Krimi

Mladík na Kladensku švihl pomlázkou moc. Při následné rvačce došlo na nože, pět zraněných

BEZ KOMENTÁŘE: Při rvačce na Kladensku bylo zraněno pět lidí

ZDROJ: Novinky

17.4. 15:49 Pravděpodobně kvůli velikonoční pomlázce se v pondělí odpoledne porvalo ve Zlonicích na Kladensku několik lidí. Celkem bylo zraněno pět lidí, z toho dva byli podle záchranářů pobodaní.

„Do domu dorazil na pomlázku místní mladík. Když ale začal přítomnou dívku švihat, zdálo se její rodině, že jde o příliš silné bití. A začala mela,“ popsal Novinkám jeden ze svědků incidentu.

Jeden z účastníků rvačky vytáhl nůž a začal bodat. Na místo vyrazily policejní hlídky ze širokého okolí. Ještě před jejich příjezdem se ale stačilo navzájem zranit celkem pět lidí.

„Podle prvotních informací došlo k napadení mezi dvěma skupinami, přičemž jeden z účastníků vytáhl nůž. Podezřelý byl na místě zadržen,“ řekl policejní mluvčí Pavel Truxa.

Jak zjistil reportér Novinek na místě, do Zlonic se sjelo celkem pět posádek záchranné služby, včetně posádky s lékařem. K domu se neustále snažili dostat příbuzní účastníků rvačky. Policisté proto museli ulici zcela uzavřít.

„Dva lidé utrpěli bodná poranění a byli převezeni do nemocnic v Praze a ve Slaném. Další tři lidé utrpěli zhmožděniny a poranění v oblasti hlavy,“ sdělila mluvčí záchranářů Petra Effenbergerová.

Některé sanitky doprovázeli do nemocnice policisté. Případem už se zabývá kladenská kriminálka. Právní kvalifikaci případu zatím policie nestanovila.

jap, Novinky

nahoru

Krimi:

Vyškrtnutí znalců z kauzy Rumburk musí soud znovu projednat

-

dnes 20:18 Soud musí znovu projednat vyškrtnutí lékařů Radka...

Hromadná nehoda blokovala dálnici D1, kolona dosáhla deseti kilometrů

-

dnes 17:13 aktualizováno Dálnici D1 u Brna na 207. kilometru...

Po dvou letech se lupič vydal do stejné pražské banky. Dopadli ho v cukrárně

-

dnes 15:14 Video: Příslovím dvakrát do jedné řeky nevstoupíš se...

Mladík v Bruntálu přežil dvacetimetrový pád z vrcholu lomu

-

dnes 12:52 Jen se zraněním vyvázl mladík, který ve čtvrtek v...

Policistka kryla krádeže ve fitcentrech po celé ČR, inspekce ji obvinila

-

dnes 11:17 Generální inspekce bezpečnostních sborů obvinila...

Čelní střet dvou BMW na Českokrumlovsku má druhou oběť

-

dnes 11:02 Čtvrteční tragická nehoda dvou vozů BMW u Dolního...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby