Koktejl

Těhotná Robertsová se trápí dietou

9.11.2004 13:14 Herečka Julia Robertsová, která v lednu příštího roku přivede na svět dvojčata, musí držet přísnou dietu. Nejvíce ji trápí, že se musela vzdát všech lahůdek, které si jindy dopřávala.

Nejlépe placená hollywoodská herečka miluje smažená kuřata, tučné hranolky a jídla z asijských bister. Vše, co obsahuje hlavně hodně tuků a kalorií, zbožňuje, ale v současnosti na to nesmí ani pomyslet.

Julia počala až metodou umělého oplození. Hned poté si najala specialistku na výživu a kondici, svou kamarádku Kathy Kaehlerovou. Ta se stará nejen o to, aby Julia zůstala v dobré kondici a příliš nepřibrala, ale aby také její potomci v děloze dostávali jen to nejlepší.

Sbohem nezdravým pokrmům

"Julia měla velké problémy s početím. Nakonec se jí to podařilo a doktoři jí řekli, že bude muset dodržovat jejich doporučení, pokud chce donosit obě dvojčata bez komplikací," uvedla Kathy.

"Julia nemiluje nic víc než asijské smažené kuře nasáknuté tukem, sacharidy a kaloriemi. Dokud nebyla těhotná a byla velice zatížena svou prací, mohla si dovolit konzumovat cokoliv v jakémkoli množství, aniž přibrala. Ale dnes, aby si udržela postavu a přitom brala ohled na dvojčátka a jejich potřeby, musela udělat velkou revizi jídelníčku. Julia zbožňuje nezdravá jídla, ale teď jim musela dát vale," dodala Kaehlerová.

Herečka denně podstupuje speciální cvičební program sestávající z běhání, cyklistiky a jógy. Pochopitelně nesmí pít žádný alkohol a dále se musí vyhýbat nápojům, které obsahují kofein. Její jídelníček prý obsahuje jen ovoce, zeleninu, kuřata, ryby a čerstvě lisované džusy.

Korzo

nahoru

Koktejl:

Mladík pod vodou na jeden nádech složil šest Rubikových kostek

-

dnes 10:12 Video: Osmnáctiletý student z Gruzie dokázal pod vodou...

Žena narazila u krajnice na sraženého klokana, v jeho vaku našla živé mládě

-

dnes 04:32 Když Lauren Wagnerová projížděla v neděli australským...

Německá vláda zanedbává kontakty s mimozemšťany

-

dnes 03:51 Německá vláda nemá připravené žádné plány, doporučení...

V Německu utratili nejstarší gorilu v Evropě, žila i v Čechách

-

včera 18:46 V zoologické zahradě v Norimberku utratili v pondělí...

Páru dopomohlo ke zplození potomka 1616 injekčních stříkaček

-

včera 16:31 Když se Patricia O'Neillová se svou manželkou Kimberly...

Tchajwanská restaurace servíruje zmrzlinová štěňata

-

včera 13:53 Video: Tak reálná, že se zákazníkům ani nechce do...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Počasí Téma Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby
Ochrana údajů