Internet a PC

Připojte se zdarma na internet při svých nákupech

7.10.2004 12:19 Zákazníci nákupního centra, restaurací a obchodů Metropole Zličín v Praze 5 se nyní mohou kdykoliv připojit k internetu prostřednictvím nového Wi-Fi hotspotu, který zde zřídila firma Tiscali. V rámci pilotního projektu je připojení zcela zdarma.

Wi-Fi hotspot se nachází uprostřed Metropole Zličín, přímo nad prostorem Food Court. Uživatelé se mohou na internet připojit v celém prostoru Food Courtu, na ploše o celkové rozloze až 1500 m2. Každý návštěvník nákupního centra, který má  s sebou notebook nebo PDA s podporou Wi-Fi tak může surfovat na internetu nebo si v pohodlí vyřídit své e-maily.

 "Jsme velmi potěšeni, že jako jedno z prvních nákupních center v tuzemsku poskytujeme internetový přístup prostřednictvím technologie Wi-Fi jako součást našich služeb pro zákazníky," uvedla Jana Mouchová, manažerka obchodního centra Metropole Zličín.

"Metropole Zličín je již dávno místem, kam lidé chodí nejen nakupovat, ale kam se chodí i občerstvit, ale hlavně se odreagovat a pobavit. Díky této atraktivní nové službě připojení k internetu dáváme nyní lidem další důvod k tomu, aby přišli do našeho nákupního centra a bavili se ve svém volném čase ještě více."

Novinky

nahoru

Internet a PC:

Vlajková loď Sony bude dražší, než se čekalo

-

dnes 13:07 Video: V nabídce tuzemských obchodů se v rámci...

Jak chránit soukromá data na Facebooku? Sofistikované nastavení nemusí stačit

-

dnes 12:23 Způsoby, jakými mohou uživatelé Facebooku chránit svá...

Apple vyvíjí vlastní obrazovku, nástupce technologie OLED

-

dnes 10:02 Americká společnost Apple vyvíjí vlastní microLED...

Americké město zakázalo těžbu virtuálních mincí. Kvůli energetické náročnosti

-

dnes 09:24 Těžba bitcoinů a dalších kybernetických mincí je rok od...

Internetová sláva učitele zajistila školákům v Ghaně počítače

-

dnes 08:16 Mnozí v Ghaně žádají, aby byl 33letý Richard Appiah...

Aféra s únikem dat uživatelů srazila hodnotu Facebooku o 40 miliard dolarů

-

včera 16:13 Tržní hodnota společnosti Facebook po propadu ceny...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby