kvůli této formě obtěžování, zavedly zákonné tresty. Od roku 2015, kdy místní zákonodárci normu přijali, mohou soudy potrestat takzvaný „upskirting” až třemi a půl roku vězení. Popálený mladík se však podle policie trestu vyhnul tím, že mu výbuch baterie nedovolil pořídit žádný snímek.

ČTK

nahoru

Koktejl:

Rodina v Anglii bojovala s přílivem, voda ji uvěznila na skále a pohltila jí auto

-

dnes 13:15 Pobřežní hlídka v anglickém Brean Down v Somersetu v...

Pilot vrtulníku Chinook přispěl náročným manévrem u vrcholu hory k záchraně muže

-

dnes 09:53 Video: Dramatická záchrana muže se odehrála v pátek...

Jezevčík vyskočil z letadla a utekl do pouště. Dokázal v ní přežít šest dnů

-

dnes 04:30 Měl to být obyčejný let, jenže se z něj vyklubalo drama...

Velryba uvázla ve žraločích sítích, které chrání australské pláže

-

včera 20:19 Video: Další záchranu velryby mají za sebou australští...

Husky zachránil život sedmi koťatům, teď se o ně stará

-

včera 16:51 Když tříletá fena huskyho jménem Banner našla začátkem...

Mysleli si, že jim rajčata krade veverka. Byl to pošťák

-

včera 14:03 Rob Morin a Paula Habibová z kanadského Montrealu si...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Počasí Téma Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby
Ochrana údajů