Kultura

Honza Křížek v klipu k písni Runway střídá role

Honza Křížek se svou novou kapelou.

14.2. 13:00 Zpěvák a hudebník Honza Křížek připomíná svůj stejnojmenný loňský sólový debut druhým videoklipem. Je k písničce Runway, o jejíž klipovou podobu se postaral Mejla Basel. Na Novinkách.cz má premiéru. I tato skladba zazní na křtu Křížkova alba, který proběhne 12. března v pražském Paláci Akropolis.

„Střídání rolí mě baví a je pro mě přirozené. Protože jsem podstatnou část svého sólového alba ve studiu natočil sám, rozhodl jsem se ztvárnit i všechny postavy kapely ve videoklipu a především celou tu muzikantskou pózu trochu zparodovat,“ představuje Křížek koncept nového klipu, v němž ho lze vidět hned ve čtyřech různých podobách a rolích.

Ty mu pomohli dotáhnout k dokonalosti stylistka Kateřina Tišnovská, která se podílela už na klipu Tsunami, produkční Martina Knapovská, pomocní režiséři Adéla Rezková a Pavel Hüttl a režisér Mejla Basel, který společně s Křížkem vymyslel i celý koncept klipu.

Kromě nového videa se Honza chystá být aktivní koncertně se svou novou doprovodnou kapelou. „Na bicí hraje Michal Kolouch Daněk, baskytaru s námi dává Ondra Hauser a kytaru jsme svěřili do rukou zkušeného Davida Pavlíka,“ představuje Křížek své nové spoluhráče, s nimiž se představí coby host na jarním turné Michala Hrůzy Sám se sebou a samozřejmě také na křtu svého eponymního debutu v Paláci Akropolis.

Může se vám hodit na službě Zboží.cz:
jaš, kul, Právo

nahoru

Kultura:

Skupina Trojky: Vedle nás jezdily tanky

-

dnes 15:26 Její první písnička je o životě na Instagramu, druhá je...

John Baizley z kapely Baroness: Nejtěžší je nesejít z cesty

-

dnes 14:03 Americká heavymetalová skupina Baroness vystoupí 4....

ČT chystá krimi s Hřebejkem a Taušem

-

dnes 12:12 Zločin televizní diváky stále láká, a tak veřejnoprávní...

Archeologické rarity na Opočně

-

dnes 10:21 Kulaté výročí 950 let od první zmínky o opočenském...

Bernsteinova MŠE s Vojtěchem Dykem se vrací – nahlédněte s námi exkluzivně do zákulisí příprav

-

dnes 08:37 Video: MŠE (Mass) Leonarda Bernsteina v jedinečném...

Nová DVD: Tři billboardy kousek za Ebbingem, Zoufalé ženy dělají zoufalé věci či Cizinec ve vlaku

-

dnes 07:00 Jedním z nejlepších filmů loňského roku je drama Tři...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby