Koktejl

Těhotná Demi Mooreová kouřit nepřestala

25.4.2005 10:33 Od chvíle, kdy se herečka Demi Mooreová dozvěděla, že je těhotná, dělá vše pro to, aby porodila zdravého potomka. Své nikotinové vášně se ale nevzdala, ačkoli v jejím domě je hostům kouření zakázáno.

Demi Mooreová prohlašuje, že její matka v těhotenství také kouřila a vše bylo v pořádku. Je přesvědčená, že pokud se jinak bude držet zásad zdravé výživy, může si příležitostně zapálit. 

Odpočinek v Karibiku

Nedávno se Mooreová vrátila do Londýna viditelně odpočatá po týdenním pobytu v Karibiku, kde byla se svým sedmadvacetiletým snoubencem Ashtonem Kutcherem a dcerami Rumer (16), Scout (13) a Tallulah (11). Dvaačtyřicetiletá herečka je pravděpodobně v jedenáctém týdnu těhotenství a Kutcher slíbil, že s ní až do porodu stráví každou noc.

Bydleli spolu v pěti hvězdičkovém hotelu Metropolitan. Zatímco Ashton propagoval svůj nový film Guess Who, Demi se nechala fotit pro podzimní módní kampaň značky Versace. Po návratu hvězdný pár navštívil londýnské kasino Fifty a povečeřel v soukromém salonku ve společnosti přátel, mezi nimiž byla i Donatella Versaceová.  

Přeje si syna

"Demi zřejmě velmi dbá na své zdraví," nechal se slyšet očitý svědek, podle něhož si herečka dala rybu se zeleninou. V kasinu si pak objednala minerálku. Vypadala šťastně. Jeden z návštěvníků londýnského kasina se Demi zeptal, zda se jí narodí kluk nebo holčička, ale nastávající maminka se jen mlčky usmála. Podle dobře informovaných přátel si prý přeje malého Ashtona.

Demi má přitom důvod k obavám, protože v roce 1997 potratila. Přestože kouří, chce mít co největší jistotu, že nevzniknou žádné zdravotní problémy. Své hospodyni proto zakázala při úklidu používat chemikálie a návštěvy nesmějí používat parfémy ani kolínskou. Přestože většinou Demi jedla jen zeleninu, nyní zvýšila příjem bílkovin. Byla spatřena, jak si k obědu se šéfredaktorkou časopisu Haarper´s Bazar Glendou Baileyovou v newyorské restauraci dala veliký hovězí hamburger.

Korzo

nahoru

Koktejl:

Dvanáctiletý chlapec odletěl na Bali, aby si po hádce s matkou uklidnil nervy

-

dnes 16:58 Poté, co mu rodiče zakázali výlet za moře, rozhodl se...

Neznámý pár si odnášel potomka, před porodnicí ho čekal chumel světových médií

-

dnes 16:18 Velké překvapení čekalo v pondělí před porodnicí Lindo...

Vévodkyně Kate porodila. Je to chlapec

-

dnes 14:09 Živě: aktualizováno Její Výsost vévodkyně Kate,...

Na auta na dálnici padaly kusy skály

-

dnes 13:16 Video: Ze skály nad čínskou dálnicí číslo 319 se utrhly...

Vévodkyni Kate přijali do porodnice

-

dnes 10:24 aktualizováno Vévodkyni Kate, manželku britského...

Kosatky předvedly svou zabijáckou techniku

-

dnes 10:13 Video: Kosatky dravé, známé také jako velryby zabijáci,...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby