Koktejl

Hana Zagorová se do teplých dnů vyparádí

3.5.2005 10:38 Zpěvačka Hana Zagorová se už moc těšila na jaro, které si hodlá pořádně užít. Bude prý trochu odpočívat a hlavně se nemůže dočkat, až vytáhne ze skříně opravdu lehké oblečení.

"Teď už se moc těším až bude doopravdy teplo, abych i kabátky mohla odložit a vytáhla různé hadérky, šaty, trička, sukně, které jsem si na letošní jaro a léto pořídila," uvedla Zagorová.

"Jaro začínám vstřebávat, protože zima mému tělu už vůbec nesvědčí. Jinak se musím přiznat, že jsem se rozhodla letos na jaře tak trochu ulejvat," podotkla.

"To neznamená, že bych vůbec nic nedělala. Připravuji novou desku šansonů, to bude trvat asi tak půl roku, chystám své pravidelné pořady pro televizi a občas nějaký ten koncert. Ale všechno v klidu a v pohodě, abych si také trochu odpočinula, protože to potřebuji. Vloni jsem měla až moc aktivit a hodně vystoupení," vysvětlila.

K příjemným stránkám jejího života patří partner, tenorista Štefan Margita. Ten s úspěchem vystupuje na divadelních prknech světových metropolí a Hanka za ním vždycky přijíždí a těší se z jeho úspěchů.

"Štefan už ví na několik let dopředu, kde bude vystupovat. Pro něj je to příjemná situace a pro mne také. Ráda za ním jezdím a mám vždycky velkou radost, když mu operní diváci ve světě tleskají."

Korzo

nahoru

Koktejl:

Armáda porozbíjela mobily padesáti vojákům, aby zamezila používání sociálních sítí

-

včera 18:08 Vojenští důstojníci indické armády nařídili zničení...

Nový miláček pražské zoo čekal na jméno měsíc, venku ale dovádí od prvního dne

-

včera 11:15 Video: Před měsícem se v pražské zoologické zahradě...

V ulicích New Yorku se objevily garáže pro psy

-

včera 03:00 Video: Bojíte se nechat svého psa na ulici, zatímco...

Vesničané zachránili zatoulaného dvoumetrákového sumce

-

16.12. 16:51 Skupina vesničanů z thajské provincie Phatthalung se...

Ve Filadelfii utekla kráva z živého betlému, dvakrát během jednoho dne

-

16.12. 09:56 Video: Policisté z americké Filadelfie měli ve...

Australské město obléhá obrovské hejno kaloňů

-

16.12. 02:30 Video: Obyvatelé Charters Towers ležícího v...Stalo se Domácí Vánoce Vaše zprávy Zahraniční Krimi Sport Kultura Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby