Kultura

Anděl Páně 2 vychází na DVD

obrazek

Anděl Páně 2

FOTO: Falcon

24.3. 12:25 Komerčně nejúspěšnější český film roku 2016, pohádka Anděl Páně 2 Jiřího Stracha, vychází na DVD. Protagonisté filmu ho pokřtí 27. března.

Anděl Páně 2 je pohádkový vánoční příběh pro děti i rodiče. Anděl a čert v něm jdou hledat jablko poznání, které ztratili, a na Zemi bojuje o existenci vdova s dcerkou, která se snaží obohatit skromný rodinný rozpočet mikulášskou koledou. To jí chtějí zkazit tři zloději a také zbohatlický švec. Režisér už naznačil, že nevylučuje další pokračování.

DVD kromě filmu obsahuje pohledy do zákulisí na kostýmy, masky či triky, rozhovory s režisérem i herci, vtipné zkažené scény a anketu s oblíbenými herci o tom, proč rádi hrají v pohádkách.

Anděl Páně 2

FOTO: Bontonfilm

„V pohádkách já hraju rád, protože vím, že hodně pohádek zůstává. Taky to hraní je takový pohádkový, je tam víc stylizace. A navíc pohádky mají takovou čistou auru,“ vysvětlil Bolek Polívka.

„Hraní v pohádkách je určitě něčím specifické, ten žánr má svoje, stejně jako drama nebo komedie. Je to takové herectví s nadsázkou, s lehkostí a humorem. Přece jenom je to pro děti. Pro herce je vždycky fajn, když si to můžou trochu zpestřit. V tom je herectví určitě krásné, že se ty věci střídají a mění,“ řekla Klára Issová.

Stanislav Dvořák, Novinky

nahoru

Kultura:

Nositel Dvořákovy ceny v Rudolfinu nadchl

-

dnes 13:31 Pro svůj pondělní recitál na mezinárodním hudebním...

RECENZE: Brno si tentokrát řeklo o Bludný balvan

-

dnes 11:59 Než se vypravíte na novou inscenaci Hany Burešové do...

Zábavný seriál i dokumenty. Stream.cz představil nové programy

-

dnes 11:53 Video: Společnost Seznam.cz představila v úterý...

Kvarteto Miroslava Krobota míří na festivaly do USA a Španělska

-

dnes 10:27 Nový film režiséra Miroslava Krobota Kvarteto bude před...

Ventolin se chystá na křest alba

-

dnes 08:56 Přední představitel elektronické hudby Ventolin (David...

Nová DVD: Zahradnictví: Rodinný přítel, Vetřelec: Covenant, Strážci galaxie Vol. 2 a Příšerky pod hladinou

-

dnes 07:03 Týden před premiérou druhé části trilogie Zahradnictví:...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby