Krimi

Řidič sanitky zřejmě zavinil nehodu, při níž bylo zraněno 6 lidí

26.9.2004 11:51 Při srážce převozové sanitky z Roudnice nad Labem s osobním autem na pražských Vinohradech bylo zraněno šest lidí včetně dítěte. Nejvážnější zranění utrpěla zhruba sedmdesátiletá žena, která musela být převedena na přístrojovou podporu životních funkcí. Žena byla převezena do vinohradské nemocnice. Nehodu podle policie způsobil řidič sanitky

Ladislav Bernášek z pražské policie k nehodě, která se stala kolem deváté ráno, uvedl: "Při jízdě po ulici Rumunské, bez zapnutého výstražného a zvukového znamení, řidič s největší pravděpodobností nerespektoval červenou a na křižovatce s Bělehradskou ulicí se střetl s projíždějící Škodou Felicia.

Marek Uhlíř z pražské záchranné služby uvedl pro Novinky k případu: "Asi sedmdesátiletá žena musela být našimi záchranáři na místě zaintubována a převedena na přístroje intenzivní péče. Pak byla předána byla na urgentní příjem vinohradské nemocnice."

Pět lidí včetně osmasedmdesátiletého muže a dvanáctileté dívky bylo podle něj zraněno lehce. Většinou se jednalo o lehká poranění hlavy a končetin. "Řidič sanitky (56)  měl vykloubené rameno. Zranění byli po ošetření předáni na chirurgické ambulance vinohradské a všeobecné fakultní nemocnicem," dodl Uhlíř.

Novinky, ČTK

nahoru

Krimi:

V kontejneru v Teplicích se zřejmě našly lidské ostatky

-

dnes 21:53 Video: aktualizováno Ústečtí krajští kriminalisté...

Na muže na Kladensku spadlo auto, na místě zemřel

-

dnes 18:46 Video: Na staršího muže spadlo ve čtvrtek odpoledne ve...

Lupiči přepadli Švandovo divadlo v Praze, vrátného přivázali v hledišti

-

dnes 15:38 Video: Pražští kriminalisté vyšetřují loupežné...

Na vnitru odvolali šéfa sportovních střelců, s jeho odsouzením to prý nesouvisí

-

dnes 15:33 Ředitel Centra sportu Ministerstva vnitra Jiří Beran...

Policie bude opět hlídkovat v hybridu BMW i8, tentokrát na Plzeňsku

-

dnes 13:24 Policie opět testuje hybridní auto BMW i8, který...

Policie zasahovala v dopravním podniku v Liberci

-

dnes 13:15 aktualizováno Detektivové Národní centrály proti...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby