Koktejl

Hana Zagorová se do teplých dnů vyparádí

3.5.2005 10:38 Zpěvačka Hana Zagorová se už moc těšila na jaro, které si hodlá pořádně užít. Bude prý trochu odpočívat a hlavně se nemůže dočkat, až vytáhne ze skříně opravdu lehké oblečení.

"Teď už se moc těším až bude doopravdy teplo, abych i kabátky mohla odložit a vytáhla různé hadérky, šaty, trička, sukně, které jsem si na letošní jaro a léto pořídila," uvedla Zagorová.

"Jaro začínám vstřebávat, protože zima mému tělu už vůbec nesvědčí. Jinak se musím přiznat, že jsem se rozhodla letos na jaře tak trochu ulejvat," podotkla.

"To neznamená, že bych vůbec nic nedělala. Připravuji novou desku šansonů, to bude trvat asi tak půl roku, chystám své pravidelné pořady pro televizi a občas nějaký ten koncert. Ale všechno v klidu a v pohodě, abych si také trochu odpočinula, protože to potřebuji. Vloni jsem měla až moc aktivit a hodně vystoupení," vysvětlila.

K příjemným stránkám jejího života patří partner, tenorista Štefan Margita. Ten s úspěchem vystupuje na divadelních prknech světových metropolí a Hanka za ním vždycky přijíždí a těší se z jeho úspěchů.

"Štefan už ví na několik let dopředu, kde bude vystupovat. Pro něj je to příjemná situace a pro mne také. Ráda za ním jezdím a mám vždycky velkou radost, když mu operní diváci ve světě tleskají."

Korzo

nahoru

Koktejl:

Uhynul jediný lední medvěd, který se narodil v tropech

-

dnes 09:46 V zoologické zahradě v Singapuru ve středu utratili...

Letadlo muselo přerušit start, na palubě byli zloději

-

dnes 07:53 Nepříjemné chvíle si prožili cestující na lince...

Ostravské slůně roste jako z vody, váží už téměř půl tuny

-

včera 17:32 Mladý sameček slona indického, který se v ostravské...

Zatím bezejmenný syn vévodkyně Kate a prince Williama má už oficiální suvenýry

-

včera 16:29 Britská královská umělecká sbírka Royal Collection v...

Druhý syn Kate a Williama to nebude mít snadné, třetí potomci královské rodiny měli odjakživa trable

-

včera 15:23 Vévodkyně Kate, manželka britského korunního prince...

Uštkl ho chřestýš a napadl medvěd, teď mladík přežil i boj se žralokem

-

včera 11:52 Dvacetiletý Dylan McWilliams z amerického Colorada,...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby