Bydlení

Už sháníte dárky? Máme pro vás pár inspirativních tipů

obrazek

FOTO: Shutterstock

16.11.2017 08:00 Taky vás zlobí předvánoční tlačenice v obchodech? Rádi byste si vybrali dárky pro své blízké v klidu a pohodě? Tak neváhejte a už se pro ně vydejte. Pokud náhodou ještě nevíte, co pod stromeček každému nadělit, vybrali jsme osm zajímavých tipů, kterými byste jistě potěšili nejen manželku nebo manžela, ale také své děti nebo prarodiče.

Přímočará pila

Zeptejte se manžela či tatínka, zda by se mu hodila. Pokud rád pracuje se dřevem i kovem, byl by z tohoto dárku nadšený. Když mu povíte následující parametry, bude hned vědět, že jde o výkonného pomocníka: počet zdvihů 0-3 000/minutu, hloubka řezu do dřeva 80 mm a do kovu 8 mm.

Přímočará pila

FOTO: Patriot

Myčka Levita

S touhle stříkačkou byste uhasili i hořící stromeček, ale běžně se používá na odstraňování všech nečistot. A to z chodníků i okapů, dokonale s ní umyjete jízdní kola, zahradní nářadí, bazén i jeho okolí nebo auto. Skvělý pomocník s tlakem 90 bar a 5m hadicí na veškeré úklidové práce kolem domu.

Myčka Levita

FOTO: Levita

Vinotéka

Noblesní dárek, který vyvolá nadšení u každého milovníka dobrých a správně uložených a vychlazených vín. U této termoelektrické vinotéky na bázi Peltierových článků nastavíte teplotu od 8 do 18 °C, má elegantní LED displej a vejde se do ní naráz 8 lahví. Rozměry: š 25,2 x 45 x 50 cm.

Vinotéka

FOTO: Mountfield

Nůž skládací s křesadlem

Patří do kapsy každého pořádného kluka a chlapa, a proto pod stromečkem určitě potěší. S délkou čepele 95 mm a hmotností jen 130 g jim bude praktickým pomocníkem na zahradě i na výletech do přírody. Díky integrovanému křesadlu si snadno rozdělají i táborák. Je vyroben z oceli S/S 420.

Nůž skládací s křesadlem

FOTO: Patriot

Vysavač popela

Potěší všechny majitele krbů nebo krbových kamen, ale snadno jím vysajete i ze stromku spadané jehličí. Správnou vychytávkou je zpětný chod, díky němuž lze snadněji rozdělat v kamnech oheň. Tento výkonný a moc šikovný pomocník má objem nádrže 18 l a praktické madlo na přenášení.

Vysavač popela

FOTO: Mountfield

Nadzemní bazén

Stejně jako se vaše děti těší na letošní Vánoce, budou se těšit i na příští léto. Pod stromkem sice najdou zatím „jen“ krabici, ale na jaře bazén pomocí rychlospojek snadno a rychle sestavíte, napustíte a - koupete se. Průměr 4, 27 m, objem 13 200 litrů. Prostě paráda!

Nadzemní bazén

FOTO: Swing

Nafukovací člun

Rozzáří oči dětí i tatínků. Rafting, rybaření, dobrodružné plavby si mohou dopřávat na palubě pohodlného a bezpečného člunu s velkou výbavou a možností instalovat i motor. Rychlé a snadné nafukování/vyfukování pomocí 2 ventilů, otáčecí úchyty pro vesla, 3vrstvá a extra odolná konstrukce stěn z PVC a polyesteru.

Nafukovací člun

FOTO: Bestway

Infrasauna

Tohle není dárek, ale dar – a rovnou pro celou rodinu! Klidně ji můžete mít v bytě nebo na chalupě. Krásně prohřeje tělo, upevní zdraví, uvolní svaly a projasní mysl. Saunovat se můžete, kdykoliv se vám zachce. Tento model má 8 karbonových topidel, vnitřní a vnější ovládací panel, rádio/MP3 s dálkovým ovládáním, ionizátor, světelnou terapii i zádovou opěrku. Materiál: kanadský jedlovec/MDF desky.

Infrasauna

FOTO: Archiv

Dana Novotná

nahoru

Bydlení:

Královédvorská vila byla ve své době velmi originální stavbou

-

včera 13:23 Obrazem: Volně stojící dvoupodlažní dům ve Dvoře...

Úprava krovů dopadla katastrofálně, majitel se nestačil divit

-

včera 12:02 Krov na domě se šikmou střechou patří k jedné z...

Energeticky úsporné domy šetří peníze

-

včera 08:40 Obrazem: Plánujete rekonstrukci, stavbu nového...

Díky zrcadlícím stěnám je dům v přírodě takřka neviditelný

-

včera 05:51 Obrazem: Lehký, minimalistický příbytek s plochou...

Vila jako komfortní víkendové útočiště pro moderní rodinu

-

21.3. 12:45 Obrazem: O víkendovém útočišti má každý svou vlastní...

Trend v ložnici? Spánek na zvýšené ploše

-

21.3. 09:33 Obrazem: Během spánku odpočívají tělo i mysl. Kvalita...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby