Kultura

Festival Nouvelle Prague uvede nadějné kapely i hudební osobnosti

obrazek

Lenka Dusilová se na Nouvelle Prague představí s kapelou Baromantika.

FOTO: Petr Hloušek, Právo

16.9.2015 16:12 Již 6. a 7. listopadu se tradičně v prostorách pražského pivovaru Staropramen uskuteční 3. ročník mezinárodního showcaseového festivalu a hudební konference s názvem Nouvelle Prague.

Hlavními hudebními hosty letos budou švýcarská elektropopová kapela Kadebostany a naše Lenka Dusilová s Baromantikou. Tuzemskými kapelami v programu budou Mydy Rabycad, Wild Tides, Ghost of You a Sundays on Clarendon Road, ze zahraničí pak přijedou britští Beasts, Američané Beau, Brit James Harries, australští Northeast Party House, američtí Meat Wave a The Prettiots, Britové The Amazons a z Indie Studmuffin.

Nouvelle Prague už zná i seznam diskusních panelů, které se uskuteční v rámci mezinárodní hudební konference. Jejich názvy jsou Highway 2015 Revisited, Booking stokrát jinak, Sociální sítě & Marketing, Festivalová abeceda pro začátečníky i pokročilé, Brands & Events, Jak maximalizovat příjmy z autorských práv a Ticketing a cashless řešení – hudba přítomnosti.

Jednodenní vstupenky na festivalovou část jsou v předprodeji za 270,- Kč, na místě budou stát 400,- Kč. Celofestivalová vstupenka je za 370,- Kč v předprodeji a za 450,- Kč bude na místě.

jaš, Právo

nahoru

Kultura:

Na Doktorfestu budeme mít premiéru, říká Viktor Mravčík

-

včera 17:13 Již pošesté se letos uskuteční festival Doktorfest, a...

Nabarvené ptáče představilo ukázky v Cannes

-

včera 15:12 Desátý rok chystá Václav Marhoul film Nabarvené ptáče...

Švýcarský orchestr na Pražském jaru

-

včera 13:38 Dalším z velkých evropských orchestrů na festivalu...

RECENZE: Obehraná skladba bez nápadu

-

včera 11:44 Diane Keatonová a Jane Fondová měly být nejspíš...

Literární hold rozhlasovému vysílání

-

včera 08:41 Pětadevadesáté výročí Českého rozhlasu vyprovokovalo...

Filmové premiéry: Solo: Star Wars Story, Dámský klub, Gangsterdam, Na krátko a Pod jedním stromem.

-

včera 07:00 S novým představitelem Hana jde do kin Solo: Star Wars...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby