Koktejl

Druhá řada Vyvolených startuje už v únoru

6.1.2006 11:38 Díky obrovskému úspěchu první řady reality show VyVolených má další řada začít již v únoru. V pražské Libni se pomalu dokončují stavební práce na zbrusu nové vile, nového zázemí pro štáb a studia. Zahajovací show proběhne v sobotu 18. února v 19:50 na TV Prima. První řada pohltila většinu diváků, je ale otázkou, jestli její pokračování řada bude stejně úspěšné.

"První řada VyVolených stvořila fenomén. Příběhy patnácti soutěžících se staly centrem zájmu velkého množství lidí, kteří je denně sledovali, fandili jim a povídali si o nich. Jsem si jistý, že si televizní diváci vyberou další VyVolené, kterým budou věnovat svůj zájem a přízeň, opravdu dobře, nepochybuji, že budou mít opět šťastnou ruku," řekl generální ředitel televize Prima Martin Dvořák.

"VyVolení vyvolali v naší zemi obrovský ohlas. Jsem přesvědčen o tom, že druhá řada nezůstane vůbec pozadu, dokonce očekáváme, že bude ještě úspěšnější. Zahraniční zkušenosti nás v tomto předpokladu velmi podporují," uvedl Radko Janoušek, manažer projektu.

Moderátoři zůstávají stejní

Kromě nových tváří ve vile bude reality show prakticky stejná. Moderátoři, kteří nás provázeli první řadou zůstávají stejní. Velké večerní show bude opět uvádět Tereza Pergnerová, noční show zůstává Liborovi Boučkovi, denní rekapitulace bude mít na starosti Vlasta Korec.

Castingy na nové soutěžící probíhaly již několik měsíců. V současné době je uzavřen výběr 60 lidí, kteří se postupně utkají v několika kolech a bude na divácích, koho z nich do vily vypošlou.

Vyšší výhra

Patnáct vybraných soutěžících bude bojovat v nové vile o rekordní výhru - kombinovanou cenu v hodnotě 15 milónů korun.

Prvním vítězem reality show VyVolení v Česku se stal Vladko Dobrovodský, který získal výhru v hodnotě 11 miliónů korun.

Novinky

nahoru

Koktejl:

Bezdomovec stál přes dvě hodiny v dešti, aby ochránil tašku plnou peněz

-

dnes 14:57 Poctivost se vyplácí. Své o tom ví bezdomovec James...

Hasič se na ledě probořil i se zachraňovaným psem

-

dnes 10:20 Video: Záchrana uvázlého psa se uskutečnila na konci...

V indické restauraci obsluhují robotické servírky

-

dnes 03:00 Video: Jak se zdá, pokrok nelze zastavit. V jedné z...

Chirurg při transplantacích podepisoval orgány pacientů

-

včera 18:29 Soud v anglickém Birminghamu ve středu uznal vinným...

Záběry vyhublého medvěda obletěly svět. Bylo to ale trochu jinak

-

včera 18:19 Video: Dojemné záběry vyhladovělého ledního medvěda,...

Jako přestřelka ze Star Wars. Zamrzlé jezero vydává podivné zvuky

-

včera 15:24 Video: Podivné zvuky vycházející ze zamrzlého jezera...Stalo se Domácí Vánoce Vaše zprávy Zahraniční Krimi Sport Kultura Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby