Krimi

Prostitutka Niky69 nebyla jediná. Kvůli šíření HIV zadrželi i její kolegyni

obrazek

Ilustrační foto

FOTO: Petr Horník, Právo

25.10.2016 13:30 Policisté během čtvrt roku vypátrali už pětadvacet zákazníků sedmadvacetileté prostitutky s přezdívkou Niky69, která mužům nabízela své služby, i když věděla, že je nakažena virem HIV. Naštěstí nikdo z nich zatím nebyl nakažen, přestože s ní provozovali sex bez ochrany. V průběhu vyšetřování také vyšlo najevo, že nebyla jediná.

„Ukázalo se, že tentokrát třiadvacetiletá žena, která je HIV pozitivní a má virovou hepatitidu typu C, měla mít od prosince loňského roku do října letošního roku nechráněný pohlavní styk s pěti poškozenými. A to i přesto, že již byla v minulosti za obdobnou trestnou činnost dvakrát pravomocně odsouzena,“ prozradila policejní mluvčí Hana Klečalová s dodatkem, že žena je stíhána vazebně.

Policejní komisař jí sdělil obvinění ze zločinů pokusu o těžké ublížení na zdraví a šíření pohlavní nemoci. Za to jí hrozí až 12 let vězení.

Na stopu je přivedla Niky69

Na ženu policisté narazili při vyšetřování obdobného případu prostitutky, která své služby nabízela na internetu pod jménem Niky69. [celá zpráva]

„S muži se scházela (žena s přezdívkou Niky69) ve Svinarech u Hradce Králové, kde na zájemce počkala, nasedla k němu do auta a potom společně odjeli k blízkému lesíku, kde s nimi provozovala chráněný i nechráněný sex. U ženy byla závažná nakažlivá infekční choroba diagnostikována už v roce 2012, kdy byla také lékařem poučena o bezpečném sexuálním chování,“ uvedla tehdy mluvčí policie Ivana Ježková.

I tato žena již byla obviněna ze spáchání dvou trestných činů, a to z pokusu těžkého ublížení na zdraví na více lidech a šíření nakažlivé lidské nemoci.

lž, Právo

nahoru

Krimi:

Řidič v Plzni srazil muže s dítětem, chodec nadýchal jedno promile

-

dnes 15:51 Osmapadesátiletý řidič Škody Octavia nezabránil v...

Zloděj vybral z ukradených karet 200 tisíc, hledá ho policie

-

dnes 13:48 Více než třísettisícovou škodu způsobil zatím neznámý...

Cizinec si šel na Tachovsku zaplavat a zmizel, potápěči z rybníka vylovili jeho tělo

-

dnes 11:27 Video: aktualizováno Policejní potápěči v neděli...

Ve sporu o dopravní značku strážník neuspěl a musí zaplatit za odtah

-

dnes 11:00 Přespříliš horlivě si počínal jeden z pražských...

Auto na Novojičínsku srazilo a vážně zranilo dítě, které jelo na kole

-

dnes 09:39 aktualizováno Jedenáctiletého chlapce srazilo v sobotu...

V rakovnické nemocnici vypadl muž z okna

-

včera 16:47 Z okna rakovnické nemocnice v sobotu vypadl starší...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby