Kultura

Na Rock for Churchill odehrají Irie Révoltés poslední festivalový koncert

obrazek

Irie Révoltés

FOTO: rfch.cz

20.12.2016 16:27 Tradiční festival Rock for Churchill ve Vroutku se bude konat 25. až 26. srpna 2017 a mimo jiné se na něm s fanoušky rozloučí známá reggae skupina Irie Révoltés, která po šestnácti letech ukončí kariéru.

Německá skupina oznámila konec dlouho dopředu, mezitím odehraje po Evropě ještě několik koncertů a v České republice by měl být RFCH poslední festival, kde se objeví.

Skupina z Heidelberku, známá po celé Evropě, proslula energickými koncerty. Vychází z chytlavého reggae a ska i z hip-hopu a střídá angličtinu s francouzštinou. Vydala pět desek a po šestnácti letech se její členové rozhodli přátelsky rozejít a věnovat se vlastním projektům.

Tata Bojs

FOTO: rfch.cz

Dále už potvrdily účast skupiny Tata Bojs a Circus Problem, která na podzim vydala novinku Inner Fools. A to zdaleka nebude všechno. Na festivalu, který je znám výběrovou dramaturgií a ignorováním všudypřítomného českého mainstreamu, vystupují obvykle desítky především zahraničních interpretů, kteří se pohybují v žánrech jako ska, reggae, funk, hip-hop, soul, jungle, elektronika atd.

18. ročník Rock for Churchill proběhne tradičně v přírodním areálu Myslivna ve Vroutku. Dvoudenní vstupenky jsou v současnosti v prodeji za 800 Kč (+ poplatky) na www.rfch.cz, GoOut.cz, pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), na dobírku a v sítích Tickteportal a Ticketpro. V prodeji jsou také balíčky 5+1 a 10+2 zdarma. Stanování je na Rock for Churchill zdarma. Kompletní informace o předprodeji najdete na rfch.cz/vstupenky.

Stanislav Dvořák, Novinky

nahoru

Kultura:

RECENZE: Jan Palach. Film, který si musí každý přebrat po svém

-

včera 15:56 Natočit film o tak výrazné osobnosti, jakou byl Jan...

Tomáš Klus vydá na začátku září novou desku

-

včera 14:14 Písničkář Tomáš Klus vydá již 7. září album Spolu....

Lamb, The Subways a The Asteroids Galaxy Tour lákají na Rock for Churchill

-

včera 14:09 Konec srpna pravidelně patří festivalu Rock for...

Mauglí a kapitán Flint zrození štětcem Zdeňka Buriana

-

včera 13:11 Středočeské muzeum v Roztokách u Prahy ožilo dávno...

Na Hip Hop Kemp míří GZA, Hopsin, Chaozz i Kontrafakt

-

včera 11:49 Festivalpark v Hradci Králové se ve druhé polovině...

Videoklipem roku je podle MTV Havana od Camily Cabello

-

včera 11:11 Klipem roku se na předávání cen MTV v pondělí 20....Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Počasí Téma Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby
Ochrana údajů