Komerční články

6 tipů, jak vybrat správnou kuchyni

obrazek

Kuchyně COMFORT, lak mocca vysoký lesk / dýha dub rustikal šedý.

FOTO: HANÁK NÁBYTEK

23.5.2016 00:01 Na oko stejné kuchyně se často fakticky liší. Prověřte si, co za své peníze opravdu kupujete. Ptejte se prodejců na konkrétní věci – my vám poradíme, na jaké!

Kvalitní materiály a kvalitní zpracování jako požadavek číslo 1. Jistě nechcete, aby se vám kuchyň po pár letech rozpadala. Například korpus s vysokou hustotou materiálu a nešizenou tloušťkou víc unese, neprohýbá se a kování v něm drží. Nebo zpracování dvířek – preferujte kvalitní lak před fólií. Fólie nikdy nedosáhne kvality laku.

Kuchyně STYLE, bílý lak lesk / lamino chamonix.

FOTO: HANÁK NÁBYTEK

Žádejte zdravotní nezávadnost! S nábytkem přece žijete dnes a denně. Ptejte se, zda má řádně olepené všechny hrany a je zpracován tak, aby neuvolňoval formaldehyd a jiné škodliviny. Myslete na své zdraví!

Kombinovaná kuchyně ELITE / OPTIMA-V, bílý lak vysoký lesk / lamino cherry piemont.

FOTO: HANÁK NÁBYTEK

I servis od výrobce je nenahraditelný. Po dobrém výrobci můžete po letech žádat opravu dvířek nebo doobjednat část kuchyně. Uchovává totiž technologicky jak vzory kuchyní, tak barvy a materiály. Neřekne vám, že dvířka neopraví nebo nedodá už vyřazený model.

Kuchyně ELITE, lamino ořech corte / laky champagne a mocca vysoký lesk.

FOTO: HANÁK NÁBYTEK

Chtějte vidět realizace. Ty napoví víc než katalogové foto. Navíc někdo umí jen kuchyně, jiný dodá kompletní nábytek. Například firma HANÁK NÁBYTEK, která kromě veškerého nábytku vyrábí i interiérové dveře!

Kuchyně LINE, bílý lak vysoký lesk doplněná dýhou ořech americký.

FOTO: HANÁK NÁBYTEK

Jděte do indukce. Dá vám výkonnost plynu a čistotu sklokeramiky. Vaření na indukční desce je rychlé, úsporné, pohodlné a bezpečné. Vybírejte desku, na níž si můžete libovolně spojovat varné zóny, touto funkcí disponují desky značek AEG a Electrolux. Ovládání desky se nemusíte bát, vše je intuitivní. Správné nastavení zařídíte pouhým dotykem. Dobrá indukční varná deska se stará i o bezpečnost – díky indukční technologii se povrch nikdy nerozpálí a zbytkové teplo zkontrolujete pouhým pohledem.

Spotřebiče Electrolux.

FOTO: archiv Electrolux

Když troubu, tak parní. Ta představuje nejmodernější způsob vaření, který uchovává vitaminy, stopové prvky, živiny a přirozenou chuť potravin. Jídla není třeba solit, výrazně kořenit nebo do nich přidávat tuky. Kvalitní multifunkční trouby s párou jsou energeticky úspornější, pracují při nižších teplotách, a doba přípravy pokrmů je kratší než v klasické troubě. Máme pro vás skvělý web zaměřený na vaření, pečení a grilování v multifunkční parní troubě.

Indukční varná deska Electrolux.

FOTO: archiv Electrolux

HANÁK NÁBYTEK

nahoru

Komerční články:

Co vše nabízí dovolená na ostrovech Rhodos a Kos

-

21.5. 11:55 Řecko a jeho ostrovy jsou místem, kam každoročně míří...

Pět tipů jak letos strávit dovolenou jinak

-

21.5. 00:01 Kam letos vyrazíte na dovolenou? Co takhle zkusit něco...

Do aukce Galerie Kodl míří špičková díla Toyen a Čapka

-

21.5. 00:01 Osmdesátá aukce Galerie Kodl již tradičně představí...

Šokující. Matka tří dětí zhubla více než 30 kilogramů bez jo-jo efektu

-

21.5. 00:01 Jak toho můžete jednoduše dosáhnout a co stojí za...

Znáte už virtuální prohlídky nových interiérů HANÁK?

-

21.5. 00:01 Nenajdete lepší inspiraci, než online prohlídky...

MND vyhlašuje první ceny na následující topnou sezónu

-

21.5. 00:01 MND a. s., největší česká těžební společnost ropy a...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby