AutoMoto

Volkswagen do USA přiveze hned pět upravených automobilů

obrazek

VW Arteon R-Line Highlight

FOTO: Volkswagen

22.5. 09:29 Každoroční sraz příznivců vozů Volkswagen u Wörthersee je za námi, ale před námi je víkend evropských aut v Georgii SoWo: The European Experience. A tam Volkswagen přiveze další pětici vytuněných aut.

Samozřejmě že to nejlepší si nechal Volkswagen pro Wörthersee. Byl to nejrychlejší Volkswagen Golf všech dob a vézt ho do USA ani nemělo cenu, protože se tam prodávat nebude. [celá zpráva]

A tak se v USA ukazuje pět jiných konceptů. Popravdě je to trochu slabší nabídka, která se skládá většinou z polepů a velkých kol, ale některé kousky stojí za zmínku.

VW Arteon R-Line Highlight

Asi nejvýraznějším autem bude Volkswagen Arteon R-Line Highlight. Bude to tou agresivní zeleno-žlutou barvou. Jenže auto je ještě níž než normálně, má dvacítky kola a podle nás vypadá opravdu dobře.

VW Arteon R-Line Highlight

FOTO: Volkswagen

VW Atlas Tanner Foust SEMA Concept

Tohle asi bude zase nejzajímavější koncept. Bohužel jeho hlavním místem pro ukázku má být americká výstava tuningu SEMA, takže tohle je taková zajížďka. Auto je přestavěno podle návrhu rallycrossového jezdce a člena Top Gear USA Tannera Fousta. Je to zvýšený kus, pořádně na spodku oplechovaný, s velkými rámy místo nárazníku, koly s nasazenými drapáky a světly na střeše. Moc pěkný.

VW Atlas Tanner Foust SEMA Concept

FOTO: Volkswagen

VW Golf R Abstract Concept

Co je tady nového? Hlavně vinyl, který pokrývá celé auto a je navržen moderními umělci. Pak jsou tu velká dvacetipalcová kola, nový výfuk a v interiéru třeba volant s karbonovou částí věnce.

VW Golf R Abstract Concept

FOTO: Volkswagen

VW Jetta R-Line SoCal

Americký Volkswagen Jetta dostal výraznou bílou barvu v kombinaci s ostrou zelenou. Pak také nová kola, která připomínají druhou generaci tohoto vozu (samozřejmě toho amerického) a snížený podvozek o 7,5 centimetru.

VW Jetta R-Line SoCal

FOTO: Volkswagen

VW Tiguan R-Line Aero

Tak tohle je zajímavý low-rider. Tedy on nemá vzduchové odpružení, aby mohl měnit výšku, ale snížení pružení je o skoro 13 centimetrů. Dvacetipalcová kola a střešní box jen dotvářejí netradiční SUV.

VW Tiguan R-Line Aero

FOTO: Volkswagen

fra, Novinky

nahoru

AutoMoto:

Milujete rychlé vozy? V USA vyrostou luxusní byty s výhledem na závodní okruh

-

včera 17:59 U závodního okruhu Circuit of the Americas poblíž...

Netradiční test: Jak udělat z dodávky kempinkový vůz

-

včera 15:21 Obrazem: Tenhle test auta bude dost netradiční. Není...

Mercedes promlouvá ke kolemjdoucím pomocí světel

-

včera 13:43 Video: Mluvící auto už tu bylo, ať už ve sci-fi formě...

Aston Martin vyrobí 25 vozů z bondovek. Včetně všech špionských vychytávek

-

včera 11:17 Vozů Aston Martin DB5 s výsuvným pancéřováním, otočnou...

Legendární „kachna” má svou čtyřiadvacetihodinovku, jezdí se v Anglii

-

včera 09:31 Video: Existují auta, se kterými by člověka opravdu...

Bentley chystá ke svému jubileu luxusní obrazovou knihu

-

včera 07:55 V roce 2019 oslaví značka automobilů Bentley své sté...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Počasí Téma Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby
Ochrana údajů