Koktejl

Tříletou holčičku ztracenou na poli hlídal celou noc věrný jorkšír

obrazek

Drama nakonec mělo šťastný konec i díky malému jorkšírovi.

FOTO: Missouri State Highway Patrol

20.6. 17:57 Rodina z amerického státu Missouri si ze čtvrtka na pátek prožila děsivou noc. Jejich tříletá dcera, Remy Elliottová, se ztratila. Dívku nalezli pátrači až v pátek ráno díky jorkšírovi, který byl s holčičkou celou noc a záchranáře na přesné místo upozornil štěkáním.

Minulý čtvrtek kolem půl deváté večer zavolala na linku tísňového volání vyděšená Timber Merrittová z města Qulin nacházejícího se zhruba 280 kilometrů jižně od Saint Louis. Její dcera Remy zmizela z dvorku rodinného domu i s jorkšírem jménem Fat Heath.

Policisté okamžitě vyhlásili pátrání, do vzduchu vzlétlo i letadlo, dívku se však nalézt nepodařilo. Druhý den ráno se k policistům připojily desítky dobrovolníků a společně pročesávali okolí, zejména rozlehlá kukuřičná pole za domem.

Hledání ve vzrostlém kukuřičném poli nebylo nic snadného. V osm ráno hluboko uprostřed polí však začali pátrací psi štěkat. V odpověď jim zaznívalo ňafání jorkšíra, který se od malé holčičky za celou noc nehnul ani na krok. Najít malou Remy pak už bylo jen otázkou několika chvil.

Kromě kousanců od komárů je dítě v pořádku

Holčičku nalezl její strýc Quinlin, který přijel hledat svou neteř z Kentucky. Remy spala schoulená do klubíčka a Fat Heath ji hlídal. Kromě vyčerpání, lehké dehydratace a několika komářích kousanců bylo dítě v pořádku.

Malý statečný jorkšír je teď oslavován jako hrdina. Podobný případ se odehrál letos v dubnu v Austrálii, kdy se rovněž tříletá holčička ztratila v buši. U ní hlídal sedmnáctiletý hluchý a napůl slepý pes. [celá zpráva]

tcs, Novinky

nahoru

Koktejl:

Mladík pod vodou na jeden nádech složil šest Rubikových kostek

-

dnes 10:12 Video: Osmnáctiletý student z Gruzie dokázal pod vodou...

Žena narazila u krajnice na sraženého klokana, v jeho vaku našla živé mládě

-

dnes 04:32 Když Lauren Wagnerová projížděla v neděli australským...

Německá vláda zanedbává kontakty s mimozemšťany

-

dnes 03:51 Německá vláda nemá připravené žádné plány, doporučení...

V Německu utratili nejstarší gorilu v Evropě, žila i v Čechách

-

včera 18:46 V zoologické zahradě v Norimberku utratili v pondělí...

Páru dopomohlo ke zplození potomka 1616 injekčních stříkaček

-

včera 16:31 Když se Patricia O'Neillová se svou manželkou Kimberly...

Tchajwanská restaurace servíruje zmrzlinová štěňata

-

včera 13:53 Video: Tak reálná, že se zákazníkům ani nechce do...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Počasí Téma Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby
Ochrana údajů