Koktejl

Slavná zamračená kočka má vlastní voskovou dvojnici

BEZ KOMENTÁŘE: Slavná zamračená kočka Grumpy Cat se dostala do muzea voskových figurín.

ZDROJ: Reuters

9.10.2016 15:44 V pobočce voskového muzea Madame Tussauds ve Wasghingtonu D.C. mají nový přírůstek. A nejedná se o umělého dvojníka nějakého známého člověka. Svoji napodobeninu tam má zamračená kočka Grumpy Cat, jejíž sláva už dávno přesáhla internet.

Grumpy Cat (česky třeba Mrzout) se stala známou v roce 2012, kdy se na sociální síti Reddit objevily její první fotky. Kočka, která se ve skutečnosti jmenuje Tardar Sauce, okamžitě díky svému neobvyklému výrazu způsobenému dwarfismem a podkusem zaujala mnoho lidí.

Kočka se krátce poté objevila v televizi a na titulních stranách několika médií a rychle jí přibývali fanoušci na sociálních sítích, kde jí její majitelka Tabatha Bundesenová z Arizony samozřejmě založila profily.

Zvíře, které má vlastního agenta, najednou začalo své paničce pohádkově vydělávat. S rostoucím počtem followerů na Facebooku, Instagramu nebo Youtubu se hrnuly lukrativnější nabídky na sponzoring a kočka samozřejmě vydělávala i na vlastních reklamních předmětech.

Už v roce 2014 se uvádělo, že kočka, která se vlastně stala samostatnou značkou, vydělala své majitelce zhruba 100 miliónů dolarů, čímž strčila do kapsy mnoho lidských kolegů. Od té doby tato částka jistě utěšeně rostla.

Vlastní vosková dvojice přidaná do muzea na konci září je dalším důkazem, že kočka už není slavná jen na internetu. Vždyť dva dny po představení novinky v muzeu se objevila i jako čestný host na Broadwayi v muzikálu Cats.

„Byla nadšená. A jak si můžete všimnout, stále je nadšená,“ citovala agentura Reuters vyjádření Bundesenové k pocitům kočky po slavnosti ve voskovém muzeu. Nadšení ve tváři kočky, která je prý ve skutečnosti docela hravá, ale dokáže rozpoznat asi jenom její majitelka.

Novinky

nahoru

Koktejl:

Z napodobeniny vzácného vejce se vyklubal pravý exemplář

-

dnes 04:11 K překvapivým objevům může leckdy dojít nejen v terénu,...

Princi Harrymu půjde na květnové svatbě za svědka bratr William

-

včera 19:38 Kensingtonský palác ve čtvrtek na svém Twitteru...

Ind se stetoskopem předstíral, že je doktor. Nikdo si ho nevšiml pět měsíců

-

včera 17:46 Minulý týden byl v nejprestižnějším lékařském ústavu v...

Španělku potkala nečekaná sláva, podobá se totiž Trumpovi

-

včera 14:31 Nečekaná sláva potkala na sociálních sítích postarší...

Britští studenti nepoznají čas z hodin s ručičkami, při maturitě je to prý stresuje

-

včera 12:53 Třídy ve Velké Británii, ve kterých studenti...

Zástup třinácti kamiónů pod mostem zamezil skoku sebevraha

-

včera 08:41 Nápadité řešení k záchraně života muže, který chtěl v...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby