Ekonomika

D1 bude v noci na neděli uzavřena mezi Mirošovicemi a Humpolcem

obrazek

Uzavírka na dálnici D1

FOTO: Mapy.cz

20.4. 16:06 V noci na neděli bude úplně uzavřena dálnice D1 v úsecích mezi 21. a 90. kilometrem. Silničáři zbourají tři šířkově nevyhovující mosty. Auta pojedou objížďkou, informoval mluvčí Ředitelství silnic a dálnic ČR Jan Rýdl.

Bourat se budou dva mosty mezi Ostředkem a Šternovem a jeden v úseku Hořice–Koberovice. Pro úplnou uzavírku zvolilo ŘSD noc ze soboty na neděli kvůli slabšímu provozu v tuto dobu.

Kompletní uzavírka dálnice potrvá od sobotních 19:00 do nedělních 09:00. Ve směru na Brno budou auta v této době sjíždět na 21. kilometru u Mirošovic a dále pojedou po silnici I/3, dálnici D3 a silnicích I/19 a I/34 směrem na Humpolec, kde se opět napojí na dálnici. Stejnou objízdnou trasu použijí i řidiči v opačném směru z Brna.

Místní doprava ve směru od Prahy může po dálnici D1 pokračovat až na mimoúrovňovou křižovatku Ostředek (EXIT 34) a ve směru od Brna až na křižovatku Koberovice (EXIT 81) a poté využít neznačenou objízdnou trasu.

S dopravními komplikacemi ale musí řidiči počítat bezprostředně před uzavírkou i po jejím skončení. V úseku Hořice–Koberovice bude v sobotu od 13:00 do 19:00 provoz kvůli přípravám demolice sveden do jednoho provizorního pruhu. V neděli, po skončení úplné uzavírky potrvá stejné omezení provozu na dálnici do 15:00.

Novinky, ČTK

nahoru

Ekonomika:

Unipetrol se vrátil k zisku

-

dnes 07:17 aktualizováno Petrochemický holding Unipetrol se v...

Trump nakonec dohodu o volném obchodu NAFTA nevypoví, ale jinak vyjedná

-

dnes 06:57 Spojené státy nyní nevypoví Severoamerickou dohodu o...

Cestovní ruch brzdí přemíra papírování

-

dnes 03:30 Největší bariérou pro podnikání v cestovním ruchu je...

Bílý dům představil daňovou reformu, chce výrazně ulevit firmám

-

včera 21:02 Bílý dům ve středu představil návrh daňové reformy...

Nové značení benzínu. Pumpy by měly uvádět i srovnání s cenami alternativních paliv

-

včera 19:24 Už jen na podpis prezidenta čeká novela zákona o...

Prazdroj loni zvýšil prodej piva na 11 miliónů hektolitrů, více se pije i cider

-

včera 18:56 Plzeňský Prazdroj loni prodal v Česku a v cizině téměř...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby