Ekonomika

D1 bude v noci na neděli uzavřena mezi Mirošovicemi a Humpolcem

obrazek

Uzavírka na dálnici D1

FOTO: Mapy.cz

20.4. 16:06 V noci na neděli bude úplně uzavřena dálnice D1 v úsecích mezi 21. a 90. kilometrem. Silničáři zbourají tři šířkově nevyhovující mosty. Auta pojedou objížďkou, informoval mluvčí Ředitelství silnic a dálnic ČR Jan Rýdl.

Bourat se budou dva mosty mezi Ostředkem a Šternovem a jeden v úseku Hořice–Koberovice. Pro úplnou uzavírku zvolilo ŘSD noc ze soboty na neděli kvůli slabšímu provozu v tuto dobu.

Kompletní uzavírka dálnice potrvá od sobotních 19:00 do nedělních 09:00. Ve směru na Brno budou auta v této době sjíždět na 21. kilometru u Mirošovic a dále pojedou po silnici I/3, dálnici D3 a silnicích I/19 a I/34 směrem na Humpolec, kde se opět napojí na dálnici. Stejnou objízdnou trasu použijí i řidiči v opačném směru z Brna.

Místní doprava ve směru od Prahy může po dálnici D1 pokračovat až na mimoúrovňovou křižovatku Ostředek (EXIT 34) a ve směru od Brna až na křižovatku Koberovice (EXIT 81) a poté využít neznačenou objízdnou trasu.

S dopravními komplikacemi ale musí řidiči počítat bezprostředně před uzavírkou i po jejím skončení. V úseku Hořice–Koberovice bude v sobotu od 13:00 do 19:00 provoz kvůli přípravám demolice sveden do jednoho provizorního pruhu. V neděli, po skončení úplné uzavírky potrvá stejné omezení provozu na dálnici do 15:00.

Novinky, ČTK

nahoru

Ekonomika:

O řecké dluhopisy je zájem. Země má šanci postavit se na vlastní nohy

-

dnes 16:59 Řecká vláda v úterý vydala pětileté dluhopisy v hodnotě...

McDonald’s zvýšil zisk na 31 miliard. Tržby restaurací rostou nejvíce za pět let

-

dnes 15:56 Americký řetězec restaurací rychlého občerstvení...

Hyundai začalo policii dodávat vozy Tucson

-

dnes 13:04 Společnost Hyundai Motor Czech oznámila, že začala...

Nejrychleji hromadí zlato v rezervách Rusko. Český poklad se scvrkl

-

dnes 12:11 V tempu shromažďování zlata v devizových rezervách vede...

Společnost CME, která vlastní televizi Nova, zvýšila pololetní zisk o 18 procent

-

dnes 11:16 Mediální společnost Central European Media Enterprises...

Zdroje jsou? Ano, v kapsách jiných lidí. Analytici cupují vládní studii o penzích

-

dnes 10:47 Vláda premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD) v oblasti penzí...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby