Krimi

Dealer odmítl vystoupit z auta, zásahovka ho vytáhla rozbitým oknem

BEZ KOMENTÁŘE: Zásahovka vytáhla dealera rozbitým oknem

ZDROJ: Policie ČR

21.1.2015 15:08 Žádné slitování neměla zásahová jednotka s drogovým dealerem při jeho zatýkání v Bílině na Teplicku. Protože na výzvy, aby vystoupil z auta, nereagoval a chtěl odjet, vytáhli ho policisté rozbitým bočním oknem přímo na ulici. Zadržený navíc neměl v České republice co dělat, protože byl odsouzený k vyhoštění.

Zadržení 41letého cizince z bývalé členské země Sovětského svazu proběhlo minulý týden, mluvčí policie Daniel Vítek o něm informoval ve středu.

KOMENTÁŘ DNE:

Přímá volba prezidenta - První kolo prezidentské volby nepřineslo rozhodnutí, naopak naznačilo možnost překvapivé změny na postu hlavy státu, píše v komentáři Václav Klaus ml. Čtěte zde >>

Podle něj zásoboval dealer v posledním roce pervitinem narkomany a další distributory na Teplicku. Kriminalisté hovoří o stovce případů, kdy si měl na černém trhu „vydělat“ asi půl miliónu korun. V době zásahu měl u sebe deset gramů pervitinu.

„Muž byl obviněn z trestných činů nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy a také maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání. Už dva roky totiž pobývá na našem území, ačkoliv byl v roce 2013 pravomocně odsouzen k trestu vyhoštění z České republiky a to po dobu tří let,“ uvedl Vítek s tím, že na soud bude čekat ve vazební věznici.

V poutech skončil také 40letý spolujezdec řidiče, kterému podle policie jeho kumpán drogy také dodával. Na jeho případném obvinění kriminalisté nyní pracují.

ok, Novinky

nahoru

Krimi:

Policie po roce vyšetřování obvinila tři muže za výbuch v Poličských strojírnách

-

dnes 10:54 aktualizováno Policie obvinila tři muže z trestného...

Podmínka za křivou výpověď Janouškova znalce platí, potvrdil soud

-

dnes 09:37 aktualizováno Odvolací soud ve středu potvrdil...

V chatě u Prahy našli zavražděného muže, policie zadržela podezřelého

-

dnes 09:33 Video: Středočeští policisté vyšetřují násilnou smrt...

Soud zprostil Vitáskovou obžaloby v kauze solárních elektráren

-

dnes 09:32 Video: aktualizováno Bývalá předsedkyně Energetického...

Řidič přejel na dálnici D35 ležícího člověka. Myslel si, že je to zvíře

-

dnes 08:20 Tragická nehoda uzavřela ve středu ráno dálnici D35 na...

Policie sbírá DNA i obětem krádeží. Lze to odmítnout

-

dnes 03:07 Nejen u závažných trestných činů, jako je třeba vražda,...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Kariéra Cestování Téma Počasí Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby