Cestování

Pohádková práce? Šťastlivec bude dostávat plat za pobyt v luxusním letovisku

obrazek

Ilustrační foto

Profimedia.cz

14.11. 14:50 Jsou práce, po kterých by toužil nejeden člověk. Pozice, kterou vypisuje zastoupení pohádkového mexického letoviska Cancún je jednou z nich. Člověk, který bude vybrán, zde bude půl roku žít. Náplní jeho práce bude navštěvovat luxusní hotely a rezorty a oblast propagovat pomocí článků, fotografií, videí a sociálních sítí. A ještě dostane zaplaceno v přepočtu skoro 1,30 miliónu korun, uvádí Independent.

Pozice dostala název CEO, což obvykle znamená výkonný ředitel společnosti. V tomto případě ale zkratka ukrývá pozici Cancun Experience Officer neboli něco jako úředníka pro zážitky v Cancúnu. A z toho vychází v podstatě všechny činnosti, které bude mít člověk, jenž pohádkové místo získá, na starosti. Úkolem bude totiž propagovat město a letovisko pomocí nejrůznějších příspěvků.

Výherce výběrového řízení se stane součástí amerického týmu turistického portálu Cancun.com, stane se jakýmsi ambasadorem a expertem na zážitky, které se dají v oblasti podnikat. Mělo by jít ovšem o upřímné a autentické výpovědi, které budou předány ve formě psaného textu, ale také fotografického či video obsahu, třeba i pro sociální sítě, které cílí především na mladší generaci.

Šanci mají i lidé bez zkušeností

Na oplátku čeká tohoto CEO nepřeberné množství zážitků a zkušeností, jako je plavání se žraloky nebo přespávání v luxusních hotelech v letovisku. „Ideální uchazeč musí mít unikátní pohled na zachycení příběhů a okamžiku. Má umět interagovat s ostatními, bude je motivovat a sám bude mít vysokou pracovní morálku,“ uvádí portál Cancun.com na stránkách.

Nejedná se ale o práci, ke které by se člověk musel uvázat dlouhodobě. Pozici bude zastávat od března do srpna, tedy šest měsíců. Navrch bude za toto půlroční nasazení finančně ohodnocen, a to v přepočtu částkou téměř 1,30 miliónu korun. Pozice nevyžaduje ani žádné předešlé zkušenosti, podmínkou je ovšem schopnost plynule se vyjadřovat anglicky, a to jak v psané, tak mluvené formě.

Už výběrové řízení samo o sobě nebude jednoduché a bude se skládat z několika fází. V první se uchazeči pomocí videa představí a uvedou, proč by se právě oni měli stát cancúnským CEO. Nejlepších 100 kandidátů postoupí do druhého kola, z nich se pomocí úkolů a disciplín budou vybírat další, až zůstane jen jeden, který pohádkové zaměstnání získá.

mšv, Novinky

nahoru

Cestování:

Byala: Bulharské letovisko, které proslavilo víno a skalní výchozy

-

dnes 17:00 Máte rádi Bulharsko a zároveň vás láká strávit...

Plzeň letos opět chystá adventní prohlídky. Loni měly úspěch

-

dnes 16:19 Po loňské úspěšné premiéře se Plzeň vrátí ke speciálním...

Švýcarský Bern je v zimě nejfotografovanějším městem Instagramu

-

dnes 14:38 Zima už klepe na dveře a mnohde už se začínají snášet...

V letadle si objednal vegetariánské jídlo. Dostal jen ovoce s příborem

-

dnes 12:03 Při cestách to mají vegetariáni často o něco složitější...

Tchaj-wan: Po krásách nádherného ostrova hor a oblaků

-

dnes 09:46 Obrazem: Portugalci nazvali Tchaj-wan Formosa neboli...

Výstavní budova soudu maskovala přes třicet let přísně střežené tajemství východoněmecké Stasi

-

včera 20:06 Budyšín – historická perla Horní Lužice, metropole...Stalo se Domácí Vánoce Vaše zprávy Zahraniční Krimi Sport Kultura Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby