Žena

Toaleta 21. století jako pevnost před manželkou

12.4.2005 11:28 Za dokonalý úkryt před manželkou či tchyní označil britský tisk model supermoderní domácí toalety, který by mohl vyhovovat i těm nejnáročnějším klientům.

Nová "nejmenší místnost" domácnosti ve skutečnosti není vůbec nejmenší a je vybavena kromě klasického zařízení sloužícího beze změny původním účelům také plazmovou televizí, hifi soupravou, internetem a samozřejmě dokonalou klimatizací.

Odpovídá tomu i cena, která činí 25 000 liber, což je více než milión korun. Toaleta, která byla představena na nedávné londýnské výstavě věnované moderní domácnosti, zároveň uživateli umožňuje, aby měl dokonalý přehled o všem, co se v bytě děje.

Z tohoto místa je možno ovládat nejen osvětlení a vytápění bytu, ale lze vypnout i elektrický kuchyňský sporák, kdyby hrozilo připálení jídla.

Ačkoli vůbec nejde o levnou záležitost, britská média tvrdí, že už se našli zájemci, kteří si tuto novinku opravdu chtějí instalovat ve svém bytě.

ČTK

nahoru

Žena:

Čtyři věci, které ženám přijdou sexy, ale muži je nenávidí

-

dnes 14:38 Patříte mezi ženy, které jsou si v posteli samy sebou...

Alexandra Borbélyová: Chci hrát i v češtině

-

dnes 09:05 Vyrostla ve slovenském městečku Veľký Cetín. Divadlo...

Manželství aneb Škola života

-

včera 13:50 Pro někoho jde o významný posun vztahu, pro jiného je...

Miřenka Čechová: Čas, kdy jsme jeden s druhým, se bohužel stále zmenšuje

-

včera 09:11 Patří k úspěšným třicátníkům, pro které je svět za...

Umělkyně tvoří obrazy pomocí nalíčených rtů

-

23.2. 12:10 Obrazem: Nebaví vás chodit do muzeí a obrazy vám...

Luxusní kabelky podle poslední módy

-

23.2. 11:05 Obrazem: Právě probíhající týden módy v Londýně je...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby