Krimi

Policie vyšetřuje záhadnou smrt hostinského

23.3.2006 09:36 Klatovští policisté vyšetřují záhadnou smrt čtyřiapadesátiletého majitele restaurace Sauna ve Vřeskovicích na Klatovsku. Jeho tělo objevili v úterý a ohledávající lékař zjistil v obličeji a na hlavně zranění.

"Muž měl krvácející ránu na hlavě a podlitinu na bradě, rtu a očích. Zemřel nejdéle čtyřiadvacet hodin před nalezením," řekl mluvčí západočeských policistů Jiří Soukup.

Podle něho byly dveře restaurace uzavřeny zevnitř. Podle předběžné zprávy soudních patologů jsou na těle mrtvého muže známky tupého násilí svědčící o jeho napadení cizí osobou těsně před smrtí. Současně jsou na těle patrné známky obrany.

Smrt mohla souviset s útokem na hlavu a krk. Kriminalisté dále zjistili, že muž trpěl silnou cukrovkou a stávalo se často, že upadl do komatu a musel být převezen do nemocnice.

"Už také víme, že s ním lidé v pondělí večer hovořili přes okno restaurace a byl značně opilý a vykřikoval, že je nemocný. To potvrzuje i výsledek rozboru krve, který obsahoval téměř tři promile alkoholu," uvedl policista obeznámený s případem. Soudní lékaři zatím přesnou příčinu smrti neurčili.

pab, Právo

nahoru

Krimi:

Řidič na D6 vyletěl rovnou do lesa, zkoušku na alkohol odmítl

-

dnes 07:03 Video: Na dálnici D6 u Doks na Kladensku havaroval...

Opilý cizinec naboural v centru Prahy pět aut

-

včera 22:47 Video: Opilý cizinec v mercedesu naboural v neděli...

Na Přerovsku hořela dvojgaráž, oheň zničil historické motorky

-

včera 15:59 Čtyři jednotky hasičů likvidovaly v neděli rozsáhlý...

Horští záchranáři při cvičení v Krkonoších náhodou zachránili život promrzlému muži

-

včera 15:06 Jen zcela náhodná přítomnost členů Horské služby v...

Policisté zadrželi gang dealerů, měli víc než kilo heroinu a milión v hotovosti

-

včera 14:33 Čtveřici drogových dealerů zadrželi po dlouhém...

Lupič přepadl banku v Praze. Policisté zveřejnili video

-

včera 13:25 Video: Pražští policisté pátrají po muži, který v...Stalo se Domácí Vánoce Vaše zprávy Zahraniční Krimi Sport Kultura Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby