Cestování

Wizz Air zrušil poplatky za příruční zavazadla. Jsou v ceně letenky

obrazek

Ilustrační foto

Profimedia.cz

30.10.2017 09:28 Nízkonákladový dopravce Wizz Air zavedl nová pravidla pro kabinová zavazadla. Poslední říjnovou neděli zrušil poplatky za velká příruční zavazadla, která jsou nyní automaticky v ceně palubního lístku, uvedla společnost v tiskové zprávě.

Každý cestující si nyní na palubu může vzít velké příruční zavazadlo, pokud bude odpovídat předepsaným rozměrům. Ty jsou 55×40×23 centimetrů a maximální váha je 10 kilogramů. Dosud bylo v ceně letenky pouze malé příruční zavazadlo. Pasažéři, kteří by potřebovali ještě další zavazadlo, si ho mohou v rámci služby Wizz Priority zakoupit.

„Spokojenost zákazníků je u nás ve Wizz Air prioritou. Nasloucháme jejich požadavkům, a tak nyní s každou zakoupenou letenkou nabízíme automaticky i velké kabinové zavazadlo,“ uvedl marketingový ředitel společnosti Johan Eidhagen. V rámci nových pravidel rovněž platí, že si cestující mohou vzít na palubu letadla také zboží zakoupené v obchodech na letišti po průchodu bezpečnostní prohlídkou.

Společnost Wizz Air je jedním z největších nízkonákladových dopravců v Evropě. Z Prahy létá především do několika destinací v Itálii či na londýnské letiště Luton. Jako jediná nízkonákladovka v Česku také provozuje linku na Island, spuštěnou začátkem letošního roku. [celá zpráva]

mšv, Novinky

nahoru

Cestování:

Neposedná soška sv. Magdalény figuruje v pověsti o kostele téhož jména na Prachaticku

-

dnes 15:26 Zhruba napůl cesty mezi Prachaticemi a Volary leží obec...

V maličkém Lesothu se ukrývá jeden z nejbizarnějších lyžařských resortů na světě

-

dnes 13:04 Obrazem: Také jste při svém výběru zimního střediska...

Hotely mají tajné pokoje, o nichž vám neříkají

-

dnes 11:09 Nejsou v nabídkách rezervačních systémů, nemají...

Výjimečný výlet kolem meandru řeky: Na pár metrech najdete čtyři zříceniny

-

dnes 08:51 Obrazem: Krásný meandr řeky, malebná příroda a jako...

Romantické místo se zříceninou, dějiště sabatů čarodějnic, přímo nad dálnicí

-

včera 15:47 Zvědavost řidičů na dálnici D 11 při exitu na Lysou...

V centru Mexico City můžete nahlédnout na aztécký chrám ukrytý v podzemí

-

včera 14:39 Video: Úřady v hlavním mexickém městě Mexico City v...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Počasí Téma Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby
Ochrana údajů