Koktejl

Colin Farrell se léčí ze závislosti na práškách

13.12.2005 16:03 Mluvčí irského herce Colina Farrella, který se proslavil především filmy Alexandr Veliký a Telefonní budka, oznámila veřejnosti, že herec po opakovaných neúspěšných pokusech skoncovat s drogami dobrovolně nastupuje na protidrogovou léčbu.

Farrell se láskou k drogám nikdy příliš netajil a často nazýval svůj život jako šílený. Díky narození svého synka se na nějakou dobu zklidnil a prožíval období bez večírků, aby se mohl věnovat výhradně rodině. Poslední dobou se ale zase nechal zlákat  velkolepými oslavami plné drog a alkoholu, které hojně navštěvoval s přáteli.

Devětadvacetiletý herec byl na kliniku přijat ihned po dokončení natáčení nového filmu Miami Vice. "Respektujeme soukromí pana Farrella a jeho rodiny," odpověděl lékař na otázku, jak dlouho bude herec na klinice pobývat a jakým způsobem ho budou léčit.

Zkolaboval během natáčení

Podle oficiálních zdrojů se bude léčit ze závislosti na lécích proti bolesti. Šušká se ale, že příčinou hospitalizace je jeho údajné předávkování během natáčení filmu. Po vyšetření mu lékaři našli v krvi stopy po marihuaně, alkoholu a jiných drogách.

Farrell se musel rozhodnout, buď bude pokračovat v životě svým šíleným tempem, nebo léčbu podstoupí a tím zachrání  pověst nejen svou, ale i jeho rodiny.

Novinky, ČTK, BBC

nahoru

Koktejl:

Štěněti zachránila život unikátní operace

-

dnes 13:04 Video: Veterinářům ze státní Texas A&M University ve...

Skotský útulek si hýčká „plešatého” ježka bez bodlin

-

dnes 09:27 Video: Nedaleko Glasgow leží útulek Hessilhead Wildlife...

Kanaďanka zkusila v hotelu ubytovat svého koně a uspěla

-

dnes 03:00 Video: Lindsey Partridgeová z kanadského Ontaria...

Med Letiště Praha sbírá zlaté medaile

-

včera 16:35 Hned dvě zlaté medaile získal med z produkce včelstev...

Těhotnou ženu poslali z nemocnice třikrát domů, nakonec porodila u silnice

-

včera 14:17 Šestadvacetiletá Lydia Kirková z australského...

Matka se synem se ztratili v divočině. Přežili díky televiznímu pořadu

-

včera 08:44 Měl to být běžný výlet. Australanka Michelle...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby