Koktejl

Oddaný pes čekal čtyři měsíce před nemocnicí na majitele. Ten ale zemřel

obrazek

Ilustrační foto.

Profimedia.cz

13.3. 18:31 Ačkoliv majitel psa podlehl následkům pouliční šarvátky, jeho věrný čtyřnohý kamarád na něj před nemocnicí v brazilském Novo Horizonte čekal čtyři měsíce v naději, že se jednoho dne přece jenom objeví. S ním už se bohužel nikdy neshledá, ovšem i díky podpoře nemocnice a jejích zaměstnanců našel nového majitele, píše server G1.

Devětapadesátiletý majitel psa byl bezdomovec, který při říjnové pouliční šarvátce utrpěl bodnou ránu. Sanitka ho následně odvezla do nemocnice, tam však četným zraněním podlehl.

Pes podle deníku Independent tehdy vozidlo záchranné služby pronásledoval až k nemocnici, před jejímž vchodem trpělivě čekal na páníčkův návrat. Ten se však bohužel nikdy nekonal.

Finanční ředitel nemocnice Osvaldo Palota Sobrinho uvedl, že pes byl po celou dobu nesmírně krotký, poslušný a tichý a že se nikdy nepokusil vstoupit do budovy.

This loyal dog refuses to stop waiting outside the hospital for his best friend who died 💔 https://t.co/RV0BnkvgWn pic.twitter.com/P5awn3wrvh

— The Dodo (@dodo) 10. března 2018

Nemocniční personál si postupem času na zvíře zvykl natolik, že mu pravidelně nosil vodu a krmivo. Tamní lékaři dokonce našli asi tři kilometry vzdálený psí útulek, kam ho následně odvezli. Pes však s překvapením všech krátce poté z útulku utekl a vrátil se zpět k nemocnici.

Final Feliz !! Happy end !!! O cachorro que ficava na porta do hospital de Novo Horizonte-SP foi adotado . Obrigado a...

Zveřejnil(a) Cristine Sardella dne 10. březen 2018

Oddanost zvířete chytla množství tamních lidí za srdce, kteří proto vynaložili veškeré úsilí, aby mu našli nový domov. A to se před pár dny podle serveru G1 skutečně povedlo, když se ho ujala třicetiletá Letícia Botoluciová. A protože nikdo netušil, jak se pes jmenuje, dostal nové jméno - Campeão (Šampión).

sl, Novinky

nahoru

Koktejl:

Pražská zoo představila vzácná zvířata, která bojují s vyhynutím

-

dnes 07:39 Video: V důsledku lidských zásahů ubývá v přírodě...

I policejní služebna může být chytrá. Obejde se bez policistů

-

dnes 03:00 Video: Novou policejní služebnu v Dubaji lze opravdu...

Čínská vláda chce vymýtit striptérky na pohřbech

-

včera 16:07 Hudba hlasitě hrající z reproduktorů, striptérky...

Finské Rovaniemi zažilo úchvatnou polární záři

-

včera 14:52 Video: Nejkrásnější a nejlépe viditelná polární záře...

Kobra ukradla vesničanům z kuchyně vajíčka, ze strachu je však nakonec vrátila

-

včera 13:37 Video: Incident, kdy jedna z rodin spatřila ve své...

Vzácného hada, který dokáže plachtit ve vzduchu, zachránili v Indii

-

včera 11:34 Video: Lesníci v indické Baripadě zachránili v sobotu...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby