Krimi

Dealer odmítl vystoupit z auta, zásahovka ho vytáhla rozbitým oknem

BEZ KOMENTÁŘE: Zásahovka vytáhla dealera rozbitým oknem

ZDROJ: Policie ČR

21.1.2015 15:08 Žádné slitování neměla zásahová jednotka s drogovým dealerem při jeho zatýkání v Bílině na Teplicku. Protože na výzvy, aby vystoupil z auta, nereagoval a chtěl odjet, vytáhli ho policisté rozbitým bočním oknem přímo na ulici. Zadržený navíc neměl v České republice co dělat, protože byl odsouzený k vyhoštění.

Zadržení 41letého cizince z bývalé členské země Sovětského svazu proběhlo minulý týden, mluvčí policie Daniel Vítek o něm informoval ve středu.

KOMENTÁŘ DNE:

Lyžařské Nagano -  Nedá se nic dělat, dnešní komentář musí být sportovní, protože jedna mladá dáma přepsala lyžařské dějiny země. Čtěte zde >>

Podle něj zásoboval dealer v posledním roce pervitinem narkomany a další distributory na Teplicku. Kriminalisté hovoří o stovce případů, kdy si měl na černém trhu „vydělat“ asi půl miliónu korun. V době zásahu měl u sebe deset gramů pervitinu.

„Muž byl obviněn z trestných činů nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy a také maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání. Už dva roky totiž pobývá na našem území, ačkoliv byl v roce 2013 pravomocně odsouzen k trestu vyhoštění z České republiky a to po dobu tří let,“ uvedl Vítek s tím, že na soud bude čekat ve vazební věznici.

V poutech skončil také 40letý spolujezdec řidiče, kterému podle policie jeho kumpán drogy také dodával. Na jeho případném obvinění kriminalisté nyní pracují.

ok, Novinky

nahoru

Krimi:

Na kruhovém objezdu se srazil autobus s nákladním autem, devět zraněných

-

dnes 07:15 aktualizováno Na kruhovém objezdu u Nymburka se ve...

Dálnici D1 blokoval kamión ve zúžení, kolona má 17 kilometrů

-

dnes 06:47 Dálnici D1 na 37. kilometru ve směru na Brno zablokoval...

Policie zadržela muže, který zřejmě pořezal Petru Kvitovou

-

včera 20:11 aktualizováno Policie zadržela muže, který měl v roce...

Řidič na skútru ujížděl policistům, chytli ho až v řepce

-

včera 17:39 Video: Pardubičtí policisté museli pronásledovat...

Osobní auto se na Rakovnicku čelně střetlo s dodávkou, jeden z řidičů zemřel

-

včera 16:28 Video: Řidič osobního auta zemřel ve středu odpoledne...

Chlapci si domluvili bitku. Za bodnutí do hrudníku dostal útočník podmínku

-

včera 16:06 Pražský městský soud ve středu uložil podmíněný trest...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby