Kultura

The Snuff na velké scéně festivalu Przystanek Woodstock

obrazek

Pražští The Snuff vystoupí jako první česká kapela na festivalu Przystanek Woodstock.

FOTO: archív kapely

24.6.2016 08:29 Vůbec poprvé se na hlavní scéně velkého polského festivalu Przystanek Woodstock objeví česká kapela. Pražští The Snuff tento post získali ve výběrovém kole.

„Před několika lety jsme se skrz soutěž Skutečná liga dostali k manažerovi Lukáši Fouskovi, jehož agentura nás zastupuje. Loni do ní přišel Marko Rybka, jenž má na starost management pro zahraničí. Měl vazby do Polska a říkal nám, že Przystanek Woodstock je jeden z nejlepších festivalů na světě a musíme na něm hrát. Jediná cesta byla přihlásit se do jejich výběrových koncertů a vyhrát. To se povedlo,“ řekl Právu kytarista The Snuff Tomáš Kučera.

Milión diváků

The Snuff chtěli hrát na velké festivalové scéně, proto se zúčastnili výběrového kola v Polsku. Na jednu z menších scén totiž proběhlo výběrové kolo v pražském Futuru.

Na festivalu, na který chodí až jeden milión diváků, nakonec The Snuff vystoupí na hlavním pódiu v pátek 15. července odpoledne. „Pečlivě se na koncert chystáme, vypracovali jsme si scénář a hodně zkoušíme. Protože bude světlo, nebudeme moci použít světelné nebo pyrotechnické efekty. Snažíme se ale vymyslet něco, co by na pódiu zaujalo. Je to pro nás důležitý koncert,“ uzavírá Kučera.

Przystanek Woodstock se uskuteční 14. až 16. července v polském Kostrzyně.

Jako hlavní hvězdy se na něm představí švédští The Hives, Finové Apocalyptica, mexičtí Molotov, italská Lacuna Coil, britští Bring Me The Horizon, američtí Living Colour a další.

Jaroslav Špulák, Právo

nahoru

Kultura:

Začíná Slunovrat. S Müllerem, Ebenem, Mládkem i Langerovou

-

včera 18:34 V pátek 23. června v 16.00 začíná nový hudební...

Film Panství Downton bude příští rok

-

včera 15:25 Film podle slavného seriálu Panství Downton se bude...

Kupkova busta bude v Opočně

-

včera 13:02 V sobotu 24. června v půl jedenácté dopoledne se v...

RECENZE: Nickelback hrají na jistotu

-

včera 12:35 Nickelback je kanadská kapela, která mezi některými...

Elfmanův večer zahájil Prague Proms

-

včera 11:37 Po třech letech se vrátil do Prahy Američan Danny...

Na Metronome Festival táhne Sting

-

včera 11:12 Hodinu a půl potrvá v pátek 23. června večer koncert...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby