Komerční články

Tisíce Čechů už vydělávají peníze díky investování na Zonky. Půjčují lidem

obrazek

Zonky.cz


21.9.2016 00:01 Zonky spojuje lidi. Ty, kteří si chtějí půjčit, s těmi, kteří půjčit mohou. Ušetří a vydělají na tom obě strany, protože za službu zaplatí jen malý jednorázový poplatek. Základní kapitál může začít na dvou stovkách a zájem o investování stále stoupá.

Někomu nízký úrok na spořicím účtu v bance nevadí, někdo ale své peníze raději investuje někam, kde mu vydělají. Jestli se taky nechcete dívat, jak se vaše úspory pomalinku mění v prach, pokud rádi zkoušíte nové věci a máte důvěru v lidi, investujte na Zonky (www.zonky.cz). Může to pro vás být zajímavý výdělečný koníček.

Investoři na Zonky půjčují své peníze lidem a vydělávají na úrocích, které jsou vyšší než na jakémkoli spořícím účtu. Každé investování má i svá rizika. Na rozdíl od opravdu rizikových investic, jako jsou akcie, zlato, ropa a další komodity, do kterých vás tlačí brokeři, je ale investování na Zonky daleko větší jistota. Zonky žadatele o půjčku poměrně přísně prověřuje a na základě toho teprve stanovuje úrok, za který si klient může půjčit.

Vydělávat na důchod se Zonkym

Při současných úrocích na důchodovém spoření, které sotva pokryjí inflaci a téměř nic nevydělají, je investování na Zonky (www.zonky.cz) dobrý způsob, jak si spořit na stáří. Půjčky jsou zpravidla na několik desítek měsíců, výjimkou nejsou půjčky až na 7 let. Za tu dobu si můžete na úrocích vydělat hezké peníze, které se vám navíc budou vracet postupně, a vy je můžete hned investovat znovu. To vám přinese další úroky a vydělané peníze, které když zase investujete, vydělají ještě víc peněz. Prostě peníze dělají peníze. Příjem z investování se Zonkym daníte až ve chvíli, kdy zaplacená částka překročí tu půjčenou a daní se pouze jejich rozdíl.

Registrace do dvou minut

Zaujalo vás investování na Zonky? (www.zonky.cz) Registrace netrvá ani dvě minuty. Stačí zaslat dva doklady totožnosti a vyplnit krátký formulář. Pokud už vás Zonky zná, protože už jste si třeba půjčovali, je to ještě snazší a registrace je hotová raz dva. Pak už jen stačí zaslat z bankovního účtu, který jste uvedli v registraci, minimálně 200 Kč, počkat na připsání peněz do investorské peněženky a vybrat si, do koho je investujete.

David Michalík, klient a investor na Zonky

Investujte výhodněji, jednoduše a online. Zaregistrujte se Zonky.cz (www.zonky.cz), kde najdete i podrobnosti. Napište šéfce služby na lucie.tvaruzkova@zonky.cz nebo zavolejte linku péče na 800 449 999 - v pracovní dny od 8 do 20 h, o víkendu od 9 do 18 h. Těšíme se na vás!

nahoru

Komerční články:

Pozor na neprověřenou lékařskou péči v zahraničí

-

17.7. 10:03 Nejvíce se Češi v zahraničí potýkají s komplikacemi...

10 důvodů, proč jsou datovky lepší než maily a dopis

-

16.7. 16:12 Jen málokdo z nás si libuje v komunikaci se státní...

Nepoctivé agentury práce okrádají zaměstnance i stát. Jaké jsou jejich nejčastější triky?

-

16.7. 00:01 Zaměstnávání bez pracovní smlouvy nebo krácení odměn...

Samoživitelka bojuje s rakovinou prsu a stará se o postiženého synka

-

9.7. 00:01 Příběhy čtyř dětí, které statečně bojují s těžkým...

Nepozornost za volantem zabíjí. Letos má na svědomí už 24 lidských životů

-

2.7. 08:00 Být neustále on-line, chatovat, telefonovat – i během...

Pryč ze všednosti, hurá do lesa: Gasteinské údolí

-

2.7. 00:01 V Gasteinském údolí v Rakousku je příroda tím...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Počasí Téma Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby
Ochrana údajů