Koktejl

Nová Miss ČR Lucie Králová si převzala automobil, motocykl i byt

11.4.2005 16:43 Novopečená Miss ČR 2005 Lucie Králová, kterou v sobotu zvolili diváci sedmnáctou královnou krásy, měla dnes plné ruce práce. Nejdřív si v poledne převzala osobní automobil v hodnotě 300 000 korun, odpoledne pak dostala klíčky od motocyklu a bytu, který dostala k ročnímu užívání. Vzhledem k tomu, že Králová se stala i Miss Sympatie, vyhrála automobily dva. Druhý ale prodá a peníze věnuje na charitativní účely.

"Kdyby bylo úplně po mém, tak bych asi potřebovala kombíka, protože mám pejska a vždycky ho musím někam složit. A na sedačce hrozně pelichá, všude jsou chlupy a víří se to po autě. Ale jinak jsem spokojená, hodně spokojená," svěřila se třiadvacetiletá rodačka z Teplic.

Její první jízda vedla z autocentra na pražské sídliště Barrandov, kde bude nyní její dočasné bydliště. Miss i obě vicemiss vyhrály jako jednu z cen byty 1+kk s balkonem o velikosti 43 metrů čtverečních. Bydlet v nich mohou jeden rok, než budou zvoleny nové královny krásy. "Tady v tom bytě Lucie Králové předtím bydlela Jana Doleželová, předtím Lucka Váchová, měla ho Diana Kobzanová nebo Kateřina Průšová. To nám pak sousedi říkali, co se tady odehrává po nocích," poznamenal majitel bytů.

Všechny dívky zvažují, že se do svých nových bytů co nejdříve nastěhují. Nechtějí je využívat jen k občasnému přespávání. "Byt je fakt krásný. Původně jsem přemýšlela, že tady budu jen tak přespávat kvůli škole nebo práci, ale teď, když to vidím, tak zvažuji, že zpracuji přítele a že budeme bydlet tady," uvedla první vicemiss, dvacetiletá studentka z Hudlic Petra Macháčková.

I druhá vicemiss Agáta Hanychová, která je z Prahy, chce byt plně využívat. "Já mám hrozně oblečení, takže asi nějaké skříně ještě přikoupím. Budu tady bydlet sama. Se psem," sdělila dcera herečky Veroniky Žilkové. Na dnešní večer už plánuje v bytě uspořádat kolaudaci. Na barrandovském sídlišti se tak začínají koncentrovat české krasavice. O pár bloků dál totiž bydlí i vítězky letošního prvního ročníku konkurenční soutěže krásy Česká Miss.

ČTK

nahoru

Koktejl:

Armáda porozbíjela mobily padesáti vojákům, aby zamezila používání sociálních sítí

-

včera 18:08 Vojenští důstojníci indické armády nařídili zničení...

Nový miláček pražské zoo čekal na jméno měsíc, venku ale dovádí od prvního dne

-

včera 11:15 Video: Před měsícem se v pražské zoologické zahradě...

V ulicích New Yorku se objevily garáže pro psy

-

včera 03:00 Video: Bojíte se nechat svého psa na ulici, zatímco...

Vesničané zachránili zatoulaného dvoumetrákového sumce

-

16.12. 16:51 Skupina vesničanů z thajské provincie Phatthalung se...

Ve Filadelfii utekla kráva z živého betlému, dvakrát během jednoho dne

-

16.12. 09:56 Video: Policisté z americké Filadelfie měli ve...

Australské město obléhá obrovské hejno kaloňů

-

16.12. 02:30 Video: Obyvatelé Charters Towers ležícího v...Stalo se Domácí Vánoce Vaše zprávy Zahraniční Krimi Sport Kultura Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby