Krimi

Policie vyšetřuje záhadnou smrt hostinského

23.3.2006 09:36 Klatovští policisté vyšetřují záhadnou smrt čtyřiapadesátiletého majitele restaurace Sauna ve Vřeskovicích na Klatovsku. Jeho tělo objevili v úterý a ohledávající lékař zjistil v obličeji a na hlavně zranění.

"Muž měl krvácející ránu na hlavě a podlitinu na bradě, rtu a očích. Zemřel nejdéle čtyřiadvacet hodin před nalezením," řekl mluvčí západočeských policistů Jiří Soukup.

Podle něho byly dveře restaurace uzavřeny zevnitř. Podle předběžné zprávy soudních patologů jsou na těle mrtvého muže známky tupého násilí svědčící o jeho napadení cizí osobou těsně před smrtí. Současně jsou na těle patrné známky obrany.

Smrt mohla souviset s útokem na hlavu a krk. Kriminalisté dále zjistili, že muž trpěl silnou cukrovkou a stávalo se často, že upadl do komatu a musel být převezen do nemocnice.

"Už také víme, že s ním lidé v pondělí večer hovořili přes okno restaurace a byl značně opilý a vykřikoval, že je nemocný. To potvrzuje i výsledek rozboru krve, který obsahoval téměř tři promile alkoholu," uvedl policista obeznámený s případem. Soudní lékaři zatím přesnou příčinu smrti neurčili.

pab, Právo

nahoru

Krimi:

Soud přiznal Rathovi odškodné za „vláčení v poutech“

-

dnes 16:45 aktualizováno Bývalý středočeský hejtman David Rath má...

Mladík na elektrokole sjel v noci v Krkonoších do potoka, tělo našli až ráno

-

dnes 16:32 Osudné se během noci ze soboty na neděli stalo...

Na dálnici D5 u Prahy havarovala cisterna. Řidič vyvázl bez zranění

-

dnes 16:07 Video: Na dálnici D5 u Rudné na Praze–západ havarovala...

Žena obviněná z vraždy novorozence v Teplicích je na svobodě

-

dnes 16:01 Video: aktualizováno Ženu obviněnou ze spáchání zvlášť...

Zloděj na Břeclavsku vytrhal z vinic sazenice

-

dnes 15:47 Vinná odrůda Pálava je mezi milovníky vín oblíbená....

V Jincích po srážce s autem vykolejil vlak, pro zraněného řidiče letěl vrtulník

-

dnes 15:42 Video: Po srážce s autem vykolejil v pondělí v Jincích...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby