Domácí

Víkend bude teplý a deštivý

25.11.2004 06:37 Po poměrně chladných a větrných dnech nás čeká teplejší, ale uplakaný víkend. Právu to řekl Vladimír Seifert z Českého hydrometeorologického ústavu v Praze. Mrznout bude o víkendu jen na horách. Navíc sněhové přeháňky tam slibují zvýšení sněhové přikrývky.

"Ještě v pátek musíme očekávat četné mlhy nebo mrznoucí mrholení. V noci teploty klesnou na -1 až -5 stupňů, což může řidičům připravit velké problémy," varoval Seifert. Odpolední teploty by už ale měly být v rozmezí 2 až 6 stupňů.

Víkend by se měl obejít bez mrazů, pouze na horách by mohlo v noci mrznout. Po oba dny se čeká zataženo až oblačno. V sobotu občas, v neděli na většině území déšť nebo přeháňky, na horách sněhové. Teploty budou v noci 5 až 0, přes den 3 až 7 stupňů Celsia.

Od pondělí do čtvrtka by mělo být oblačno až zataženo, občas sněžení, v nížinách sníh s deštěm. Noční teploty 2 až -3, odpolední 0 až 5 stupňů.

"Očekáváme, že na horách se zvýší sněhová pokrývka. Zatím je například na Labské Boudě 90 cm a na Lysé hoře 58 cm. Nasněžit by mohlo dalších 10 centimetrů," řekl Seifert.

per, Novinky

nahoru

Domácí:

Hlídání nejmenších vyjde ročně na desetitisíce

-

dnes 18:27 Tisícům matek, které se chtějí nebo musí kvůli financím...

V pražském Sherwoodu hlídkuje nový tým, který budí bezdomovce či vykazuje opilce

-

dnes 16:28 Video: O to, aby měl Sherwood, jak se někdy říká parku...

Stát selhává, kvůli papírování jsou matky měsíce bez rodičovské

-

dnes 15:51 Místo elektronizace státu je tady jeho další selhání....

Libeňský most nakonec bourá pražskou koalici

-

dnes 14:45 Video: aktualizováno Pražští zastupitelé hnutí ANO ve...

Piráti navrhují zrušit nahánění vodáků kvůli pití alkoholu

-

dnes 13:36 Piráti chtějí zrušit pokuty pro vodáky za jízdu pod...

Podmínky ČSSD? Když je ANO nebude chtít dodržet, prostě je nedodrží, míní politolog

-

dnes 13:07 Snahy sociálních demokratů, kteří chtějí ANO coby...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby