Krimi

Prostitutka Niky69 nebyla jediná. Kvůli šíření HIV zadrželi i její kolegyni

obrazek

Ilustrační foto

FOTO: Petr Horník, Právo

25.10.2016 13:30 Policisté během čtvrt roku vypátrali už pětadvacet zákazníků sedmadvacetileté prostitutky s přezdívkou Niky69, která mužům nabízela své služby, i když věděla, že je nakažena virem HIV. Naštěstí nikdo z nich zatím nebyl nakažen, přestože s ní provozovali sex bez ochrany. V průběhu vyšetřování také vyšlo najevo, že nebyla jediná.

„Ukázalo se, že tentokrát třiadvacetiletá žena, která je HIV pozitivní a má virovou hepatitidu typu C, měla mít od prosince loňského roku do října letošního roku nechráněný pohlavní styk s pěti poškozenými. A to i přesto, že již byla v minulosti za obdobnou trestnou činnost dvakrát pravomocně odsouzena,“ prozradila policejní mluvčí Hana Klečalová s dodatkem, že žena je stíhána vazebně.

Policejní komisař jí sdělil obvinění ze zločinů pokusu o těžké ublížení na zdraví a šíření pohlavní nemoci. Za to jí hrozí až 12 let vězení.

Na stopu je přivedla Niky69

Na ženu policisté narazili při vyšetřování obdobného případu prostitutky, která své služby nabízela na internetu pod jménem Niky69. [celá zpráva]

„S muži se scházela (žena s přezdívkou Niky69) ve Svinarech u Hradce Králové, kde na zájemce počkala, nasedla k němu do auta a potom společně odjeli k blízkému lesíku, kde s nimi provozovala chráněný i nechráněný sex. U ženy byla závažná nakažlivá infekční choroba diagnostikována už v roce 2012, kdy byla také lékařem poučena o bezpečném sexuálním chování,“ uvedla tehdy mluvčí policie Ivana Ježková.

I tato žena již byla obviněna ze spáchání dvou trestných činů, a to z pokusu těžkého ublížení na zdraví na více lidech a šíření nakažlivé lidské nemoci.

lž, Právo

nahoru

Krimi:

V troskách domu na Prostějovsku pátrají hasiči po příčině ničivé exploze

-

dnes 10:34 Video: Za sobotním zřícením rodinného domu v...

Únosce dcery bohatého podnikatele chce nový proces

-

dnes 08:16 Michal Šnajdr z Kroměřížska si za únos dospělé dcery...

Motorkář na Kolínsku po smyku a pádu před auto zemřel. Jel bez přilby

-

dnes 00:21 Video: Tragicky skončila pro 39letého motorkáře na...

Řidič náklaďáku v Praze sundal o most bagr, který měl na korbě

-

včera 18:48 Video: Kuriózní nehodu řešili v sobotu policisté v...

Při výbuchu domu na Prostějovsku zemřel člověk, video hasičů zachycuje zkázu po explozi

-

včera 13:38 Video: aktualizováno Jeden člověk v sobotu zemřel a...

Soud nechal ve vazbě babičku šestileté Valerie, kterou rok nikdo neviděl

-

včera 12:02 Babička šestileté Valerie, kterou téměř rok nikdo...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Počasí Téma Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby
Ochrana údajů