Koktejl

Těhotná Demi Mooreová kouřit nepřestala

25.4.2005 10:33 Od chvíle, kdy se herečka Demi Mooreová dozvěděla, že je těhotná, dělá vše pro to, aby porodila zdravého potomka. Své nikotinové vášně se ale nevzdala, ačkoli v jejím domě je hostům kouření zakázáno.

Demi Mooreová prohlašuje, že její matka v těhotenství také kouřila a vše bylo v pořádku. Je přesvědčená, že pokud se jinak bude držet zásad zdravé výživy, může si příležitostně zapálit. 

Odpočinek v Karibiku

Nedávno se Mooreová vrátila do Londýna viditelně odpočatá po týdenním pobytu v Karibiku, kde byla se svým sedmadvacetiletým snoubencem Ashtonem Kutcherem a dcerami Rumer (16), Scout (13) a Tallulah (11). Dvaačtyřicetiletá herečka je pravděpodobně v jedenáctém týdnu těhotenství a Kutcher slíbil, že s ní až do porodu stráví každou noc.

Bydleli spolu v pěti hvězdičkovém hotelu Metropolitan. Zatímco Ashton propagoval svůj nový film Guess Who, Demi se nechala fotit pro podzimní módní kampaň značky Versace. Po návratu hvězdný pár navštívil londýnské kasino Fifty a povečeřel v soukromém salonku ve společnosti přátel, mezi nimiž byla i Donatella Versaceová.  

Přeje si syna

"Demi zřejmě velmi dbá na své zdraví," nechal se slyšet očitý svědek, podle něhož si herečka dala rybu se zeleninou. V kasinu si pak objednala minerálku. Vypadala šťastně. Jeden z návštěvníků londýnského kasina se Demi zeptal, zda se jí narodí kluk nebo holčička, ale nastávající maminka se jen mlčky usmála. Podle dobře informovaných přátel si prý přeje malého Ashtona.

Demi má přitom důvod k obavám, protože v roce 1997 potratila. Přestože kouří, chce mít co největší jistotu, že nevzniknou žádné zdravotní problémy. Své hospodyni proto zakázala při úklidu používat chemikálie a návštěvy nesmějí používat parfémy ani kolínskou. Přestože většinou Demi jedla jen zeleninu, nyní zvýšila příjem bílkovin. Byla spatřena, jak si k obědu se šéfredaktorkou časopisu Haarper´s Bazar Glendou Baileyovou v newyorské restauraci dala veliký hovězí hamburger.

Korzo

nahoru

Koktejl:

Armáda porozbíjela mobily padesáti vojákům, aby zamezila používání sociálních sítí

-

včera 18:08 Vojenští důstojníci indické armády nařídili zničení...

Nový miláček pražské zoo čekal na jméno měsíc, venku ale dovádí od prvního dne

-

včera 11:15 Video: Před měsícem se v pražské zoologické zahradě...

V ulicích New Yorku se objevily garáže pro psy

-

včera 03:00 Video: Bojíte se nechat svého psa na ulici, zatímco...

Vesničané zachránili zatoulaného dvoumetrákového sumce

-

16.12. 16:51 Skupina vesničanů z thajské provincie Phatthalung se...

Ve Filadelfii utekla kráva z živého betlému, dvakrát během jednoho dne

-

16.12. 09:56 Video: Policisté z americké Filadelfie měli ve...

Australské město obléhá obrovské hejno kaloňů

-

16.12. 02:30 Video: Obyvatelé Charters Towers ležícího v...Stalo se Domácí Vánoce Vaše zprávy Zahraniční Krimi Sport Kultura Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby