AutoMoto

Volkswagen do USA přiveze hned pět upravených automobilů

obrazek

VW Arteon R-Line Highlight

FOTO: Volkswagen

22.5. 09:29 Každoroční sraz příznivců vozů Volkswagen u Wörthersee je za námi, ale před námi je víkend evropských aut v Georgii SoWo: The European Experience. A tam Volkswagen přiveze další pětici vytuněných aut.

Samozřejmě že to nejlepší si nechal Volkswagen pro Wörthersee. Byl to nejrychlejší Volkswagen Golf všech dob a vézt ho do USA ani nemělo cenu, protože se tam prodávat nebude. [celá zpráva]

A tak se v USA ukazuje pět jiných konceptů. Popravdě je to trochu slabší nabídka, která se skládá většinou z polepů a velkých kol, ale některé kousky stojí za zmínku.

VW Arteon R-Line Highlight

Asi nejvýraznějším autem bude Volkswagen Arteon R-Line Highlight. Bude to tou agresivní zeleno-žlutou barvou. Jenže auto je ještě níž než normálně, má dvacítky kola a podle nás vypadá opravdu dobře.

VW Arteon R-Line Highlight

FOTO: Volkswagen

VW Atlas Tanner Foust SEMA Concept

Tohle asi bude zase nejzajímavější koncept. Bohužel jeho hlavním místem pro ukázku má být americká výstava tuningu SEMA, takže tohle je taková zajížďka. Auto je přestavěno podle návrhu rallycrossového jezdce a člena Top Gear USA Tannera Fousta. Je to zvýšený kus, pořádně na spodku oplechovaný, s velkými rámy místo nárazníku, koly s nasazenými drapáky a světly na střeše. Moc pěkný.

VW Atlas Tanner Foust SEMA Concept

FOTO: Volkswagen

VW Golf R Abstract Concept

Co je tady nového? Hlavně vinyl, který pokrývá celé auto a je navržen moderními umělci. Pak jsou tu velká dvacetipalcová kola, nový výfuk a v interiéru třeba volant s karbonovou částí věnce.

VW Golf R Abstract Concept

FOTO: Volkswagen

VW Jetta R-Line SoCal

Americký Volkswagen Jetta dostal výraznou bílou barvu v kombinaci s ostrou zelenou. Pak také nová kola, která připomínají druhou generaci tohoto vozu (samozřejmě toho amerického) a snížený podvozek o 7,5 centimetru.

VW Jetta R-Line SoCal

FOTO: Volkswagen

VW Tiguan R-Line Aero

Tak tohle je zajímavý low-rider. Tedy on nemá vzduchové odpružení, aby mohl měnit výšku, ale snížení pružení je o skoro 13 centimetrů. Dvacetipalcová kola a střešní box jen dotvářejí netradiční SUV.

VW Tiguan R-Line Aero

FOTO: Volkswagen

fra, Novinky

nahoru

AutoMoto:

Po čtrnácti letech se Toyota Camry vrátí do Evropy

-

dnes 09:14 Toyota Avensis skončí. Bez náhrady. Na trhu neudělala...

Porsche koupilo podíl v automobilce Rimac kvůli elektromobilům

-

dnes 08:39 Velkým automobilkám dochází dech. Malé firmičky o pár...

Poslední test dvoulitrové Mazdy MX-5 RF: Porsche 911 Targa pro chudé

-

včera 17:10 Obrazem: Mazda před pár dny oznámila, že o 24 koní...

Americká pizzerie na vlastní náklady opravuje silnice

-

včera 16:15 Americký řetězec pizzerií se za vlastní peníze pustil...

Jízda se zvedákem místo kola? I to je možné v St. Louis

-

včera 15:59 Obyčejný dílenský zvedák na kolečkách použil muž v...

Nejmenší SUV od Jaguaru dostalo „umělou inteligenci” a nový základní motor

-

včera 14:11 Pětici motorů nabízených pro Jaguar E-Pace nyní...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Počasí Téma Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby
Ochrana údajů