Koktejl

Colin Farrell se léčí ze závislosti na práškách

13.12.2005 16:03 Mluvčí irského herce Colina Farrella, který se proslavil především filmy Alexandr Veliký a Telefonní budka, oznámila veřejnosti, že herec po opakovaných neúspěšných pokusech skoncovat s drogami dobrovolně nastupuje na protidrogovou léčbu.

Farrell se láskou k drogám nikdy příliš netajil a často nazýval svůj život jako šílený. Díky narození svého synka se na nějakou dobu zklidnil a prožíval období bez večírků, aby se mohl věnovat výhradně rodině. Poslední dobou se ale zase nechal zlákat  velkolepými oslavami plné drog a alkoholu, které hojně navštěvoval s přáteli.

Devětadvacetiletý herec byl na kliniku přijat ihned po dokončení natáčení nového filmu Miami Vice. "Respektujeme soukromí pana Farrella a jeho rodiny," odpověděl lékař na otázku, jak dlouho bude herec na klinice pobývat a jakým způsobem ho budou léčit.

Zkolaboval během natáčení

Podle oficiálních zdrojů se bude léčit ze závislosti na lécích proti bolesti. Šušká se ale, že příčinou hospitalizace je jeho údajné předávkování během natáčení filmu. Po vyšetření mu lékaři našli v krvi stopy po marihuaně, alkoholu a jiných drogách.

Farrell se musel rozhodnout, buď bude pokračovat v životě svým šíleným tempem, nebo léčbu podstoupí a tím zachrání  pověst nejen svou, ale i jeho rodiny.

Novinky, ČTK, BBC

nahoru

Koktejl:

V Olomouci se konaly soutěže v pojídání tlačenky a špekáčků, obě mají stejného vítěze

-

včera 17:52 Video: Své pověsti maxijedlíka nezůstal nic dlužen v...

Z mysteriózního opuštěného letadla se stala turistická atrakce

-

včera 14:03 Nechtěná turistická atrakce se stala z opuštěného...

Strážník pohotově chytil dítě padající ze třetího patra

-

včera 08:24 Video: Ve správný čas a na správném místě se nacházeli...

Trump přiznal svou pleš, snaží se ji vehementně zamaskovat

-

23.2. 18:13 Americký prezident Donald Trump veřejně připustil, že...

Půlka tváře černá, druhá šedivá. Internet okouzlila roztomilá kočičí chiméra

-

23.2. 16:20 Jmenuje se Narnia, ještě jí není ani jeden rok a už se...

Tuleň se zaklínil do létajícího talíře, bez pomoci by údajně nepřežil

-

23.2. 12:07 Video: Příběh s dobrým koncem zažila samice tuleně,...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby