Kultura

Albatros Media koupila vydavatele Joa Nesbøho

obrazek

Spisovatel Jo Nesbo.

ČTK

21.12.2016 13:42 Společnost Albatros Media podepsala dohodu o převzetí sta procent obchodního podílu v Nakladatelství Kniha Zlín. Součástí transakce je vydávání stávajícího portfolia nakladatelství včetně titulů nejprodávanějšího autora u nás, kterým je Jo Nesbø.

Vše bude dokončeno v horizontu několika následujících měsíců. Kniha Zlín se stane čtrnáctým nakladatelstvím skupiny Albatros Media.

V říjnu koupila českou jedničku na trhu s elektronickými knihami, společnost Palmknihy.

„Knihu Zlín jsme vždy vnímali jako nesmírně kvalitní, renomované nakladatelství se skvělým portfoliem, respektovanou značkou a jasně definovanou pozicí na trhu. Produkci jsme pečlivě sledovali a vnímali ji jako dokonale vyváženou, navíc obsahující hned několik obrovských hvězd současné literární scény. Ještě víc nás těší, že se Marek Turňa rozhodl s Albatros Media nadále spolupracovat a podílet se na dalším fungování, rozvoji a růstu Knihy Zlín i celé naší skupiny,“ řekl Právu Václav Kadlec, generální ředitel Albatros Media.

„Kniha Zlín i já osobně jsme nesmírně rádi, že jsme skončili pod křídly tak silné a renomované skupiny, jako je Albatros Media,“ dodal za Knihu Zlín Marek Turňa.

cg, Právo

nahoru

Kultura:

Dirtyphonics: Naše hudba má kalifornskou atmosféru

-

dnes 07:49 Pražský klub Roxy oslaví dvacáté páté výročí sérií...

1st Choice došli po patnácti letech k nové svěžesti

-

včera 10:58 Devět let trvalo, než pražská rocková skupina 1st...

Zemřel zpěvák Charles Bradley

-

včera 07:30 Video: aktualizováno Americký funkový a soulový...

Těžkej Pokondr: Baví nás parodie, jsme mejdanová parta

-

včera 07:13 Těžkej Pokondr jsou Miloš Pokorný a Roman Ondráček. Od...

RECENZE: Instinct nabízí i skladby na první dobrou

-

23.9. 13:14 Slovensko-česká skupina Instinct je ve svém činění...

Za doby Borga a McEnroea byl tenis zábavnější

-

23.9. 06:59 Osmatřicetiletý herec Sverrir Gudnason už má doma dvě...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby