Kultura

Robin Williams bude dalším filmovým prezidentem USA

10.10.2005 20:12 V amerických filmech je většinou spravedlivý a neohrožený. Tak podávají američtí filmaři svého prezidenta. Kromě skutečných historických postav se to v hollywoodských filmech "prvními muži" USA jen hemží. Dalším na řadě bude herec Robin Williams.

Připravovanou komedii má podle Variety režírovat dlouholetý spolupracovník Williamse režisér Barry Levinson. Společně se setkali při natáčení snímků Good Morning, Vietnam (Dobré ráno, Vietname - 1987) či Toys (Hračky - 1992). Na nové komedii, která prozatím nemá název, by měli začít pracovat na konci roku.

Podle Variety má Williams hrát moderátora noční televizní show, který se rozhodne z recese zúčastnit prezidentských voleb. Shodou náhod vyhraje a stane se prezidentem Spojených států. V současné době dokončuje Williams práci na komedii RV režiséra Barryho Sonnenfelda.

V rolích filmových amerických prezidentů se objevili například herci Alan Alda, Kevin Kline či Michael Douglas. Ve snímku Polibky pro mého prezidenta (Kisses for My President - 1964) si prezidentku USA zahrála Polly Bergenová.

aak, Novinky, DPA

nahoru

Kultura:

GLOSA: Čeští posluchači jsou stejní jako světoví, až na záhadné depešáctví

-

včera 17:28 Trendy ve světovém a českém hudebním průmyslu za rok...

Na českém trhu je nové vydavatelství The Barn Production

-

včera 16:13 The Barn Production je nové vydavatelství na českém...

RECENZE: Ostrůvky upřímnosti a vtipu v tůňce nechutností

-

včera 15:02 Pokud se film jmenuje Kazišuci, nikdo asi nečeká...

Skupina King Crimson: Pokaždé hrajeme jiné skladby

-

včera 14:22 Po roce se do Prahy vrátí britská kapela King Crimson,...

Skupina Wohnout natočila nový klip v Africe

-

včera 13:00 Video: Skupina Wohnout má novou písničku i s...

Příjmy hudebního průmyslu v ČR vzrostly díky internetu

-

včera 11:17 Příjmy hudebního průmyslu vzrostly loni v Česku o 11...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby