Kultura

R&B na tripu vezou vyklidnění Kaliforňané The Internet

obrazek

The Internet

FOTO: Arts Marketing

13.3. 15:53 Americká skupina The Internet veze do Prahy své vyklidněné fúze soulu, jazzu a elektroniky z kalifornských klubů. Desátého července bude v Lucerna Music Baru.

Zatímco hudba jiných R&B světáků éterem “letí“ nebo se „valí“, vyklidněné, vymazlené a zpomalené neo-soulové tracky The Internet se líně povalují jako oblaka kouře v undergroundovém klubu. Zpěv spíše smyslně broukaný, než tlačený silou hlasu, basa jazzově kudrlinková, aranže „zkouřené“.

Zpěvačka Syd tha Kid, která si doma od dětství zkoušela psát různé písničky, vstoupila nejdříve do formace Odd Future s klávesákem a producentem Mattem, kterého našla na Myspace. Vydali spolu desky Purple Naked Ladies a Feel Good.

V roce 2011 pak založili The Internet. Někomu připomenou Eryku Badu, někomu možná Kendricka Lamara nebo Thundercat. Zatím největšího úspěchu dosáhli s deskou Ego Death, která si vysloužila nominaci na Grammy v kategorii Best Urban Contemporary Album.

Vstupenky jsou v sítích v sítích GoOut.cz a Ticketportal, v předprodeji 650 Kč, na místě pak 750 Kč. Více informací na www.colours.cz.

Stanislav Dvořák, Novinky

nahoru

Kultura:

Pohledy Vladimíra Poštulky a Alžběty Bublanové

-

dnes 07:03 Ze souborů povídkových knih stojí za pozornost ty od...

Evanescence hráli gotické skladby s orchestrem

-

včera 18:02 Své písně, které se v originálních verzích nesou...

Baskytarista Mat Sinner o pořádání mezinárodní show: Byla to skvělá výzva

-

včera 10:36 Hudebním ředitelem mezinárodní show Rock Meets Classic...

Zemřel spisovatel a scenárista Zdeněk Mahler

-

včera 08:21 Video: aktualizováno Ve věku 89 zemřel v sobotu...

Skandály v umění: Může zmizet gotická katedrála?

-

včera 07:08 Karel V. Habsburský (1500 až 1558) byl jedním z...

Štyrského obraz Déšť se vydražil za 15,5 miliónu korun

-

17.3. 21:12 Obraz Jindřicha Štyrského Déšť z roku 1927 se v sobotu...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby