Kultura

Honza Křížek v klipu k písni Runway střídá role

Honza Křížek se svou novou kapelou.

14.2. 13:00 Zpěvák a hudebník Honza Křížek připomíná svůj stejnojmenný loňský sólový debut druhým videoklipem. Je k písničce Runway, o jejíž klipovou podobu se postaral Mejla Basel. Na Novinkách.cz má premiéru. I tato skladba zazní na křtu Křížkova alba, který proběhne 12. března v pražském Paláci Akropolis.

„Střídání rolí mě baví a je pro mě přirozené. Protože jsem podstatnou část svého sólového alba ve studiu natočil sám, rozhodl jsem se ztvárnit i všechny postavy kapely ve videoklipu a především celou tu muzikantskou pózu trochu zparodovat,“ představuje Křížek koncept nového klipu, v němž ho lze vidět hned ve čtyřech různých podobách a rolích.

Ty mu pomohli dotáhnout k dokonalosti stylistka Kateřina Tišnovská, která se podílela už na klipu Tsunami, produkční Martina Knapovská, pomocní režiséři Adéla Rezková a Pavel Hüttl a režisér Mejla Basel, který společně s Křížkem vymyslel i celý koncept klipu.

Kromě nového videa se Honza chystá být aktivní koncertně se svou novou doprovodnou kapelou. „Na bicí hraje Michal Kolouch Daněk, baskytaru s námi dává Ondra Hauser a kytaru jsme svěřili do rukou zkušeného Davida Pavlíka,“ představuje Křížek své nové spoluhráče, s nimiž se představí coby host na jarním turné Michala Hrůzy Sám se sebou a samozřejmě také na křtu svého eponymního debutu v Paláci Akropolis.

Může se vám hodit na službě Zboží.cz:
jaš, kul, Právo

nahoru

Kultura:

Češi se často stydí za to, že sledují telenovely

-

včera 21:01 O některých televizních seriálech a pořadech si Češi...

Dinosaur Pile-Up: Nikdy nemáme pocit, že už máme dost písniček

-

včera 15:25 Anglická rocková skupina Dinosaur Pile-Up letos v létě...

Letní Letná - život mezi nebem, zemí a haraburdím

-

včera 12:09 Jubilejní 15. ročník mezinárodního festivalu nového...

Beyoncé zjistila, že je potomkem otrokáře a otrokyně

-

včera 10:07 Zpěvačka Beyoncé se zabývala historií své rodiny a...

Multimediální Rusáci mají premiéru na výročí invaze

-

včera 07:22 Nové multimediální představení Rusáci o mladých Rusech...

Kam zmizela poslední deska Arethy Franklin? Pomáhali s ní Stevie Wonder i Elton

-

17.8. 17:55 V červnu 2017 oznámila Aretha Franklin, že pracuje s...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Počasí Téma Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby
Ochrana údajů