Kultura

Nova na Vánoce: Vratné lahve, Básníci i Přijde letos Ježíšek?

25.11.2014 15:47 Hlavně romantické filmy a pohádky chystají na Vánoce TV Nova a její sesterské kanály. Největší českou televizní premiérou má být snímek Přijde letos Ježíšek? s Libuší Šafránkovou a Josefem Abrhámem.

Z pohádek diváci uvidí například Happy Feet 2, Byl jednou jeden král, dva díly Z pekla štěstí a další. Českou klasiku reprezentují filmy jako Vratné lahve a Jak básníci neztrácejí naději.

Na silvestra se diváci mohou těšit na tradiční Silvestrovské Televizní noviny a druhé vydání hudebního pořadu Chartshow. Nový rok bude patřit pohádce Zdeňka Trošky Nejkrásnější hádanka.

„Na své si přijdou i fanoušci seriálu Ulice, kteří budou moci sledovat osudy svých oblíbených hrdinů každý všední den v obvyklém čase až do 26. prosince 2014,“ poznamenala Anna Suchá z Novy.

Nova Cinema uvede Zakletou Ellu, Hačikó: Příběh psa či Norbita, Fanda několik filmů s Batmanem nebo seriál Arrow 2. Smíchov těsně před Vánocemi spustí premiérový sitcom Muži sobě, dále uvede filmy Kdopak to mluví, Scooby-Doo a strašidelné svátky či Vánoční příběh 2.

Stanislav Dvořák, Novinky

nahoru

Kultura:

Mauglí a kapitán Flint zrození štětcem Zdeňka Buriana

-

dnes 13:11 Středočeské muzeum v Roztokách u Prahy ožilo dávno...

Na Hip Hop Kemp míří GZA, Hopsin, Chaozz i Kontrafakt

-

dnes 11:49 Festivalpark v Hradci Králové se ve druhé polovině...

Videoklipem roku je podle MTV Havana od Camily Cabello

-

dnes 11:11 Klipem roku se na předávání cen MTV v pondělí 20. srpna...

Pohřeb Arethy Franklin bude na konci srpna

-

dnes 09:34 Pohřeb zpěvačky Arethy Franklin, která podlehla minulý...

Padesát let od 21. srpna 1968 jde do kin Jan Palach

-

dnes 08:33 Video: Přesně půl století od invaze vojsk Varšavské...

Nová DVD: Vadí nevadí, Souboj pohlaví a Fakjů pane učiteli 3

-

dnes 07:11 Hororový příběh má název vcelku nevinné hry Vadí...Stalo se Domácí Vaše zprávy Zahraniční Krimi Kultura Sport Ekonomika Finance Žena Koktejl Komentáře Internet a PC AutoMoto Muži Věda a školy Bydlení Cestování Počasí Téma Speciály Horoskop TV program

ZpětHlavní strana
Podmínky užití služby
Ochrana údajů