Koktejl

Tříletý chlapec podává neuvěřitelné sportovní výkony

BEZ KOMENTÁŘE: Arat je ve třech letech zdatný sportovec

ZDROJ: AP

2.7.2017 10:30 Věk je skutečně jen číslo. Arat Hosseini z Íránu je toho živým důkazem, protože ve svých třech letech podává neuvěřitelné gymnastické a sportovní výkony. Houpe se na kruzích, s přehledem zvládá i kliky, shyby nebo další cvičení s vlastní váhou. Není proto divu, že si vysloužil značnou pozornost na sociálních sítích.

Tělocvičnou je pro Arata jeho domov, kde mu pro cvičení postačí klidně i římsa na zdi, na které může provádět shyby, nebo žebřík, na kterém balancuje. Neobvyklé sportovní nadání se podle chlapcova otce Mohammada projevilo už po zhruba půl roku života, brát vážně ho začali ale teprve, když byl Aratovi alespoň rok, píše agentura AP. Tehdy mu rodiče umožnili cvičit 20 minut denně.

Jak chlapec rostl, otec zvyšoval i čas jeho tréninku, který v současné době činí necelou hodinu. Podle Mohammada naneštěstí neexistují žádné soutěže pro takto malé děti, kterých by se mohl Arat účastnit.

Avšak díky rostoucí popularitě na sociálních sítích, byla rodina už několikrát pozvána do televizních pořadů, kde Aratovy schopnosti a sílu všichni obdivovali. „Všichni ho uznávají a mají za to, že by jednou mohl dosáhnout i světové úrovně,“ tvrdí otec.

Arat vzpomíná, že při první účasti v televizní show, se jeho otec rozplakal štěstím. „Byl to nejlepší den,“ konstatuje chlapec, jehož snem je stát se jednoho dne olympijským šampiónem.

mšv, Novinky

nahoru

Koktejl:

Kočka přinesla z nočního výletu kokain a heroin

-

dnes 09:24 Kdo chová kočky volně se pohybující venku je zvyklý, že...

Pět mláďat veverek se zamotalo ocasy k sobě

-

dnes 05:20 Neobvyklý případ museli řešit ve wisconsinské pobočce...

Dívka s amputovanou nohou skončila v Miss Italia na třetím místě

-

včera 21:30 Osmnáctiletá Italka Chiara Bordiová se navzdory svému...

Dítě hodilo po cirkusovém velbloudu lopatku, ten se splašil a zranil sedm lidí

-

včera 17:43 Neslavně dopadlo nedělní vystoupení cirkusu Shrine v...

V Polsku zachránili zanedbaného psa, kvůli zacuchané srsti sotva chodil

-

včera 15:04 Pracovníci útulku v polském městě Lodž se před...

Američtí dobrovolníci zachránili psy, které majitel nechal napospas hurikánu

-

včera 12:26 Dobrovolníci v americkém městě Leland v Severní...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Počasí Téma Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby
Ochrana údajů