Koktejl

Soví knokaut před zraky objektivů, fotografové byli svědky neočekávaného momentu

Fotografové byli svědky srážky dvou sov.

ZDROJ: AP

13.11.2017 13:06 Když Bob Riach a Jo Bird fotografovali nedaleko města Bourne v anglickém hrabství Lincolnshire divokou zvěř, stala se před jejich objektivy zajímavá událost. Sovu, jež přistála na jednu z větví, srazila druhá sova, která si jí pravděpodobně nevšimla. Oba opeřenci se však z nárazu oklepali a z místa následně uletěli.

Riache s Birdem najala právní firma Pepperells, aby pořídili zajímavé záběry divoké zvěře spolu se značkou s jejich logem. To se jim podle všeho podařilo.

Hned vedle značky totiž přistál puštík obecný. Na bidýlku se však dlouho neohřál, neboť jej z něho za pouhých pár sekund po přistání srazil další puštík. Náraz oba překvapil, po chvíli se však oklepali a společně z místa odletěli.

„Nikdy jsem nic podobného neviděl. Když sova přistála na větvi poblíž značky, ihned jsem začal natáčet video. Poté mně Jo řekl, že vidí druhou sovu. Já ji neviděl, protože jsem se soustředil na natáčení. Všechno se odehrálo tak rychle, že jsem si myslel, že si dělá legraci. Poté jsem se ale podíval na video. To, co jsem viděl, mě úplně ohromilo,“ svěřil se agentuře AP Riach.

Společnost Pepperells zamýšlí použít pořízené fotografie a záběry pro budoucí kampaň, která bude zaměřená na ochranu přírody a životního prostředí.

sl, Novinky

nahoru

Koktejl:

Kamera natočila slony v ulicích Olomouce, otrhávali stromy

-

dnes 14:06 Video: Po květnové procházce trojice slonů v ulicích...

Ruský trenér jako komentátor skončil, vyslovil zakázané jméno

-

dnes 11:42 Bývalý trenér ruské fotbalové reprezentace Leonid...

Skákající opice pomohly zachránit levharta, který spadl do studny

-

dnes 09:55 Věřícím u chrámu Balešvar v západoindickém státě...

Mauricius nabízí cizincům koupi občanství za milión dolarů

-

dnes 09:19 Mauricius nově umožní cizincům získat občanství výměnou...

Ind ušel přes 1300 kilometrů kvůli nedodrženému premiérovu slibu

-

dnes 03:00 Ind Muktikánt Bisvál se dal po krátké přestávce znovu...

Policejní dron vypátral seniora uvězněného v bažině

-

včera 18:51 Peter Pugh může být za svůj život vděčný policejnímu...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Počasí Téma Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby
Ochrana údajů