Koktejl

Oddaný pes čekal čtyři měsíce před nemocnicí na majitele. Ten ale zemřel

obrazek

Ilustrační foto.

Profimedia.cz

13.3. 18:31 Ačkoliv majitel psa podlehl následkům pouliční šarvátky, jeho věrný čtyřnohý kamarád na něj před nemocnicí v brazilském Novo Horizonte čekal čtyři měsíce v naději, že se jednoho dne přece jenom objeví. S ním už se bohužel nikdy neshledá, ovšem i díky podpoře nemocnice a jejích zaměstnanců našel nového majitele, píše server G1.

Devětapadesátiletý majitel psa byl bezdomovec, který při říjnové pouliční šarvátce utrpěl bodnou ránu. Sanitka ho následně odvezla do nemocnice, tam však četným zraněním podlehl.

Pes podle deníku Independent tehdy vozidlo záchranné služby pronásledoval až k nemocnici, před jejímž vchodem trpělivě čekal na páníčkův návrat. Ten se však bohužel nikdy nekonal.

Finanční ředitel nemocnice Osvaldo Palota Sobrinho uvedl, že pes byl po celou dobu nesmírně krotký, poslušný a tichý a že se nikdy nepokusil vstoupit do budovy.

This loyal dog refuses to stop waiting outside the hospital for his best friend who died 💔 https://t.co/RV0BnkvgWn pic.twitter.com/P5awn3wrvh

— The Dodo (@dodo) 10. března 2018

Nemocniční personál si postupem času na zvíře zvykl natolik, že mu pravidelně nosil vodu a krmivo. Tamní lékaři dokonce našli asi tři kilometry vzdálený psí útulek, kam ho následně odvezli. Pes však s překvapením všech krátce poté z útulku utekl a vrátil se zpět k nemocnici.

Final Feliz !! Happy end !!! O cachorro que ficava na porta do hospital de Novo Horizonte-SP foi adotado . Obrigado a...

Zveřejnil(a) Cristine Sardella dne 10. březen 2018

Oddanost zvířete chytla množství tamních lidí za srdce, kteří proto vynaložili veškeré úsilí, aby mu našli nový domov. A to se před pár dny podle serveru G1 skutečně povedlo, když se ho ujala třicetiletá Letícia Botoluciová. A protože nikdo netušil, jak se pes jmenuje, dostal nové jméno - Campeão (Šampión).

sl, Novinky

nahoru

Koktejl:

Pilot předvedl s boeingem téměř kolmý start

-

dnes 14:36 Video: Netradiční kousek si pro diváky mezinárodního...

Ikona londýnských ulic v Praze. Po Žižkově jezdí v rámci kampaně vyhlídkový doubledecker

-

dnes 12:05 Video: Na ikonu ulic Londýna, typický červený...

Cyklistka nedbala na to, že se zvedá most. Skončila v díře

-

dnes 09:27 Sedmatřicetiletá Američanka 4. července málem doplatila...

Medvěd se vloupal na zahradu, aby se zchladil v bazénu

-

dnes 05:19 Video: V těchto horkých letních dnech není jídlo tím...

Herec z filmů pro dospělé chce odejít ze světa stylově

-

včera 22:18 Johnny Rockard, vlastním jménem John Langley, strávil...

Noční můra arachnofobů: Američanka našla v balení hroznů černou vdovu

-

včera 18:55 Najít v jídle snovačku jedovatou, známou též pod...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Počasí Téma Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby
Ochrana údajů