Krimi

Zdrogovaný řidič naboural při honičce policejní zátaras

obrazek

Zničené auto zdrogovaného řidiče

FOTO: Pavel Jaňurek, Novinky

25.3.2016 11:46 Běžná silniční kontrola poblíž Prahy se v noci na pátek změnila ve zběsilou honičku. Policistům ujížděl 23letý řidič červeného peugeotu a jeho zběsilá jízda skončila až v obci Všenory, kde naboural do policejního zátarasu a zranil jednoho z policistů. Muž byl pod vlivem drog a neměl řidičský průkaz.

„Třiadvacetiletý řidič nezastavil při silniční kontrole, která byla součástí velikonoční dopravně bezpečnostní akce," sdělil Novinkám policejní mluvčí Pavel Truxa.

Mladík za volantem mířil pravděpodobně domů do Jíloviště, okolí proto velmi dobře znal. Policisty se snažil setřást na úzkých polních a lesních cestách, což se mu ale nepovedlo.

Do pronásledování se postupně zapojily další policejní hlídky. Jedna z nich vytvořila v obci Všenory na Praze západ zátaras. Do toho mladík naboural. Všichni policisté stihli z vozidla vyskočit, jednoho z nich ale zranily střepy. Při nehodě poškodil mladík nejen svůj a policejní vůz, ale také zaparkovaný citroen.

Zběsilou jízdu odneslo i policejní auto.

FOTO: Pavel Jaňurek, Novinky

„Naše posádka s lékařem převezla zraněného policistu do jedné z pražských nemocnic, a to se zraněním nohy,“ řekl Novinkám šéf záchranné služby Trans Hospital PLUS Bořek Bulíček.

Policisté mladíka na místě zadrželi. Následně zjistili, že řídil pod vlivem drog a navíc bez řidičského oprávnění. „Škoda vzniklá na nabouraných vozidlech byla vyčíslena na 220 tisíc korun, z toho 150 tisíc korun na služebním vozidle policie,“ dodal Truxa.

jap, Novinky

nahoru

Krimi:

Vůz na Plzeňsku prolétl svodidly a skončil na střeše, řidička na místě zemřela

-

včera 20:52 Ke smrtelné nehodě došlo v sobotu večer u Kralovic na...

Muž hrozil v bance zbraní a chtěl peníze. Chytili ho, než stihl s lupem utéct

-

včera 19:55 Video: Až 12 let vězení hrozí lupiči, který v pátek...

Smrtelná nehoda zastavila vlaky na trati z Prahy na Drážďany

-

včera 19:37 Neznámý člověk zemřel v sobotu v podvečer poté, co ho...

Na Opavsku zemřel senior po nárazu auta do stromu

-

včera 17:07 Sedmasedmdesátiletý muž zemřel v sobotu ráno při...

Neuvěřitelný manévr hazardérky za volantem u Českého Těšína řeší policie

-

včera 13:17 Video: Doslova hazardérský kousek předvedla v pátek...

Zdrogovaný řidič ujížděl policistům, jeho audi zběsilou jízdu nevydrželo

-

včera 12:23 Video: Podezřelá jízda postaršího vozidla Audi...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby