Cestování

Wizz Air zrušil poplatky za příruční zavazadla. Jsou v ceně letenky

obrazek

Ilustrační foto

Profimedia.cz

30.10.2017 09:28 Nízkonákladový dopravce Wizz Air zavedl nová pravidla pro kabinová zavazadla. Poslední říjnovou neděli zrušil poplatky za velká příruční zavazadla, která jsou nyní automaticky v ceně palubního lístku, uvedla společnost v tiskové zprávě.

Každý cestující si nyní na palubu může vzít velké příruční zavazadlo, pokud bude odpovídat předepsaným rozměrům. Ty jsou 55×40×23 centimetrů a maximální váha je 10 kilogramů. Dosud bylo v ceně letenky pouze malé příruční zavazadlo. Pasažéři, kteří by potřebovali ještě další zavazadlo, si ho mohou v rámci služby Wizz Priority zakoupit.

„Spokojenost zákazníků je u nás ve Wizz Air prioritou. Nasloucháme jejich požadavkům, a tak nyní s každou zakoupenou letenkou nabízíme automaticky i velké kabinové zavazadlo,“ uvedl marketingový ředitel společnosti Johan Eidhagen. V rámci nových pravidel rovněž platí, že si cestující mohou vzít na palubu letadla také zboží zakoupené v obchodech na letišti po průchodu bezpečnostní prohlídkou.

Společnost Wizz Air je jedním z největších nízkonákladových dopravců v Evropě. Z Prahy létá především do několika destinací v Itálii či na londýnské letiště Luton. Jako jediná nízkonákladovka v Česku také provozuje linku na Island, spuštěnou začátkem letošního roku. [celá zpráva]

mšv, Novinky

nahoru

Cestování:

Vandráci dovandrovali

-

dnes 09:05 Obrazem: Každý příběh jednou končí. A ty cestovatelské...

Napoleonův syn Orlík se na svůj zámek v Zákupech nikdy nepodíval

-

včera 18:20 Zákupy jsou spojovány především s Habsburky. Před nimi...

Sezónní linka do Filadelfie Čechům otevírá brány do USA i jihoamerických destinací

-

včera 14:16 Největší světové aerolinky American Airlines (AA)...

V Thórově studni mizí voda z Pacifiku. Přezdívá se jí brána do pekla

-

včera 11:37 Obrazem: Leží při západním pobřeží USA, ale nese jméno...

Rakouský Mariazell: Poutníci, ale také lyžaři

-

včera 09:03 Obrazem: Strávit zimní dovolenou v některém z hotýlků...

Hrůzostrašné pověsti dávají plzeňskému kostelu a přilehlému hřbitovu tajemný nádech

-

18.3. 13:18 Kostel Všech svatých v plzeňské části Roudná je...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby