Koktejl

Angelina Jolieová se zamilovala do Itala

3.1.2005 13:18 Srdce devětadvacetileté Angeliny Jolieové nyní patří italskému milionáři, do něhož se americká herečka koncem uplynulého roku zamilovala. Přestože se stále snaží přesvědčivě tvrdit, že žije jen pro svého adoptivního synka Maddoxe, časopisu US Weekly se podařilo zjistit, že do jejího života vstoupil Daniele Patini.

Představitelka Lary Croftové se prý intimně stýká s Danielem Patinim, který stojí v čele firmy obchodující s luxusními loděmi. Americká média mu připisují vzhled krasavce, některá jej dokonce označují za playboye.

Důkazem jejich vztahu je jejich nedávný společný pobyt v Londýně, při němž se k sobě chovali velice důvěrně. "Daniele již chodil s mnoha hezkými ženami," uvedl zdroj z Patiniho okolí. "Ale tentokrát uznává, že mu Angelina učarovala," dodal.

Angelina Jolievoá byla v posledních několika měsících bez přítele, věnovala se jen své práci a také synkovi, jemuž hodlá brzy pořídit prostřednictvím adopce bratříčka. [celá zpráva] Poté, co před dvěma lety opustila svého druhého manžela, herce Billy Boba Thorntona, se měla krátce stýkat například s Colinem Farrellem.

Novinky

nahoru

Koktejl:

Uhynul jediný lední medvěd, který se narodil v tropech

-

dnes 09:46 V zoologické zahradě v Singapuru ve středu utratili...

Letadlo muselo přerušit start, na palubě byli zloději

-

dnes 07:53 Nepříjemné chvíle si prožili cestující na lince...

Ostravské slůně roste jako z vody, váží už téměř půl tuny

-

včera 17:32 Mladý sameček slona indického, který se v ostravské...

Zatím bezejmenný syn vévodkyně Kate a prince Williama má už oficiální suvenýry

-

včera 16:29 Britská královská umělecká sbírka Royal Collection v...

Druhý syn Kate a Williama to nebude mít snadné, třetí potomci královské rodiny měli odjakživa trable

-

včera 15:23 Vévodkyně Kate, manželka britského korunního prince...

Uštkl ho chřestýš a napadl medvěd, teď mladík přežil i boj se žralokem

-

včera 11:52 Dvacetiletý Dylan McWilliams z amerického Colorada,...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby