Ekonomika

Výpadek internetového bankovnictví Unicredit trvá. Peníze nelze převádět už od pátku

obrazek

Banka se od pondělí potýká s výpadkem internetového a mobilního bankovnictví.

FOTO: Anna Basiková, Novinky

11.10.2017 16:47 Čtvrté největší bance na českém trhu Unicredit Bank se ani ve středu nepodařilo zcela odstranit problémy s internetovým a mobilním bankovnictvím. Novinky na to upozornili čtenáři, kteří služeb banky využívají. Informaci potvrdil mluvčí banky Petr Plocek. Bance se od pondělí po plánované víkendové odstávce nepodařilo služby obnovit.

„Bohužel ani do této doby se bance nepovedlo zprovoznit službu Smart Banking, což je v době výplat dost nepříjemné. Lidé, stejně jako já, začínají mít obavy o své peníze a jsou rozhořčeni,” napsal ve středu Novinkám jeden z čtenářů.

Pokračující problémy potvrdil mluvčí banky Petr Plocek. Všechny týmy banky podle něj velmi intenzivně pracují na vyřešení problému.

„Vzhledem k aktualizaci interního bankovního systému evidujeme dočasné technické problémy, které ovlivňují dostupnost služeb Online Banking a Smart Banking. I nadále intenzivně pracujeme na vyřešení problému,“ uvedla banka již v úterý na svém webu. [celá zpráva]

Původně měla být odstávka od páteční patnácté hodiny do pondělního rána, ale systém dosud nefunguje. Lidé na sociálních sítích banku za pět dní nefungující internetové a mobilní bankovnictví ostře kritizují a stěžují si na přetíženost infolinky.

bož, tov, Novinky, ČTK

nahoru

Ekonomika:

Zákaz vjezdu dieselů bude v Hamburku platit už příští týden

-

dnes 10:16 aktualizováno Zákaz vjezdu starších dieselových...

Španělští ekonomové a vědci bojkotují debaty bez žen

-

dnes 09:50 Stovky španělských ekonomů, vědců a univerzitních...

Nošovické automobilce Hyundai loni klesl zisk

-

dnes 08:40 aktualizováno Nošovická automobilka Hyundai loni...

Agentura China Lianhe zhoršila rating CEFC Shanghai

-

včera 17:24 Čínská ratingová agentura China Lianhe popáté za...

Češi v úterý přestali pracovat na stát

-

včera 14:05 Na úterý podle výpočtů Liberálního institutu připadl...

Vítkovice Steel v loňském roce vydělaly 421 miliónů

-

včera 13:28 Loňské hospodaření společnosti Vítkovice Steel...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby