Koktejl

Soví knokaut před zraky objektivů, fotografové byli svědky neočekávaného momentu

Fotografové byli svědky srážky dvou sov.

ZDROJ: AP

13.11.2017 13:06 Když Bob Riach a Jo Bird fotografovali nedaleko města Bourne v anglickém hrabství Lincolnshire divokou zvěř, stala se před jejich objektivy zajímavá událost. Sovu, jež přistála na jednu z větví, srazila druhá sova, která si jí pravděpodobně nevšimla. Oba opeřenci se však z nárazu oklepali a z místa následně uletěli.

Riache s Birdem najala právní firma Pepperells, aby pořídili zajímavé záběry divoké zvěře spolu se značkou s jejich logem. To se jim podle všeho podařilo.

Hned vedle značky totiž přistál puštík obecný. Na bidýlku se však dlouho neohřál, neboť jej z něho za pouhých pár sekund po přistání srazil další puštík. Náraz oba překvapil, po chvíli se však oklepali a společně z místa odletěli.

„Nikdy jsem nic podobného neviděl. Když sova přistála na větvi poblíž značky, ihned jsem začal natáčet video. Poté mně Jo řekl, že vidí druhou sovu. Já ji neviděl, protože jsem se soustředil na natáčení. Všechno se odehrálo tak rychle, že jsem si myslel, že si dělá legraci. Poté jsem se ale podíval na video. To, co jsem viděl, mě úplně ohromilo,“ svěřil se agentuře AP Riach.

Společnost Pepperells zamýšlí použít pořízené fotografie a záběry pro budoucí kampaň, která bude zaměřená na ochranu přírody a životního prostředí.

sl, Novinky

nahoru

Koktejl:

Kočka přinesla z nočního výletu kokain a heroin

-

dnes 09:24 Kdo chová kočky volně se pohybující venku je zvyklý, že...

Pět mláďat veverek se zamotalo ocasy k sobě

-

dnes 05:20 Neobvyklý případ museli řešit ve wisconsinské pobočce...

Dívka s amputovanou nohou skončila v Miss Italia na třetím místě

-

včera 21:30 Osmnáctiletá Italka Chiara Bordiová se navzdory svému...

Dítě hodilo po cirkusovém velbloudu lopatku, ten se splašil a zranil sedm lidí

-

včera 17:43 Neslavně dopadlo nedělní vystoupení cirkusu Shrine v...

V Polsku zachránili zanedbaného psa, kvůli zacuchané srsti sotva chodil

-

včera 15:04 Pracovníci útulku v polském městě Lodž se před...

Američtí dobrovolníci zachránili psy, které majitel nechal napospas hurikánu

-

včera 12:26 Dobrovolníci v americkém městě Leland v Severní...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Počasí Téma Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby
Ochrana údajů