Koktejl

Nová Miss ČR Lucie Králová si převzala automobil, motocykl i byt

11.4.2005 16:43 Novopečená Miss ČR 2005 Lucie Králová, kterou v sobotu zvolili diváci sedmnáctou královnou krásy, měla dnes plné ruce práce. Nejdřív si v poledne převzala osobní automobil v hodnotě 300 000 korun, odpoledne pak dostala klíčky od motocyklu a bytu, který dostala k ročnímu užívání. Vzhledem k tomu, že Králová se stala i Miss Sympatie, vyhrála automobily dva. Druhý ale prodá a peníze věnuje na charitativní účely.

"Kdyby bylo úplně po mém, tak bych asi potřebovala kombíka, protože mám pejska a vždycky ho musím někam složit. A na sedačce hrozně pelichá, všude jsou chlupy a víří se to po autě. Ale jinak jsem spokojená, hodně spokojená," svěřila se třiadvacetiletá rodačka z Teplic.

Její první jízda vedla z autocentra na pražské sídliště Barrandov, kde bude nyní její dočasné bydliště. Miss i obě vicemiss vyhrály jako jednu z cen byty 1+kk s balkonem o velikosti 43 metrů čtverečních. Bydlet v nich mohou jeden rok, než budou zvoleny nové královny krásy. "Tady v tom bytě Lucie Králové předtím bydlela Jana Doleželová, předtím Lucka Váchová, měla ho Diana Kobzanová nebo Kateřina Průšová. To nám pak sousedi říkali, co se tady odehrává po nocích," poznamenal majitel bytů.

Všechny dívky zvažují, že se do svých nových bytů co nejdříve nastěhují. Nechtějí je využívat jen k občasnému přespávání. "Byt je fakt krásný. Původně jsem přemýšlela, že tady budu jen tak přespávat kvůli škole nebo práci, ale teď, když to vidím, tak zvažuji, že zpracuji přítele a že budeme bydlet tady," uvedla první vicemiss, dvacetiletá studentka z Hudlic Petra Macháčková.

I druhá vicemiss Agáta Hanychová, která je z Prahy, chce byt plně využívat. "Já mám hrozně oblečení, takže asi nějaké skříně ještě přikoupím. Budu tady bydlet sama. Se psem," sdělila dcera herečky Veroniky Žilkové. Na dnešní večer už plánuje v bytě uspořádat kolaudaci. Na barrandovském sídlišti se tak začínají koncentrovat české krasavice. O pár bloků dál totiž bydlí i vítězky letošního prvního ročníku konkurenční soutěže krásy Česká Miss.

ČTK

nahoru

Koktejl:

Dvanáctiletý chlapec odletěl na Bali, aby si po hádce s matkou uklidnil nervy

-

dnes 16:58 Poté, co mu rodiče zakázali výlet za moře, rozhodl se...

Neznámý pár si odnášel potomka, před porodnicí ho čekal chumel světových médií

-

dnes 16:18 Velké překvapení čekalo v pondělí před porodnicí Lindo...

Vévodkyně Kate porodila. Je to chlapec

-

dnes 14:09 Živě: aktualizováno Její Výsost vévodkyně Kate,...

Na auta na dálnici padaly kusy skály

-

dnes 13:16 Video: Ze skály nad čínskou dálnicí číslo 319 se utrhly...

Vévodkyni Kate přijali do porodnice

-

dnes 10:24 aktualizováno Vévodkyni Kate, manželku britského...

Kosatky předvedly svou zabijáckou techniku

-

dnes 10:13 Video: Kosatky dravé, známé také jako velryby zabijáci,...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby