Koktejl

Vězni utekli na svobodu, vykradli obchod a vrátili se zpět

obrazek

Ilustrační foto

Profimedia.cz

24.9.2017 10:24 Čtyři vězni z jednoho nápravného zařízení v americkém státě Mississippi se v úterý postarali o pořádnou rošádu. Na chvíli si odskočili na svobodu, jen aby mohli vyloupit nedaleký obchod a zase se vrátit zpět za mříže. Podle Daily Mailu ukradené zboží následně prodávali ostatním vězňům. Policie útěk nepostřehla, pachatele usvědčily až bezpečnostní záběry.

Podle serveru Mississippi News Now se incident odehrál ve městě Lexington. Levontaye Ellington, Travis Baker, Maurice Robertson a Jacquiez Williams údajně přelezli plot a zamířili do asi kilometr vzdáleného obchodu, kde jejich krádež zachytily bezpečnostní kamery.

Smartest inmates ever break out of jail, steal some stuff to sell in jail, and then sneak back inhttps://t.co/pmrPlE78mJ pic.twitter.com/uMg7M9IqvB

— Barstool Sports (@barstoolsports) 22. září 2017

„Odcizili cigarety, zapalovače, mobily a další věci, které se dají ve vězení dobře prodat,“ prozradil policista Robert Kirklin. Toho celá situace nesmírně překvapila. „Opravdu se chce někdo po úspěšném útěku z vězení vrátit? To je teda něco, stále tomu nemůžu uvěřit,“ svěřil se.

Inmates break out of jail to burglarize business before sneaking back in to jail #wmc5 >>https://t.co/xPKTBKBO05 pic.twitter.com/0UsJbyHgHM

— WMC Action News 5 (@WMCActionNews5) 20. září 2017

Vzhledem k tomu, že se pachatelům podařilo vplížit se zpět bez povšimnutí, celý incident ihned popřeli. A to i navzdory skutečnosti, že jich při činu zachytily bezpečnostní kamery. „Ačkoliv jim na záběrech nejde vidět do tváře, pachatele lze lehce identifikovat podle oblečení a tašek, které jsme u nich našli,“ popsal Kirklin. Podle Daily Mailu se neví, kvůli jakým trestným činům se čtveřice mužů do vězení v minulosti dostala, nyní jí však přibylo obvinění z krádeže.

Útěk potvrdil i šerif mississippského okresu Holmes County Willie March. Zároveň řekl, že celý policejní tým již pracuje na zlepšení zabezpečení areálu, aby se podobný případ nestal.

sl, Novinky

nahoru

Koktejl:

Z napodobeniny vzácného vejce se vyklubal pravý exemplář

-

dnes 04:11 K překvapivým objevům může leckdy dojít nejen v terénu,...

Princi Harrymu půjde na květnové svatbě za svědka bratr William

-

včera 19:38 Kensingtonský palác ve čtvrtek na svém Twitteru...

Ind se stetoskopem předstíral, že je doktor. Nikdo si ho nevšiml pět měsíců

-

včera 17:46 Minulý týden byl v nejprestižnějším lékařském ústavu v...

Španělku potkala nečekaná sláva, podobá se totiž Trumpovi

-

včera 14:31 Nečekaná sláva potkala na sociálních sítích postarší...

Britští studenti nepoznají čas z hodin s ručičkami, při maturitě je to prý stresuje

-

včera 12:53 Třídy ve Velké Británii, ve kterých studenti...

Zástup třinácti kamiónů pod mostem zamezil skoku sebevraha

-

včera 08:41 Nápadité řešení k záchraně života muže, který chtěl v...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby