Kultura

Portmanová ve filmu nahradí Witherspoonovou. Ta má radši seriál

obrazek

Natalie Portmanová

Profimedia.cz

12.1. 10:59 Natalie Portmanová se chystá nahradit ve filmu Pale Blue Dot Reese Witherspoonovou. Ta dala přednost televizní sérii Sedmilhářky od HBO. Poukazuje to na fakt, jakou má dnes americká televizní tvorba prestiž. Před dvaceti lety by slavná herečka jen těžko pustila velkorozpočtový hollywoodský film kvůli seriálu.

Sedmilhářky jsou seriál, který loni bodoval u kritiků i diváků. Fantastický scénář s propracovanými postavami zaujal natolik, že se proti všem plánům začala psát druhá série, ačkoliv se tomu autorka předlohy Liane Moriartyová velmi bránila.

Děj se odehrává v bohatém městečku plném luxusních sídel, kde lidé skrývají své kostlivce ve skříni v podobě násilí, lží a závisti. Do prostředí plného přetvářky se přistěhuje chudá svobodná matka a okamžitě začnou problémy.

Reese Witherspoonová v Sedmilhářkách

FOTO: HBO

Film Pale Blue Dot je o slavné astronautce, která se vrací z mise domů, a ukáže se, že její život nepřipomíná americký sen. Vychází z teorie, že u některých astronautů po delší době ve vesmíru dochází k posunu psychiky a ztrácejí smysl pro realitu.

Režii bude mít Noah Hawley, nejdříve ale musí najít k herečce partnera a natáčet se bude v nejlepším případě na jaře. Hawley dokončil seriál Legion a také se podílel na oblíbeném Fargu, které se letos vysílat nebude. Možná se vrátí v roce 2019.

Natalie Portmanová si vybírá samé prestižní projekty, většinou dramata. V poslední době to byla Černá labuť, historické drama Jackie (nominace na Oscara) a nebo Song to Song Terrence Malicka.

Může se vám hodit na službě Zboží.cz:
Stanislav Dvořák, Novinky

nahoru

Kultura:

Festival Colours of Ostrava odstartoval v dešti

-

včera 18:34 V Dolní oblasti Vítkovic začal ve středu v poledne...

Freddie Mercury zpívá, bojuje a umírá. Trailer Bohemian Rhapsody je venku

-

včera 16:18 Video: Ten příběh má v sobě všechno, co potřebuje...

Slovanská epopej je v Obecním domě. Brzy bude mít stálý domov, slíbila Krnáčová

-

včera 14:45 Část Slovanské epopeje Alfonse Muchy je k vidění v...

Festival představuje geniálního Bacha klasicky i jazzově

-

včera 12:27 Festival Bach for All uvádí díla Johanna Sebastiana...

Organizátor festivalu Obscene Extreme Miloslav „Čurby“ Urbanec: Našimi sponzory jsou fanoušci

-

včera 12:00 V trutnovském areálu Na Bojišti se od 18. do 22....

Rozdejte pistole ve školce. Borat novým pořadem pobouřil hlavně politiky

-

včera 10:33 Video: Slavný komik Sacha Baron Cohen, představitel...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Počasí Téma Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby
Ochrana údajů