Kultura

Honza Křížek v klipu k písni Runway střídá role

Honza Křížek se svou novou kapelou.

14.2. 13:00 Zpěvák a hudebník Honza Křížek připomíná svůj stejnojmenný loňský sólový debut druhým videoklipem. Je k písničce Runway, o jejíž klipovou podobu se postaral Mejla Basel. Na Novinkách.cz má premiéru. I tato skladba zazní na křtu Křížkova alba, který proběhne 12. března v pražském Paláci Akropolis.

„Střídání rolí mě baví a je pro mě přirozené. Protože jsem podstatnou část svého sólového alba ve studiu natočil sám, rozhodl jsem se ztvárnit i všechny postavy kapely ve videoklipu a především celou tu muzikantskou pózu trochu zparodovat,“ představuje Křížek koncept nového klipu, v němž ho lze vidět hned ve čtyřech různých podobách a rolích.

Ty mu pomohli dotáhnout k dokonalosti stylistka Kateřina Tišnovská, která se podílela už na klipu Tsunami, produkční Martina Knapovská, pomocní režiséři Adéla Rezková a Pavel Hüttl a režisér Mejla Basel, který společně s Křížkem vymyslel i celý koncept klipu.

Kromě nového videa se Honza chystá být aktivní koncertně se svou novou doprovodnou kapelou. „Na bicí hraje Michal Kolouch Daněk, baskytaru s námi dává Ondra Hauser a kytaru jsme svěřili do rukou zkušeného Davida Pavlíka,“ představuje Křížek své nové spoluhráče, s nimiž se představí coby host na jarním turné Michala Hrůzy Sám se sebou a samozřejmě také na křtu svého eponymního debutu v Paláci Akropolis.

Může se vám hodit na službě Zboží.cz:
jaš, kul, Právo

nahoru

Kultura:

Klavírní virtuos Mrvica navštíví Prahu i Brno

-

dnes 08:32 V dubnu se do České republiky vrátí chorvatský klavírní...

Nová DVD: Po strništi bos, matka! a Esa z pralesa

-

dnes 07:00 Hrdinové filmu Obecná škola se vracejí na plátno ve...

Ghost of You: Máme cíle a máme i sny

-

včera 17:34 Brněnská indierocková kapela Ghost of You vydala v...

ŽEBŘÍČEK: Black Panther a Padesát odstínů

-

včera 16:20 V čele žebříčku návštěvnosti kin je momentálně...

GLOSA: Herečka se distancovala od Allena, ale „možná jakoby tak úplně nesouhlasí”

-

včera 15:27 Kauza kolem režiséra Woodyho Allena se zamotává do...

Národní divadlo ve znamení výročí, klasiky i dramatizací

-

včera 14:41 Na dvě desítky premiér uvede pražské Národní divadlo...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby