Krimi

Milostné vyznání zabodl své milé krumpáčem do předního skla auta

obrazek

Na plechovém srdci přibitém na předním skle vozu nechyběl kromě vyznání ani podpis autora.

Policie ČR

20.10.2015 15:48 Svérázným způsobem se snažili dát svým „láskám“ najevo náklonnost dva mladíci ze Zlínského kraje. První z nich zabodl krumpáčem plechové srdce do předního skla vozu své milé. Druhý se chtěl podřezat v centru Zlína přímo mezi lidmi.

Milostné vyznání muž ze Slovácka zabodl své přítelkyni do jejího automobilu po partnerské hádce a po posilnění alkoholem. Svou bolest v srdci vyjádřil po několika hodinách, a to jen málo pochopitelným způsobem. „Vzal krumpáč, plechové srdce a šel k autu, kterým jeho přítelkyně přijela do práce. Srdce napíchl na krumpáč a ten pak zasekl do předního skla škodovky,“ přiblížila uherskohradišťská policejní mluvčí Milena Šabatová.

Aby přítelkyně věděla, čí je to práce, nezapomněl k srdci připsat vyznání „Miluji Tě“. Na druhou stranu plechového srdce se i podepsal. „I když svého činu později litoval a slíbil, že třicetitisícovou škodu na autě uhradí, nyní mu podle zákona za poškození cizí věci hrozí až roční vězení,“ dodala policejní mluvčí.

Zamilovaný muž se chtěl podřezat v centru Zlína

Alkohol měl hlavní slovo v jednání i v dalším případu zamilovaného muže, tentokráte ze Zlína. Osmadvacetiletý muž zavolal v pondělí dopoledne na linku 158 s tím, že se hodlá podřezat, protože se s ním rozešla přítelkyně. „Ihned jsme po něm začali pátrat. Policejní hlídka muže dohledala v centru města, kde stál s nožem, který měl přiložený na zápěstí. S policisty nechtěl komunikovat. Chtěl si vzít život,“ přiblížila policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

Na místo přijel policejní vyjednavač, který zprvu netušil, jak náročná jej čeká práce s člověkem, kterému sebevraždu rozmlouval již před měsícem. „Po příjezdu ho nešťastník ihned poznal. Vyjednavači se podařilo vzbudit v něm důvěru a jeho úmysl mu rozmlouval dvě hodiny,“ uvedla mluvčí. Práci ale policistovi komplikovalo prostředí. „V centru se pohybovalo velké množství lidí, kteří měli potřebu poradit, ať už vyjednavači, nebo mladému muži. Bylo tak těžké udržet jeho pozornost,“ vysvětlila Kozumplíková.

Policisté po delší době vyslyšeli prosbu mladého muže a nechali na místo přivést jeho přítelkyni, kterou chtěl obejmout. Podmínkou však bylo, aby odložil nůž, který neustále držel ostřím na své paži a párkrát se řízl. „Vyjednávání nakonec dopadlo dobře díky trpělivosti vyjednavače. Muž mu vložil do ruky nůž, aby mohl obejmout svou přítelkyni. Poté ho ošetřil lékař,“ dodala mluvčí s tím, že po ošetření jej policisté odvezli do protialkoholní záchytné stanice v Kroměříži. V jeho krvi totiž kolovalo 2,15 promile alkoholu.

Aleš Fuksa, Právo

nahoru

Krimi:

Na kruhovém objezdu se srazil autobus s nákladním autem, devět zraněných

-

dnes 07:15 aktualizováno Na kruhovém objezdu u Nymburka se ve...

Dálnici D1 blokoval kamión ve zúžení, kolona má 17 kilometrů

-

dnes 06:47 Dálnici D1 na 37. kilometru ve směru na Brno zablokoval...

Policie zadržela muže, který zřejmě pořezal Petru Kvitovou

-

včera 20:11 aktualizováno Policie zadržela muže, který měl v roce...

Řidič na skútru ujížděl policistům, chytli ho až v řepce

-

včera 17:39 Video: Pardubičtí policisté museli pronásledovat...

Osobní auto se na Rakovnicku čelně střetlo s dodávkou, jeden z řidičů zemřel

-

včera 16:28 Video: Řidič osobního auta zemřel ve středu odpoledne...

Chlapci si domluvili bitku. Za bodnutí do hrudníku dostal útočník podmínku

-

včera 16:06 Pražský městský soud ve středu uložil podmíněný trest...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby