Koktejl

Slavná zamračená kočka má vlastní voskovou dvojnici

BEZ KOMENTÁŘE: Slavná zamračená kočka Grumpy Cat se dostala do muzea voskových figurín.

ZDROJ: Reuters

9.10.2016 15:44 V pobočce voskového muzea Madame Tussauds ve Wasghingtonu D.C. mají nový přírůstek. A nejedná se o umělého dvojníka nějakého známého člověka. Svoji napodobeninu tam má zamračená kočka Grumpy Cat, jejíž sláva už dávno přesáhla internet.

Grumpy Cat (česky třeba Mrzout) se stala známou v roce 2012, kdy se na sociální síti Reddit objevily její první fotky. Kočka, která se ve skutečnosti jmenuje Tardar Sauce, okamžitě díky svému neobvyklému výrazu způsobenému dwarfismem a podkusem zaujala mnoho lidí.

Kočka se krátce poté objevila v televizi a na titulních stranách několika médií a rychle jí přibývali fanoušci na sociálních sítích, kde jí její majitelka Tabatha Bundesenová z Arizony samozřejmě založila profily.

Zvíře, které má vlastního agenta, najednou začalo své paničce pohádkově vydělávat. S rostoucím počtem followerů na Facebooku, Instagramu nebo Youtubu se hrnuly lukrativnější nabídky na sponzoring a kočka samozřejmě vydělávala i na vlastních reklamních předmětech.

Už v roce 2014 se uvádělo, že kočka, která se vlastně stala samostatnou značkou, vydělala své majitelce zhruba 100 miliónů dolarů, čímž strčila do kapsy mnoho lidských kolegů. Od té doby tato částka jistě utěšeně rostla.

Vlastní vosková dvojice přidaná do muzea na konci září je dalším důkazem, že kočka už není slavná jen na internetu. Vždyť dva dny po představení novinky v muzeu se objevila i jako čestný host na Broadwayi v muzikálu Cats.

„Byla nadšená. A jak si můžete všimnout, stále je nadšená,“ citovala agentura Reuters vyjádření Bundesenové k pocitům kočky po slavnosti ve voskovém muzeu. Nadšení ve tváři kočky, která je prý ve skutečnosti docela hravá, ale dokáže rozpoznat asi jenom její majitelka.

Novinky

nahoru

Koktejl:

Mládě koaly se po třech dnech odloučení znovu setkalo se svou matkou

-

dnes 04:30 Když ochránci divoké zvěře z australského Adelaide...

Zloděj vrátil ukradené auto poté, co zjistil, že na zadní sedačce sedí roční dítě

-

včera 18:20 Chvíle hrůzy si v pondělí prožili rodiče ročního...

Zloději chtěli bankomat, místo toho strhli celou zeď

-

včera 13:39 Fiaskem skončil pokus zlodějů dostat se k bankomatu v...

Mladík pod vodou na jeden nádech složil šest Rubikových kostek

-

včera 10:12 Video: Osmnáctiletý student z Gruzie dokázal pod vodou...

Žena narazila u krajnice na sraženého klokana, v jeho vaku našla živé mládě

-

včera 04:32 Když Lauren Wagnerová projížděla v neděli australským...

Německá vláda zanedbává kontakty s mimozemšťany

-

včera 03:51 Německá vláda nemá připravené žádné plány, doporučení...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Počasí Téma Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby
Ochrana údajů