Koktejl

Ženu při drastické nehodě zmáčkla dvě auta. Vyvázla jen se zlomeninou

BEZ KOMENTÁŘE: Hrůzostrašnou nehodu přežila žena jen se zlomenou kyčlí

ZDROJ: AP

11.1. 02:30 Video: Jen zázrakem přežila žena nehodu, která se stala před několika dny v indickém Dillí. Když šla po ulici, v plné rychlosti do ní narazilo auto, odhodilo ji a pak ještě přimáčklo k dalšímu vozidlu. Pod ním zůstala čtyřicetiletá Kanta Anandová uvězněná, dokud jí kolemjdoucí nepřispěchali na pomoc a nevyprostili ji. Žena vyvázla jen se zlomenou kyčlí.

Anandová byla zrovna na cestě domů, když jí zkřížil cestu sedmnáctiletý teenager, který si chtěl zřejmě užít zběsilou jízdu v autě. Mladík chtěl z místa nehody ujet, ale to se mu nepovedlo. Obklopili ho kolemjdoucí a bránili mu v odjezdu, než dorazila policie.

Později se ukázalo, že mladík si vzal auto rodičů, kteří byli na náboženské ceremonii, píše agentura AP. „Nemohli jsme ho zatknout, protože je nezletilý, ale informovali jsme sociální péči. Mladíkův otec dostal pokutu,“ uvedl mluvčí tamního policejního oddělení.

Žena podstoupila operaci a její stav je nyní stabilizovaný.

mšv, Novinky

nahoru

Koktejl:

Muž ukradl ve Vídni tramvaj. Jen tak

-

dnes 15:31 Krátké chvíle, kdy byla ve Vídni bez dozoru tramvaj na...

V Dubaji dostali hasiči jetpacky

-

dnes 14:55 Video: Myslíte si, že jetpack je futuristická hračka,...

Americký advokát si nechal za právní služby platit marihuanou

-

dnes 11:47 Rok zákazu právní praxe si vysloužil advokát z americké...

Japonské věznice jsou útočištěm pro seniory

-

dnes 05:21 V Japonsku jsou věznice hustě obydleny prošedivělými...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby