Krimi

Auto v Praze srazilo čtyři chodce, dva jsou po smrti

Vážná nehoda v pražské Hostivaři

ZDROJ: Novinky

13.3. 14:58 (aktualizováno: 13.3. 16:20) Osobní auto srazilo v pražské Hostivaři čtyři chodce. Dvěma z nich již záchranáři nemohli pomoci a na místě zemřeli. Další dva chodci byli převezeni do nemocnice.

Nehoda se stala ve Švehlově ulici před třetí hodinou odpoledne. Záchranáři tam poslali kromě sanitky a lékaře i vrtulník, který příliš často k nehodám po Praze nelétá.

Při nehodě zemřeli dva lidé

FOTO: Pavel Jaňurek, Novinky

Podle svědků z místa nehody stála auta v levém pruhu na červené, když v pravém pruhu projel vůz a srazil chodce, kteří procházeli přes přechod. Policie příčiny zjišťuje. „Okolnosti dopravní nehody jsou v šetření,” uvedla pražská policie.

Vážná nehoda v pražské Hostivaři

FOTO: Novinky

„Záchranáři zasahovali u dopravní nehody u tramvajové zastávky Hostivařská, kde byli sraženi čtyři chodci. Bohužel muž a žena zemřeli. Další dva jsou v péči záchranářů,” řekla Novinkám mluvčí záchranářů Jana Poštová.

Při nehodě zemřeli dva lidé

FOTO: Pavel Jaňurek, Novinky

Podle Poštové zdravotníci následně ošetřili 72letou ženu, kterou převezli s mnohočetnými zraněními na urgentní příjem nemocnice na Vinohradech. „Další 63letá žena utrpěla poranění ruky a byla transportována na ortopedii,“ konstatovala Poštová.

Policie odpoledne informovala, že řidič nebyl pod vlivem alkoholu. „Vyšetřovatelé na základě provedených orientačních zkoušek vyloučili, že by 67letý řidič vozidla pod vlivem alkoholu nebo jiné omamné a psychotropní látky,” uvedla mluvčí policie Andrea Zoulová.

Řidiče vozu odvezli záchranáři s akutní stresovou reakcí do nemocnice, uvedla mluvčí záchranné služby. Zároveň poděkovala osmadvacetiletému muži, který na místě nehody pomáhal resuscitovat zraněné. Také on skončil s akutní stresovou reakcí v péči odborníků.

Vážná nehoda v pražské Hostivaři

FOTO: ZZS Praha

Ulice byla zhruba tři hodiny neprůjezdná. Automobilový provoz byl odkloněn a tramvaje v obou směrech nezastavovaly na zastávce OC Hostivař. „Veškerá doprava se vrátila do normálních kolejí krátce před půl šestou večer,” uvedla Zoulová.

ok, jap, Novinky

nahoru

Krimi:

Nehody na Vysočině nepřežili další lidé, dohromady čtyři mrtví

-

dnes 15:30 Další dva mrtvé si připsaly dvě dopravní nehody, které...

Mladá řidička na Jičínsku vylétla s autem ze silnice a několikrát se s ním převrátila

-

dnes 15:23 Policie vyšetřuje okolnosti pondělní nehody u obce...

Muž v Ostravě odevzdal desítky balení zabijácké drogy policii

-

dnes 14:42 Dvě desítky balení syntetického konopí odevzdal v...

Soud potvrdil podmínku chodci, který vběhl do cesty motorkáři. Ten se vážně zranil

-

dnes 14:26 Krajský soud v Brně zamítl odvolání muže, který dostal...

Muž z Klatovska svázal a dvě hodiny sexuálně trýznil kolegyni z práce. Dostal pět let

-

dnes 13:10 Video: Chtěl jsem si vyzkoušet dominanci nad ženou. Tak...

Řidička jela v obci 117 km/h a zabila chodce. Soud jí potvrdil 1,5 roku vězení

-

dnes 12:46 Video: Krajský soud v Brně potvrdil ve středu trest 18...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Počasí Téma Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby
Ochrana údajů