Krimi

Opilý senior na Zlínsku napadl záchranáře, pak si troufl i na policisty

obrazek

Ilustrační foto

FOTO: ZZS Středočeského kraje

1.6.2017 09:03 Vysoká pokuta hrozí seniorovi, který v úterý v Otrokovicích v opilosti napadl záchranáře, již se mu snažili pomoci, protože utrpěl zranění, které nutně vyžadovalo ošetření.

„Kolem páté hodiny odpoledne oznámila na tísňovou linku kolemjdoucí žena, že viděla v Otrokovicích spadnout neznámého muže, který je zřejmě zraněný. Záchranáři zjistili, že sedmdesátiletý muž z Otrokovic je zraněný na ruce i noze a potřebuje neprodleně ošetření,“ sdělila mluvčí zlínské policie Monika Kozumplíková.

„Muž se ovšem veškerým snahám o ošetření či pomoc bránil, byl velmi agresivní, napadal záchranáře a ze sanitky chtěl za každou cenu uniknout. Záchranáři zavolali na pomoc policisty. I po jejich příjezdu byl muž stále velmi útočný, choval se jako smyslů zbavený a neustále se snažil sanitku opustit,“ popsala mluvčí.

Policisté muže uklidnili a za jejich asistence se zdravotníkům konečně podařilo nezvladatelného pacienta ošetřit. Poté ho záchranáři za účasti policistů převezli do protialkoholní záchytné stanice, kde mu naměřili 2,4 promile alkoholu v dechu.

„Policisté z Otrokovic prověřují opilcovo jednání jako přestupek proti veřejnému pořádku, za který mu hrozí ve správním řízení několikatisícová pokuta,“ dodala Kozumplíková.

jr, Právo

nahoru

Krimi:

Auto na dálnici D1 smetlo chodce v levém jízdním pruhu

-

dnes 08:33 aktualizováno Chodce v levém jízdním pruhu srazilo v...

Po hádce v Ústí nad Labem zemřel bezdomovec Rambo, policie hledá svědky

-

včera 16:28 Kriminalisté z Ústí nad Labem vyšetřují smrt...

Při srážce kamiónu a auta zemřeli dva lidé

-

včera 16:13 Video: aktualizováno Na silnici I/3 u Votic na...

Ostravské školáky ohrožovaly vosy, některé i bodly. Hnízdo zničili hasiči

-

včera 16:02 Hasiči likvidovali v úterý dopoledne nebezpečné vosí...

Čtveřice kradla skútry a motorky, jednu našli u nich v dodávce

-

včera 15:57 Slabost pro motocykly zřejmě zcela ovládla čtveřici...

Pustili ho z basy, on se opil a řádil ve vlaku. Skončil znovu ve vazbě

-

včera 15:46 Kriminalisté z Hradce Králové minulý týden obvinili z...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Počasí Téma Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby
Ochrana údajů