Komerční články

Hledáte práci snů? Možná ji pro vás máme

obrazek

Zonky.cz


23.9.2016 00:01 Nevěříme na květnaté životopisy. Nezajímají nás školy, které jste studovali. Ani to, jestli jste dosud vedli 10 nebo 150 lidí. Hledáme lidi, kteří mají tah na branku, neradi se vzdávají a mají chuť nalézat nové, efektivnější a smysluplnější cesty.

Jmenujeme se Creative Dock. Vytváříme produkty a služby, které stojí za to dostat na trh a které zpříjemňují lidem život. Máme rádi originální řešení, ale nejde nám o výjimečnost. Naše produkty musejí být především užitečné pro lidi. Stojíme za službami jako Zonky (www.zonky.cz), která lidem umožňuje, aby si půjčovali peníze navzájem, levněji a bez bank, nebo Autotým (www.autotym.cz), která zase pomáhá laikům koupit ojeté auto a nenaletět podvodníkům.

Daří se nám, rosteme a hledáme nové lidi, kteří by s námi vyvíjeli další stejně užitečné služby a produkty. Mohli bychom oslovit headhuntery nebo si dát inzerát na Jobs.cz a napsat tam, že požadujeme středoškolské či vysokoškolské vzdělání, předchozí zkušenost v oboru, dva jazyky a znalost práce s PowerPointem. Jenže my nic takového nepožadujeme.

Požadujeme hlad, vášeň, odhodlání, ambice. Chuť být u toho, když se staví nová firma ve velice těžkém a konkurenčním prostředí. Chuť jít a něco dokázat. Schopnost myslet mimo zajeté škatulky. Chuť zpochybňovat nezpochybnitelné pravdy. Nehledáme lidi, kteří za pět let budou na stejné pozici jako dneska. Hledáme lidi, kteří chtějí jít stále dál a kteří netouží po teplém místečku v posledním kanclu na konci chodby. Hledáme věčně hladové profíky, kteří o nás jednou budou odcházet jako hvězdy. Třeba proto, aby rozjeli svůj vlastní startup.

Občas k nám někdo přijde na pohovor a odzbrojí mne otázkou: „Jaké máte firemní benefity?“ Upřímně? Spousty z nás ještě ani nemají vizitky, místo řešení stravenek se raději zabýváme neustálým zlepšováním našich produktů a odpovídáním zákazníkům. Vždycky odpovídám, že náš největší benefit je, že u nás můžete dělat skvělou práci. Mít bláznivé nápady a realizovat je. Vyrůst a věřte mi, že jak profesně, tak lidsky. U nás je možné všechno. Záleží na vás.

To, na jaké pozice lidi hledáme, podrobně najdete na na webu Vesmírná Odysea (www.vesmirnaodysea.cz). A kdyby vás žádná z pozic nezaujala, ale přesto vám intuice říká, že jsme možná pro kariérní změnu ti praví, napište přímo naší COO na Ann.Hofvander@creativedock.cz. Těšíme se na vás.

Martin Pejša, CEO Creative Dock

nahoru

Komerční články:

Moderní stínící technika: úspory a krása

-

včera 00:01 Stále více lidí vybavuje své domovy předokenními...

Jak si pořídit nová plastová okna levně a rychle?

-

včera 00:01 Rychlá a levná montáž plastových oken je snem každého,...

Po stopách proměn krajiny

-

včera 00:01 Již několik desetiletí trvající proměny Lužické...

Neměňte svoji starou za novou

-

včera 00:01 Věděli jste, že kvůli novému způsobu příjmu...

Na kole nebo pěšky za ochutnávkou těch nejlepších vín, to je podzim v Dolním Rakousku

-

včera 00:01 Vinařské regiony Dolního Rakouska nabízí celý podzim...

Nejlevnější vstupenka na zápasy Ligy mistrů? Přece O2 TV Sport Pack

-

15.8. 14:52 Nenecháte si ujít ani jeden zápas hvězdné Ligy mistrů?...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Počasí Téma Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby
Ochrana údajů