Kultura

Václav Klaus ml. křtil knihu komentářů

obrazek

Václav Klaus mladší pokřtil svou novou knihu nazvanou Pondělní komentáře aneb Pravda psaná s láskou.

FOTO: Petr Hloušek, Právo

6.9.2016 17:56 Václav Klaus ml., syn bývalého prezidenta a odborný mluvčí ODS pro oblast školství, pokřtil v úterý svou knihu nazvanou Pondělní komentáře: Pravda psaná s láskou. Kniha zahrnuje většinu jeho textů, které už dva roky každé pondělí vycházejí na serveru Novinky.cz.

Křest v pražské prodejně Neoluxor, kterého se zúčastnil i komentátorův otec a exprezident Václav Klaus, moderoval boxer Ondřej Pála. „Všichni moderátoři se báli uvádět, aby je nevyhodili z práce,“ poznamenal Klaus ml. „Já práci nemám,“ vtipkoval Pála.

Herec Petr Nárožný, který napsal ke knize předmluvu, na křest nepřišel kvůli natáčení. Zaslal alespoň zdravici, ve které autorovi popřál, aby si jeho knihu koupili všichni občané Čínské lidové republiky.

Kniha je v tuto chvíli už vyprodaná, připravuje se dotisk. Klaus naznačil, že by své komentáře mohl knižně vydávat jednou za čas pravidelně „Většina komentářů za ty dva roky časově neztratila. Doufám, že to bude evergreen,“ řekl.

„Poslední dobou jsem víc naštvaný, proto jsou komentáře agresivnější. Lidé se opět začínají bát veřejně projevit svůj názor. Píší mi maily, ale veřejně raději nic neříkají. Zvlášť střední generace, která má hypotéky,“ uvedl také při křtu.

Knihu si od něj nechaly podepsat desítky lidí. „Ráda bych se dožila doby, kdy budete ministrem,“ řekla při autogramiádě jedna čtenářka.

Může se vám hodit na službě Zboží.cz:
tin, Právo

nahoru

Kultura:

RECENZE: Jan Palach. Film, který si musí každý přebrat po svém

-

včera 15:56 Natočit film o tak výrazné osobnosti, jakou byl Jan...

Tomáš Klus vydá na začátku září novou desku

-

včera 14:14 Písničkář Tomáš Klus vydá již 7. září album Spolu....

Lamb, The Subways a The Asteroids Galaxy Tour lákají na Rock for Churchill

-

včera 14:09 Konec srpna pravidelně patří festivalu Rock for...

Mauglí a kapitán Flint zrození štětcem Zdeňka Buriana

-

včera 13:11 Středočeské muzeum v Roztokách u Prahy ožilo dávno...

Na Hip Hop Kemp míří GZA, Hopsin, Chaozz i Kontrafakt

-

včera 11:49 Festivalpark v Hradci Králové se ve druhé polovině...

Videoklipem roku je podle MTV Havana od Camily Cabello

-

včera 11:11 Klipem roku se na předávání cen MTV v pondělí 20....Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Počasí Téma Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby
Ochrana údajů