Internet a PC

Připojte se zdarma na internet při svých nákupech

7.10.2004 12:19 Zákazníci nákupního centra, restaurací a obchodů Metropole Zličín v Praze 5 se nyní mohou kdykoliv připojit k internetu prostřednictvím nového Wi-Fi hotspotu, který zde zřídila firma Tiscali. V rámci pilotního projektu je připojení zcela zdarma.

Wi-Fi hotspot se nachází uprostřed Metropole Zličín, přímo nad prostorem Food Court. Uživatelé se mohou na internet připojit v celém prostoru Food Courtu, na ploše o celkové rozloze až 1500 m2. Každý návštěvník nákupního centra, který má  s sebou notebook nebo PDA s podporou Wi-Fi tak může surfovat na internetu nebo si v pohodlí vyřídit své e-maily.

 "Jsme velmi potěšeni, že jako jedno z prvních nákupních center v tuzemsku poskytujeme internetový přístup prostřednictvím technologie Wi-Fi jako součást našich služeb pro zákazníky," uvedla Jana Mouchová, manažerka obchodního centra Metropole Zličín.

"Metropole Zličín je již dávno místem, kam lidé chodí nejen nakupovat, ale kam se chodí i občerstvit, ale hlavně se odreagovat a pobavit. Díky této atraktivní nové službě připojení k internetu dáváme nyní lidem další důvod k tomu, aby přišli do našeho nákupního centra a bavili se ve svém volném čase ještě více."

Novinky

nahoru

Internet a PC:

Lovit pokémony se do amerického parku vydalo 21 000 lidí

-

včera 11:20 Video: Na konci minulého týdne se v americkém Chicagu...

Google dostal od Bruselu rekordní pokutu 112 miliard

-

včera 11:02 aktualizováno Americká společnost Google dostala od...

Šéf Samsungu ukázal novou vlajkovou loď ještě před premiérou. Neúmyslně

-

včera 10:54 Už zkraje nadcházejícího měsíce se má konat velká...

Procesorový gigant Intel se zrodil před 50 lety

-

včera 06:40 Když v roce 1971 vyrobila americká společnost Intel...

Twitter likviduje desítky miliónů účtů

-

včera 06:31 Společnost Twitter v posledním čtvrtletí loňského roku...

AMD si také dává načas, nové grafiky se ukážou nejspíš až příští rok

-

17.7. 14:08 Společnost Nvidia si dává s uvedením nových grafických...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Počasí Téma Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby
Ochrana údajů