Krimi

Mladík na Kladensku švihl pomlázkou moc. Při následné rvačce došlo na nože, pět zraněných

BEZ KOMENTÁŘE: Při rvačce na Kladensku bylo zraněno pět lidí

ZDROJ: Novinky

17.4. 15:49 Pravděpodobně kvůli velikonoční pomlázce se v pondělí odpoledne porvalo ve Zlonicích na Kladensku několik lidí. Celkem bylo zraněno pět lidí, z toho dva byli podle záchranářů pobodaní.

„Do domu dorazil na pomlázku místní mladík. Když ale začal přítomnou dívku švihat, zdálo se její rodině, že jde o příliš silné bití. A začala mela,“ popsal Novinkám jeden ze svědků incidentu.

Jeden z účastníků rvačky vytáhl nůž a začal bodat. Na místo vyrazily policejní hlídky ze širokého okolí. Ještě před jejich příjezdem se ale stačilo navzájem zranit celkem pět lidí.

„Podle prvotních informací došlo k napadení mezi dvěma skupinami, přičemž jeden z účastníků vytáhl nůž. Podezřelý byl na místě zadržen,“ řekl policejní mluvčí Pavel Truxa.

Jak zjistil reportér Novinek na místě, do Zlonic se sjelo celkem pět posádek záchranné služby, včetně posádky s lékařem. K domu se neustále snažili dostat příbuzní účastníků rvačky. Policisté proto museli ulici zcela uzavřít.

„Dva lidé utrpěli bodná poranění a byli převezeni do nemocnic v Praze a ve Slaném. Další tři lidé utrpěli zhmožděniny a poranění v oblasti hlavy,“ sdělila mluvčí záchranářů Petra Effenbergerová.

Některé sanitky doprovázeli do nemocnice policisté. Případem už se zabývá kladenská kriminálka. Právní kvalifikaci případu zatím policie nestanovila.

jap, Novinky

nahoru

Krimi:

Řidič narazil na Zlínsku do stromu a nepřežil

-

dnes 13:25 Náraz do stromu nepřežil v neděli časně ráno řidič...

Motorest u dálnice D10 shořel kvůli vznícení sazí v komíně

-

dnes 09:54 Video: aktualizováno Sobotní požár motorestu u dálnice...

Osobní auto vjelo v Opavě pod vlak, dva lidé se zranili

-

dnes 09:43 Dva lidé se zranili v sobotu večer při srážce osobního...

Policie těžko hledá firmy na čištění bytů od pervitinu

-

dnes 09:35 Čeští výrobci pervitinu jsou podle policie a odborníků...

Na Plzeňsku narazil vlak do auta, zranili se tři lidé

-

včera 22:06 Regionální osobní vlak v sobotu narazil na jižním...

Myslivec postřelil dvě ženy

-

včera 20:49 Dvě ženy byly zraněny v sobotu dopoledne na jednom z...Stalo se Domácí Vánoce Vaše zprávy Zahraniční Krimi Sport Kultura Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby